Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 2

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2013-06-09 12:51:24+02
Staré pripomienkovacie fórum bolo zamknuté a preto zakladám nové, aby bolo kde pripomienkovať...
 
total empty
2014-03-18 18:49:05+01
príspevok od: Ejo
Chcem sa spýtať, na aký mail môžem kontaktovať ephoto, keď na ephoto@ephoto.sk som písal dva krát a prvý krát mám overené, že mail nedošiel a druhý krát pravdepodobne tak isto.
asi posielaš z vírmi a automat to hádže do koša alebo do spamu.
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-03-18 19:59:32+01
príspevok od: Ejo
Chcem sa spýtať, na aký mail môžem kontaktovať ephoto, keď na ephoto@ephoto.sk som písal dva krát a prvý krát mám overené, že mail nedošiel a druhý krát pravdepodobne tak isto.
email ephoto@ephoto.sk je funkcny. Mozete vsak pouzit este podpora@ephoto.sk alebo napisat adminovi do sukromnej posty.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-03-18 19:59:35+01
príspevok od: Ejo
Chcem sa spýtať, na aký mail môžem kontaktovať ephoto, keď na ephoto@ephoto.sk som písal dva krát a prvý krát mám overené, že mail nedošiel a druhý krát pravdepodobne tak isto.
email ephoto@ephoto.sk je funkcny. Mozete vsak pouzit este podpora@ephoto.sk alebo napisat adminovi do sukromnej posty.
 
seifi
2014-03-18 21:48:18+01
ten váš kolega, kvôli ktorému je dole ten ostro zelený pásik s dotazníkom, bude ešte dlho zbierať údaje ? aj platíme aj reklamy neubudlo, a pribudlo;
0
0
 
cejo
2014-03-18 23:01:46+01
príspevok od: seifi
ten váš kolega, kvôli ktorému je dole ten ostro zelený pásik s dotazníkom, bude ešte dlho zbierať údaje ? aj platíme aj reklamy neubudlo, a pribudlo;
Tiež ma to už riadne dráždi...
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-03-19 08:23:52+01
príspevok od: seifi
ten váš kolega, kvôli ktorému je dole ten ostro zelený pásik s dotazníkom, bude ešte dlho zbierať údaje ? aj platíme aj reklamy neubudlo, a pribudlo;
Potrebuje nazbierat urcity pocet ankiet, ale uz sa blizi? Pasik si mozete vypnut krizikom. Pokial nemazete cookies uz sa vam nezobrazi.
14 resp. 25 eur za rok naozaj nie je suma, ktora by nam umoznila stiahnut reklamu zo stranky
 
seifi
2014-03-19 12:48:47+01
príspevok od: admin
Potrebuje nazbierat urcity pocet ankiet, ale uz sa blizi? Pasik si mozete vypnut krizikom. Pokial nemazete cookies uz sa vam nezobrazi.
14 resp. 25 eur za rok naozaj nie je suma, ktora by nam umoznila stiahnut reklamu zo stranky
po stlačení krížika sa dotazník rozbalí mažem cookies - takže ďalšie rady
potrebuje nazbierať určitý počet ankiet... - takže reklama ako rana prvá a druhou nás dorážate ešte dotazníkmi od spolupracovníkov a naše (už sme dvaja) ponosy, že je toho moc, vás vôbec nerozhádžu - no je to predsa len reklama
ako v ruskom obchode - "bicykle máte - nemáme a nebudú" - a to sa my páči, ani zajtra ani o týždeň nás takouto otázkou ani neobťažujte, ani nebudú !; to samé tu, kolega ešte počet ankiet nenazbieral, čítaj ...takže to tu ešte do konca mesiaca povisí a už mi nepíšte
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-03-19 13:28:58+01
príspevok od: seifi
po stlačení krížika sa dotazník rozbalí mažem cookies - takže ďalšie rady
potrebuje nazbierať určitý počet ankiet... - takže reklama ako rana prvá a druhou nás dorážate ešte dotazníkmi od spolupracovníkov a naše (už sme dvaja) ponosy, že je toho moc, vás vôbec nerozhádžu - no je to predsa len reklama
ako v ruskom obchode - "bicykle máte - nemáme a nebudú" - a to sa my páči, ani zajtra ani o týždeň nás takouto otázkou ani neobťažujte, ani nebudú !; to samé tu, kolega ešte počet ankiet nenazbieral, čítaj ...takže to tu ešte do konca mesiaca povisí a už mi nepíšte
chyba, ktora sa ukazovala po kliknuti na krizik bola odstranena. Krizikom plochu uzavriete.
 
