Hore
Fórum » Servis fototechniky
 

Konica Hexar AF - pokazena spust

Halka
2015-03-26 18:29:37+01
Ahojte, neviete o niekom, kto by zvladol servis tlacidla spuste na Hexar AF?

Podla informacii na webe sa jedna o relativne beznu poruchu (tlacidlo spuste prestane reagovat kvoli zasvinenym kontaktom). Skusil som to odniest na vycistenie do Prolaiky, kde mi po dvoch mesiacoch napisali, ze nevedia zohnat nahradny diel (...)

Nie som uplne lavy a ked pride na lamanie chleba rozoberiem to aj sam; ale predtym by som si rad overil, ci niekto nepocul niekom, co podobnu opravu v minulosti vykonal / mohol byt schopny to opravit.

Dik!
 
Halka
2015-03-26 19:04:37+01
Mimochodom, to jemne podpichnutie smerom na Prolaiku som nemyslel nejak kriticky, ktovie, mozno problem naozaj nie je sposobeny zaoxidovanymi kontaktami a bez nahradneho spinaca sa nepohnem.

(kralovstvo za edit button)
 
tatranka
2016-01-04 16:06:43+01
Ahojte, neviete mi poradiť s Olympusom xz-10. Keď fotím, často sa mi zablokuje spúšť a zoom a musím aj zo 3 x vypnúť a zapnúť foťák, aby mi to reagovalo. Inak fotí dobre, škoda mi ho vyhodiť. Díky
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-01-04 16:28:19+01
príspevok od: tatranka
Ahojte, neviete mi poradiť s Olympusom xz-10. Keď fotím, často sa mi zablokuje spúšť a zoom a musím aj zo 3 x vypnúť a zapnúť foťák, aby mi to reagovalo. Inak fotí dobre, škoda mi ho vyhodiť. Díky
Servis. Posiela sa do zahranicneho servisu, zberne miesto spominana Pro.laika
 
Paulie
2016-01-04 16:36:21+01
príspevok od: tatranka
Ahojte, neviete mi poradiť s Olympusom xz-10. Keď fotím, často sa mi zablokuje spúšť a zoom a musím aj zo 3 x vypnúť a zapnúť foťák, aby mi to reagovalo. Inak fotí dobre, škoda mi ho vyhodiť. Díky
Foťák zoberú do servisu aj priamo v Olympuse v BA. Servis je v Prahe. Cena za opravu XZ-10 je paušálne 3250 Kč.
Druhá možnosť je www.matunak.sk
 
tatranka
2016-01-04 19:03:16+01
Díky, skúsim to na www.matunak.sk . V zahraničí by možno oprava stála skoro ako nový foťák.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()