Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

fialova škvrna v hľadačiku nikon d7000

valdo68
2014-07-18 10:23:29+02
zdravím vás vie niekto poradit ohľadom tohto problemu nevšimol som si to predt ym po jednom foteni som vyčistl hľadačik lebo bol dost zaprašeny prve som ofukol balonom , použil som mikrovlaknovu handčiku a čistiaci roztok hama na objektívy, po vyčisteni som si všimol že stred hľadačika je prehladny ale na okrajoch zostali nejake fialove flaky... ktore sa nedaju vyčistit vidno to iba pod určitym uhlom, mal niekto už podobný problem v hľadačiku? proste fialove škvrny po okraji hľadačika...
 
juro111
2014-07-18 13:56:56+02
Nebude to len zle zotretý ten čistiaci roztok? Niečo podobné som mal na okuliaroch. Skús znova použiť ten roztok a poriadne suchou handričkou to pozotieraj a dolešti.
 
blahoslav J B Art
2014-07-18 15:21:34+02
pouzit metodu mojho znameho ... co nefunguje, to nepouziva
takze staci pozerat do hladacika len pod takym uhlom, pod ktorym to nie je vidiet
 
total empty
2014-07-18 16:51:08+02
Fialové fľaky ostavajú od fixinely, na vojne sa s tým umývali taniere v kuchyni.
 
kasko
2014-07-18 23:55:09+02
príspevok od: valdo68
zdravím vás vie niekto poradit ohľadom tohto problemu nevšimol som si to predt ym po jednom foteni som vyčistl hľadačik lebo bol dost zaprašeny prve som ofukol balonom , použil som mikrovlaknovu handčiku a čistiaci roztok hama na objektívy, po vyčisteni som si všimol že stred hľadačika je prehladny ale na okrajoch zostali nejake fialove flaky... ktore sa nedaju vyčistit vidno to iba pod určitym uhlom, mal niekto už podobný problem v hľadačiku? proste fialove škvrny po okraji hľadačika...
Vatova usna tycinka, alebo cosik jemne na sparatko, dobre to este raz prelesti aj v rohoch a mas vybavene
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()