Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

HLINIK,UHLIK,BAZALT

pier.pier
pier.pier 2009-09-25 11:33:57+02
Ahojte. Neviem sa rozhodnut ktoremu materialu dat prednost pri vybere stativu. Ktory s tychto materialov eliminuke najlepsie otrasy je dost pevny a stabilny . Na stative bude vaha 3kg .
 
keko
2009-09-30 17:25:17+02
príspevok od:
to je blbost ako Brno...to ako by si tvrdil, ze je vsetko len biele a cierne...stativ moze byt aj stabilny, aj lahky...vidim, ze si taky este nemal v ruke, no to podla teba znamena, ze taky ani neexistuje...ked ho niekde prenasas, tak s nim budes aj fotit, nie? ale to neznamena, ze musi byt tazky...pozri si napr Feisol...ma asi kilo a nosnost 8-10 kil...
...ano a trasie sa ako huspenina... Fyziku neoklames.
(Ale nechaj tak, mas pravdu ty.)
 
2009-09-30 17:38:15+02
ano, ked fotis pri hustej premavke, tam sa ti aj vozovka zatrasie, no v prirode sa nema od coho, pokial okolo neho nebudes tancovat ritualny Hula-Hula tanec... ale je mi to ukradnute...tak ako ten tvoj nazor, ktory vychadza len z citania a prax je nulova...
 
bear
- moderator
2009-09-30 17:53:02+02
príspevok od:
ano, ked fotis pri hustej premavke, tam sa ti aj vozovka zatrasie, no v prirode sa nema od coho, pokial okolo neho nebudes tancovat ritualny Hula-Hula tanec... ale je mi to ukradnute...tak ako ten tvoj nazor, ktory vychadza len z citania a prax je nulova...
Ved ho nechaj, nech si nosi 5-kilove manfrotto. To moje zostava 95% casu doma a von nosim lahky Feisol.
 
2009-09-30 18:04:45+02
príspevok od: bear
Ved ho nechaj, nech si nosi 5-kilove manfrotto. To moje zostava 95% casu doma a von nosim lahky Feisol.
mas pravdu...boze, aky som bol hlupak, ze som kupil 1,5 kilovy stativ a nepozvaral si ho z colovych ocelovych rur...co na tom, zeby to malo 10 kil, ale bolo by to stabilne...a este by som dal niekomu aj pracu, co by mi ho nosil...
to iste som mal ja so sherpou..zapadala prachom, lebo bola tazka...tento stativ sa mi zmesti i do malej cestovnej tasky a kazdy len kuka, preco je to take lahke...
 
keko
2009-09-30 18:18:27+02
Vpodstate si iba arogantny sopliak...
 
2009-09-30 18:39:23+02
príspevok od: keko
Vpodstate si iba arogantny sopliak...
tomu hovorim inteligentna odpoved od cloveka, co ma viac rokov ako ja, kedze ma nazyva sopliakom...si mi na smiech a zaroven ta lutujem...
 
keko
2009-09-30 18:50:51+02
príspevok od:
tomu hovorim inteligentna odpoved od cloveka, co ma viac rokov ako ja, kedze ma nazyva sopliakom...si mi na smiech a zaroven ta lutujem...
Myslim, ze kazdy sudny clovek mi da za pravdu v tom, ze si sa tu spraval ako arogantny sopliak. Z mojej strany nepadla ani jedna posmesna, ci hanliva poznamka na KOHOKOLVEK nazor. Zato tvoje vystupenie (a nie len v tejto diskusii) potvrdzuje moje presvedcenie.
 
2009-09-30 18:58:31+02
príspevok od: keko
Myslim, ze kazdy sudny clovek mi da za pravdu v tom, ze si sa tu spraval ako arogantny sopliak. Z mojej strany nepadla ani jedna posmesna, ci hanliva poznamka na KOHOKOLVEK nazor. Zato tvoje vystupenie (a nie len v tejto diskusii) potvrdzuje moje presvedcenie.
mas pravdu, sam som sa nazval arogantnym sopliakom...ked uz ma tak pekne titulujes, co pekne mi este povies?
 
