Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 2

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2013-06-09 12:51:24+02
Staré pripomienkovacie fórum bolo zamknuté a preto zakladám nové, aby bolo kde pripomienkovať...
 
belco
2014-09-01 10:13:15+02
v poslednej dobe mam problme aj nacitat stranku. Na uvodnej stranke sa mi nezobrazuju vsetky fotky v galerii na kritiku a taktiez ani nevidim snimku dna. Po kliknuti na fotku to uz potom funguje.
0
1
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-09-01 12:48:54+02
príspevok od: belco
v poslednej dobe mam problme aj nacitat stranku. Na uvodnej stranke sa mi nezobrazuju vsetky fotky v galerii na kritiku a taktiez ani nevidim snimku dna. Po kliknuti na fotku to uz potom funguje.
mali sme problem na urovni servera. Niektore problemy este riesime, zobrazovanie fotiek by malo byt v poriadku.
 
jozkovicz
2014-09-02 21:11:16+02
uz ani neviem kolko to je dni, co som pisal ohladom problemu na svojom webe .. doteraz som nedostal odpoved a problem nie je stale vyrieseny .. ak kliknem na konkretny album, tak fotky v nom su rozmazane, resp. nahlady .. pritom na zaciatku, ked som ten web zaplnal, boli tam pekne ostre a male stvorce, teraz je to velke a rozmazane .. bol by som rad, keby sa to nejako upravilo, pripadne by som rad vedel, kde je vlastne chyba ..
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-09-03 08:40:51+02
príspevok od: jozkovicz
uz ani neviem kolko to je dni, co som pisal ohladom problemu na svojom webe .. doteraz som nedostal odpoved a problem nie je stale vyrieseny .. ak kliknem na konkretny album, tak fotky v nom su rozmazane, resp. nahlady .. pritom na zaciatku, ked som ten web zaplnal, boli tam pekne ostre a male stvorce, teraz je to velke a rozmazane .. bol by som rad, keby sa to nejako upravilo, pripadne by som rad vedel, kde je vlastne chyba ..
Problem bol posunuty programatorovi, riesenim problemu sa zaoberame, budeme vas informovat.
Dakujeme za trpezlivost.
 
jozkovicz
2014-09-03 16:43:04+02
príspevok od: admin
Problem bol posunuty programatorovi, riesenim problemu sa zaoberame, budeme vas informovat.
Dakujeme za trpezlivost.
dakujem aj ja ..
0
0
 
adamac
2014-09-10 13:30:29+02
už sa to o tom písalo,že niekto bol mimo PC alebo Ephoto a pri jeho profile bol Online..
Aj ja som bol dnes mimo Ephoto a PC a kamoš mi avizoval,že som Online..Bolo by potrebné sa na to pozrieť...
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-09-10 14:01:39+02
príspevok od: adamac
už sa to o tom písalo,že niekto bol mimo PC alebo Ephoto a pri jeho profile bol Online..
Aj ja som bol dnes mimo Ephoto a PC a kamoš mi avizoval,že som Online..Bolo by potrebné sa na to pozrieť...
suvisi to s cachovanim stranky. Prebieha v urcitych casovych intervaloch, preto chvilu trva, kym sa zaktualizuje stav. V najblizsej dobe to bude zmenene.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-10 16:48:20+02
príspevok od: adamac
už sa to o tom písalo,že niekto bol mimo PC alebo Ephoto a pri jeho profile bol Online..
Aj ja som bol dnes mimo Ephoto a PC a kamoš mi avizoval,že som Online..Bolo by potrebné sa na to pozrieť...
Ale na druhej strane sa to dá využiť ako alibi...
0
0
 
adamac
2014-09-10 18:52:13+02
príspevok od: Stratený Stano
Ale na druhej strane sa to dá využiť ako alibi...
na dnes nepotrebujem alibi..
0
0
 
seifi
2014-09-22 20:43:59+02
tak to presúvanie sa z foto na foto šípkami vľavo vpravo na fotografii ide , hodí sa; podarilo sa;
ale treba to stále vylepšovať, lebo ak dôjdem na koniec prvej stránky (32. fotografiu v malom náhľade) , tak ma to potom po kliku vpravo hodí na prvú fotografiu na tej že prvej stránke/hárku; teraz by bolo urobiť, aby sme pokračovali ďalej prehľadom fotografii na druhej stránke/hárku; akosi to napreduje pomaly...
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-09-23 10:34:56+02
príspevok od: seifi
tak to presúvanie sa z foto na foto šípkami vľavo vpravo na fotografii ide , hodí sa; podarilo sa;
ale treba to stále vylepšovať, lebo ak dôjdem na koniec prvej stránky (32. fotografiu v malom náhľade) , tak ma to potom po kliku vpravo hodí na prvú fotografiu na tej že prvej stránke/hárku; teraz by bolo urobiť, aby sme pokračovali ďalej prehľadom fotografii na druhej stránke/hárku; akosi to napreduje pomaly...
dik za upozornenie, hned to dame opravit.