seifi
2014-03-29 21:53:08+01
otvorím foto, idem písať pokec, telefonát,..., vrátim sa o pol hodinky, píšem pokec pod foto, odoslať...chyba, medzi tým ma ephoto vyhodilo spomedzi prihlásených; je niekde uvedené alebo je to tak, že po určitom čase nečinnosti na ephoto ma systém spomedzi prihlásených vyhodí ? celkom nepríjemná vec;
0
0
 
seifi
2014-04-02 20:29:55+02
myslím si, že vy s tou reklamou, že to dáte do poriadku, myslíte len tak naoko a fičíte ďalej;
po rozkliknutí fotografie v prílohe komentu reklama Lytro prekrýva časť plochy fotografie, samozrejme, nejde sa jej zbaviť;
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/439672/ked-na-hrade-svita/#cid-2746779
0
0
 
kubizmus
externý redaktor 2014-04-03 07:51:27+02
príspevok od: seifi
myslím si, že vy s tou reklamou, že to dáte do poriadku, myslíte len tak naoko a fičíte ďalej;
po rozkliknutí fotografie v prílohe komentu reklama Lytro prekrýva časť plochy fotografie, samozrejme, nejde sa jej zbaviť;
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/439672/ked-na-hrade-svita/#cid-2746779
Co tak ad block Ja nemam reklamu na ziadnych strankach ani tu... A pride mi vtipne, ked pridem na nejaku stranku, kde slubuju ze ak zaplatim za ucet, zbavim sa reklam, lebo ja tie reklamy nemam ani tak
0
0
 
blahoslav J B Art
2014-04-13 10:57:30+02
príspevok od: admin
reagoval som len to, ze pisete sporadicky na technicku podporu… preto sme hľadali, kde nam email unikol. Technicka podpora ma email: podpora@ephoto.sk.
preco sa neda opravit pridany komentar pod clankom od uzivatela ? podobne ako pri oprave komentarov pod fotkami
0
1
 
blahoslav J B Art
2014-04-13 11:16:13+02
príspevok od: blahoslav J B Art
preco sa neda opravit pridany komentar pod clankom od uzivatela ? podobne ako pri oprave komentarov pod fotkami
stalo sa mi to pri clanku 'River park challenge' od mishik-a
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-04-13 19:35:23+02
príspevok od: blahoslav J B Art
stalo sa mi to pri clanku 'River park challenge' od mishik-a
skontrolujeme to, ale malo by to byt funkcne vsade.
editovaný
 
pressDesign
2014-04-13 20:43:09+02
zakazdym davam zapamatat prihlasenie a zakazdym si to nie a nie zapamatat - odhlasi ma furt ;0) teraz neviem ci je to tym, ze sa medzitym prihlasim z ineho zariadenia [kde to mam zaskrtnute tiez], alebo cim...
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-04-13 22:02:41+02
príspevok od: pressDesign
zakazdym davam zapamatat prihlasenie a zakazdym si to nie a nie zapamatat - odhlasi ma furt ;0) teraz neviem ci je to tym, ze sa medzitym prihlasim z ineho zariadenia [kde to mam zaskrtnute tiez], alebo cim...
musite mat aktivne cookies.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-04-14 12:42:49+02
príspevok od: pressDesign
Cookies aktivne mam. Stava sa mi to len na ephote, inde ma to drzi furt. Nie je mozne, ze jedna session z ineho zariadenia zrusi predchadzajucu sešnu ?
preverim a dam vediet.
 
blahoslav J B Art
2014-04-14 12:49:37+02
príspevok od: pressDesign
zakazdym davam zapamatat prihlasenie a zakazdym si to nie a nie zapamatat - odhlasi ma furt ;0) teraz neviem ci je to tym, ze sa medzitym prihlasim z ineho zariadenia [kde to mam zaskrtnute tiez], alebo cim...
ano, je to tym, mne to robi tiez
0
0
 
Ľuboš Capcara
2014-05-04 20:08:22+02
Neviem, či to už niekto navrhol, ale ja osobne by som uvítal niekde medzi záložkami "foto dňa/týždňa/mesiaca" ďalšiu záložku, alebo ešte lepšie vlastný priestor na fotografiu vybranú redakciou tohto portálu. Frekvencia jej zamieňania by už bola na Vás, redakcii.
0
1
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-05-26 21:00:32+02
V poslednej dobe často cestujem do Viedne a po prihlásení sa na web (využívam wifi Danubia centra, ktoré je hneď oproti môjmu W bytu) mi do okienka s názvom webu www.ephoto.sk hádže túto hlášku - Upozornění na škodlivý software

a hneď nato sa mi otvorí varovanie s týmto textom:
Stránka z černé listiny
Návštěva této stránky může být škodlivá. Stránka byla nahlášena pro šíření škodlivého software.

Tak teraz neviem - mám vôbec chodiť na ePhoto...?
0
0
 
Strana 22 z 58
1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 57 58
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()