2009-09-30 19:56:13+02
vidim, ze nemas slov...aspon si ukazal svoju ubohost a tu super inteligenciu asi hraniciacu z tvojho veku, ked posudzujes inych (neviem, odkial beries pravo) a nadavas im...to hovori za vsetko...
 
pier.pier
2009-09-30 20:20:32+02
Vidim ze je to tu vesele,hadate a urazate sa tu ako maly chlapci.Ide o vase skusenosti a nie co je lepsie kazdemu vyhovuje nieco ine,Je uplne jedno aku znacku pouzivas ide o radost ktoru ti prinasa.
 
2009-09-30 20:30:42+02
to vies, ja si to mozem dovolit, kedze som sopliak :o))
 
stanom
2009-09-30 23:11:53+02
príspevok od:
to vies, ja si to mozem dovolit, kedze som sopliak :o))
beres mi chut citat tuto stranku,ovladaj sa trochu
 
2009-09-30 23:25:18+02
príspevok od: stanom
beres mi chut citat tuto stranku,ovladaj sa trochu
ja s tvojou chutou nic nerobim, ani sa do nej nestariem...ak si si nevsimol tie smajle na konci, tak si to precitaj este raz a pochopis vyznam...pokial nie, navstiv oftalmologa...
 
Ultra TXF
2009-09-30 23:30:09+02
príspevok od: keko
Myslim, ze kazdy sudny clovek mi da za pravdu v tom, ze si sa tu spraval ako arogantny sopliak. Z mojej strany nepadla ani jedna posmesna, ci hanliva poznamka na KOHOKOLVEK nazor. Zato tvoje vystupenie (a nie len v tejto diskusii) potvrdzuje moje presvedcenie.
No ja ti nedám za pravdu,pretože som nedospel po prečítaní celej diskusie k záveru,že by mal byť Dj arogantný sopliak .Naopak tvoja reakcia je neadekvátna.
 
2009-09-30 23:31:05+02
príspevok od: stanom
beres mi chut citat tuto stranku,ovladaj sa trochu
tiez mi to trochu prekaza...

k teme - zvolil som carbon, mam manfrotto, spolu s hlavou 2,1 kg, rozdiel s/bez stativu na batohu samozrejme citit, ale nemam s tym ziadny problem. Ked ho nosim v puzdre ´akoby na opasku´ po mojom boku, ani ho nevnimam. Ked treba, dodatocne zatazim. So stativom som max spokojny.
 
2009-09-30 23:33:56+02
príspevok od: Ultra TXF
No ja ti nedám za pravdu,pretože som nedospel po prečítaní celej diskusie k záveru,že by mal byť Dj arogantný sopliak .Naopak tvoja reakcia je neadekvátna.
nechaj tak, Ultra...on je cisty ako lalia, ziadna ironia tam nebola, len ujo zabudol, ze napisal nieco ironicky do zatvorky...vsak treba do niekoho kopnut, na to som si zvykol...takychto uz beriem s usmevom od ucha po ucho a mam ich tam, kde hemoroidy :o)
 
stanom
2009-09-30 23:34:15+02
príspevok od:
ja s tvojou chutou nic nerobim, ani sa do nej nestariem...ak si si nevsimol tie smajle na konci, tak si to precitaj este raz a pochopis vyznam...pokial nie, navstiv oftalmologa...
mas smiesne prudke reakcie
 
2009-09-30 23:39:18+02
:oD :oD :oD mam pocit, ze ten oftalmolog nie je zly napad...ja to pisem s rozvahou a usmevom...raz som sa tu dal vytocit, co bola chyba a odvtedy uz len tak, ako teraz...lebo dobra nalada dokaze nasr.t tolko ludi, ze inak sa ani neda :o)
 
Ultra TXF
2009-09-30 23:41:56+02
príspevok od:
:oD :oD :oD mam pocit, ze ten oftalmolog nie je zly napad...ja to pisem s rozvahou a usmevom...raz som sa tu dal vytocit, co bola chyba a odvtedy uz len tak, ako teraz...lebo dobra nalada dokaze nasr.t tolko ludi, ze inak sa ani neda :o)
:) Dnes sú tu nejakí precitlivelí návštevníci,zvláštne reakcie majú :)
 
2009-09-30 23:44:18+02
príspevok od: Ultra TXF
:) Dnes sú tu nejakí precitlivelí návštevníci,zvláštne reakcie majú :)
je koniec mesiaca, mesacne uzavierky, kazdy caka na vyplatu a to ti je strasne stresujuca vec :o))
 
Strana 2 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()