Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

hladam male puzdro na filtre

Daniel Leitman
2014-07-23 20:40:42+02
Zdravim ludkovia mam na vas malu prosbu
potreboval by som puzdro na filtre nenasiel som nikde tak sa pytam tu ci nahodou neviete o niecom co by mi mohlo pasovat
puzdro by som rad na nosenie so sebou aby malo co najmensie rozmery (idealne pripnutelne na opasok) a pojalo 3-4 filtre s priemerom 40mm (max 52mm aby sa moc nevyklali) a nech to nevyzera ako plastikova napodobenina kozi alebo iny gycovy doplnok som skor za konzervativnejsi vzhlad (idealne cierna + max jedna doplnkova farba)
hladal som v lokalnych obchodoch na nete ale nenasiel som nic co by vyhovovalo
 
anton julény
2014-07-23 21:55:13+02
ak máš kruhové filtre, na ebay hľadaj "stack filter lens cap"
 
Daniel Leitman
2014-07-24 12:59:41+02
príspevok od: anton julény
ak máš kruhové filtre, na ebay hľadaj "stack filter lens cap"
zaujimave riesenie ale puzdro som chcel hlavne koli tomu aby som si ju mohol dat na opasok napr. a aby neboli filtre uplne naholo . Teraz ich mam v tich plastovych obaloch a kedze je to velke berem so sebou max 1 co si myslim ze vyuzijem v tu dobu lebo je to nespratne ked mam brat 3-4 tento "stack" system pridava hrubku este zhruba 6mm predpokladam plus filtre ca centi aj pol to su 2cm vo vrecku nosit ... to by asi neslo ale dakujem za zastavenie mozno to vyuzijem na zrkadlovkove filtre
 
anton julény
2014-07-24 13:12:15+02
príspevok od: Daniel Leitman
zaujimave riesenie ale puzdro som chcel hlavne koli tomu aby som si ju mohol dat na opasok napr. a aby neboli filtre uplne naholo . Teraz ich mam v tich plastovych obaloch a kedze je to velke berem so sebou max 1 co si myslim ze vyuzijem v tu dobu lebo je to nespratne ked mam brat 3-4 tento "stack" system pridava hrubku este zhruba 6mm predpokladam plus filtre ca centi aj pol to su 2cm vo vrecku nosit ... to by asi neslo ale dakujem za zastavenie mozno to vyuzijem na zrkadlovkove filtre
nepočítaj, skús a uvidíš, vo vrecku nohavíc to ani nezbadáš.
 
Daniel Leitman
2014-07-24 13:24:21+02
príspevok od: anton julény
nepočítaj, skús a uvidíš, vo vrecku nohavíc to ani nezbadáš.
teraz ma napadlo jak kukam na tu foto, ze mam doma kozeny mesec na mince ... ten sa na opasok da pripnut karabinou
 
hugoba
2014-07-25 06:20:27+02
nejake puzdro na kompakt, by nebolo dobre?Sú ich kvantá,z toho si musis vybrať! Ja používam puzdro z objektivu Sigma,ale to by ti bolo velké
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()