 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-23 19:38:58+02
Akým spôsobom je možné požiadať o doplnenie výberu fotototechniky? Napísal som žiadosť do fóra, ale je ignorovaná...
Keby som ja dva dni neodpovedal požiadavke klienta, tak mi viac do firmy nepríde...
0
1
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-09-23 20:43:13+02
príspevok od: Stratený Stano
Akým spôsobom je možné požiadať o doplnenie výberu fotototechniky? Napísal som žiadosť do fóra, ale je ignorovaná...
Keby som ja dva dni neodpovedal požiadavke klienta, tak mi viac do firmy nepríde...
Moznost poziadat o doplnenie je pri vkladani fotky, kde si doplnate fototechniku / je tam linka/, taktiez mozete poslat info adminovi, resp. na podpora@ephoto.sk, ephoto@ephoto.sk, Info@ephoto.sk. Myslim, ze vsetky tieto adresy su uz zname.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-23 20:56:18+02
príspevok od: admin
Moznost poziadat o doplnenie je pri vkladani fotky, kde si doplnate fototechniku / je tam linka/, taktiez mozete poslat info adminovi, resp. na podpora@ephoto.sk, ephoto@ephoto.sk, Info@ephoto.sk. Myslim, ze vsetky tieto adresy su uz zname.
Áno, tieto adresy sú známe, ale nikto na nich na moje podnety nereaguje... Povedal by som to ľudovo - kašle sa tam na mňa...
Čo je smutné teda... keďže som člen s kontom Plus...
0
0
editovaný
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-09-26 10:37:01+02
príspevok od: Stratený Stano
Áno, tieto adresy sú známe, ale nikto na nich na moje podnety nereaguje... Povedal by som to ľudovo - kašle sa tam na mňa...
Čo je smutné teda... keďže som člen s kontom Plus...
To nie je pravda. Info o doplneni techniky sme na uvedene emailove adresy od vas nedostali. Ak to na uvedene adresy poslete, doplnime to.
K ostatnym veciam som vam odpovedal v sukromnej poste.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-26 10:51:38+02
To je pravda... Navyše som žiadal o doplnenie fototechniky v okienku, keď sa vkladá fotka na kritiku (pred dvomi dňami) a doteraz mi systém túto požadovanú techniku v ponuke nezobrazuje...

A nerozumiem tomu - keď admin vidí moju požiadavku v téme vo fóre (a videl ju, lebo reagoval), to je taký problém posunúť to niekomu, kto to urobí...? Prečo je ešte potrebné písať na nejaké adresy a vypĺňať nejaký požadovací formulár...?
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-09-26 10:53:21+02
vo fore som ju nezachytil, nakoniec forum k tomu ani nesluzi. Takze prosim na uvedene adresy.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-26 19:19:26+02
príspevok od: admin
vo fore som ju nezachytil, nakoniec forum k tomu ani nesluzi. Takze prosim na uvedene adresy.
Ináč je to pekná blbosť to žiadanie o pridanie fototechniky - človek musí najprv vložiť foto na kritiku a až potom sa mu ponúkne možnosť požiadať o pridanie fototechniky. Lenže foto pridaná na kritiku sa neuloží...

Ak chce užívateľ pridať tri kusy fototechniky, musí tri krát akože vložiť foto na kritiku a až potom žiadať... Stretol som sa v živote s mnohými nedomysleninami a toto je jedna z tých najväčších...
0
0
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-26 19:22:20+02
P.S. Takže som tri krát v príslušnom formulári žiadal o pridanie fototechniky a teraz začínam rátať čas, kým sa niekomu uráči reagovať...
Toto urobiť mojim klientom, tak som už dávno skrachoval...
0
0
 
HomerSimpson
2014-09-27 10:57:05+02
príspevok od: Stratený Stano
P.S. Takže som tri krát v príslušnom formulári žiadal o pridanie fototechniky a teraz začínam rátať čas, kým sa niekomu uráči reagovať...
Toto urobiť mojim klientom, tak som už dávno skrachoval...
No rátaj minimálne do pondelka... Snáď si to nečakal počas weekend-u
0
0
 
Strana 30 z 58
1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 57 58
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()