Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

cena vs. cena

dzara
dzara 2015-06-24 16:20:32+02
Zdravím Vás,

chcem sa spýtať prečo sú na e-shopoch také markantné rozdiely v cenách objektívov.
Mam na mysli že jeden objektív je ne jednotlivých e-shopoch aj oj 300 euro lacnejší/drahší.
Ako sa mam orientovať potom pri kúpe nového skla pretože 300 EUR je dosť veľký rozdiel.Treba sa báť nižšej ceny na úkor kvality? Predsa ak si kúpim niečo nove kvalita sa musí zhodovať

Ďakujem
 
j.a.r.o.
2015-06-28 13:12:46+02
Prečo sem potom chodíš. Mimochodom nepočítam sa za xenofóbneho hlupáka a mám legálne zakúpený LR 5.7 (ak tie tvoje vety patrili mne).
 
dzara
2015-06-28 14:34:15+02
príspevok od: blahoslav J B Art
sa cudujem, ak inym vycitas, ze pisu v komentoch o veciach, ktore nesuvisia s otazkou, ale sam pises od veci a k teme ani jedine slovo ... to je ako vodu kazat a vodku pit

ale k veci ... uz som pisal, ze podla mna zaoberat sa roznymi cenami v eshopoch nema zmysel, ani upozornovat predavajucich na bazosi, ze pozaduju za fototechniku vysoku cenu ... lebo ide o prkotiny

ja vlastnim momentalne fotak Olympus E-M10, objektivy Olympus 12mm/2 a 45mm/1.8, Panasonic 20mm/1.7 a 45-150mm/4-5.6 ... vsetko som to kupoval ako pouzite na Ebayi
najskor som si pozrel aktualne ceny novych veci na nete, potom sumar, za kolko sa to predava pouzite na Ebayi a podla toho som drazil
naposledy som kupil novu fototechniku z obchodu v roku 2004, odvtedy len pouzivanu
a bol si vzdy spokojny s ebay?Podla mna to je dost risk kupovat skla takto z druhej ruky a od cloveka ktoreho nepoznas.Inak tiez som sa pohraval s takou myslienkou ze ebay ale nato som moc
nedvovercivy .
 
blahoslav J B Art
2015-06-28 17:51:51+02
príspevok od: dzara
a bol si vzdy spokojny s ebay?Podla mna to je dost risk kupovat skla takto z druhej ruky a od cloveka ktoreho nepoznas.Inak tiez som sa pohraval s takou myslienkou ze ebay ale nato som moc
nedvovercivy .
zatial som ... klop, klop ... nemal nejaky extra problem ... akurat minuly rok som vydrazil Oly 45mm/1.8 za celkom prijatelnu cenu, ale prisiel so skrabnutym prednym sklom, tak som ho vratil a peniaze mi vratili (aj ked predajca deklaroval, ze neprijima tovar spat, riesil som to cez ebay) ... stalo ma to akurat postovne
pri platbe cez PayPal je garantovane vratenie penazi myslim do 500 eur
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()