Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 2

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2013-06-09 12:51:24+02
Staré pripomienkovacie fórum bolo zamknuté a preto zakladám nové, aby bolo kde pripomienkovať...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-27 11:01:39+02
príspevok od: HomerSimpson
No rátaj minimálne do pondelka... Snáď si to nečakal počas weekend-u
To máš pravdu, to nie... Také schvaľovacie konzílium sa iste nestretáva každý deň... a cez víkend už tobôž nie... .D
0
1
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-09-29 09:09:35+02
príspevok od: Stratený Stano
Ináč je to pekná blbosť to žiadanie o pridanie fototechniky - človek musí najprv vložiť foto na kritiku a až potom sa mu ponúkne možnosť požiadať o pridanie fototechniky. Lenže foto pridaná na kritiku sa neuloží...

Ak chce užívateľ pridať tri kusy fototechniky, musí tri krát akože vložiť foto na kritiku a až potom žiadať... Stretol som sa v živote s mnohými nedomysleninami a toto je jedna z tých najväčších...
Ako som uz napisal. POziadat o pridanie fotografie mozete priamo pri nahravani fotografie,
potom poslat poziadavku na uvedene emaily. Vobec to nesuvisi s pridavanim fotografie na kritiku.
Neviem, kde ste svoju poziadavku poslali, ale k nam nedorazila. Nie ste jediny, kto ma takuto poziadavku a nikdy s tym nebol problem. Vzdy bola technika pridana promptne. System nefunguje tak, ako ste ho opisali, tak sa poprosim, riadte sa informaciami, ktore som vam napisal vyssie a technika bude pridana. Na dalsie vase otazky budem odpovedat na emaily alebo v sukromnej poste.
Tam mi mozete poslat techniku, ktoru chcete pridat, neviem preco ste to doteraz nevyuzili.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-29 10:40:20+02
príspevok od: admin
Ako som uz napisal. POziadat o pridanie fotografie mozete priamo pri nahravani fotografie,
potom poslat poziadavku na uvedene emaily. Vobec to nesuvisi s pridavanim fotografie na kritiku.
Neviem, kde ste svoju poziadavku poslali, ale k nam nedorazila. Nie ste jediny, kto ma takuto poziadavku a nikdy s tym nebol problem. Vzdy bola technika pridana promptne. System nefunguje tak, ako ste ho opisali, tak sa poprosim, riadte sa informaciami, ktore som vam napisal vyssie a technika bude pridana. Na dalsie vase otazky budem odpovedat na emaily alebo v sukromnej poste.
Tam mi mozete poslat techniku, ktoru chcete pridat, neviem preco ste to doteraz nevyuzili.
Admin, pri nahrávaní fotografie som túto možnosť využil už minimálne 6 krát...
Nemám u vás odstrihnutý požiadavkový káblik...?
0
0
 
blahoslav J B Art
2014-09-29 17:41:20+02
príspevok od: Stratený Stano
Admin, pri nahrávaní fotografie som túto možnosť využil už minimálne 6 krát...
Nemám u vás odstrihnutý požiadavkový káblik...?
vase poziadavky su stratene v systeme
0
1
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-29 19:36:29+02
príspevok od: blahoslav J B Art
vase poziadavky su stratene v systeme
A čo teraz...? Som zúfalý... Nakúpil som techniku a nemôžem ju používať - systém ma ignoruje... Jedine, žeby som pridával fotky bez exifu - asi to tak urobím...
0
0
 
thunder rider
2014-09-30 07:43:24+02
príspevok od: Stratený Stano
A čo teraz...? Som zúfalý... Nakúpil som techniku a nemôžem ju používať - systém ma ignoruje... Jedine, žeby som pridával fotky bez exifu - asi to tak urobím...
Vitajte v Matrix.
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-09-30 09:23:22+02
príspevok od: Stratený Stano
A čo teraz...? Som zúfalý... Nakúpil som techniku a nemôžem ju používať - systém ma ignoruje... Jedine, žeby som pridával fotky bez exifu - asi to tak urobím...
Uz tretikrat opakujem, napiste svoju poziadavku na emaily, ktore dobre poznate a taktiez mozete napisat adminovi (kedze mi pisete casto, urcite viete ako). Dalsie prispevky tohto druhu v tomto vlakne budem povazovat za spam a budem ich mazat.
editovaný
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-09-30 09:33:57+02
príspevok od: Stratený Stano
A čo teraz...? Som zúfalý... Nakúpil som techniku a nemôžem ju používať - systém ma ignoruje... Jedine, žeby som pridával fotky bez exifu - asi to tak urobím...
Mimochodom exif citame zo suboru fotografie, takze to s vyberom fotoaparátu v DTB vobec nesuvisi.

 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-30 12:50:19+02
príspevok od: admin
Mimochodom exif citame zo suboru fotografie, takze to s vyberom fotoaparátu v DTB vobec nesuvisi.

A čo keď súbor fotografie exif neobsahuje... ? Pri ukladaní fotografie v PS formou "Save for web" sa exif neprenesie...
A čo keď je fotené analógovo na film...? Tam existuje nejaký exif...?

Myslím, že toto nie je spam, sú to otázky k veci...
0
0
 
total empty
2014-09-30 13:55:31+02
príspevok od: Stratený Stano
A čo keď súbor fotografie exif neobsahuje... ? Pri ukladaní fotografie v PS formou "Save for web" sa exif neprenesie...
A čo keď je fotené analógovo na film...? Tam existuje nejaký exif...?

Myslím, že toto nie je spam, sú to otázky k veci...
Mne je srdečne jedno či obsahuje exif alebo nie, a je mi jedno čím to bolo fotene.
Jednoducho ide o fotku, buď zaujme alebo nie.
Podľa mňa to zbytočne dramatizuješ a chováš sa ako zákazník-hulvát.
Pokoj biely brat.
0
2
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-30 15:57:36+02
príspevok od: total empty
Mne je srdečne jedno či obsahuje exif alebo nie, a je mi jedno čím to bolo fotene.
Jednoducho ide o fotku, buď zaujme alebo nie.
Podľa mňa to zbytočne dramatizuješ a chováš sa ako zákazník-hulvát.
Pokoj biely brat.
Mnohí najmä začiatočníci chcú vidieť exif. Niektorí ho dokonca požadujú, keď nie je uvedený....
Mne nejde o nič iné, len o pridanie fototechniky do zoznamu. Nemám pocit, že som hulvát, Slušne sa domáham toho, čo patrí k základným povinnostiam portálu. A portál ma ignoruje... Napriek tomu, že som zákazník s predplateným kontom...

Ak ty prídeš do obchodu a zaplatíš a obchod ťa vypoklonkuje bez tovaru, ty budeš podľa všetkého zrejme ticho a so sklonemou hlavou z obchodu vycúvaš... Tvoj problém a ja sa ti do toho nestarám...
0
0
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-30 16:05:56+02
príspevok od: admin
Uz tretikrat opakujem, napiste svoju poziadavku na emaily, ktore dobre poznate a taktiez mozete napisat adminovi (kedze mi pisete casto, urcite viete ako). Dalsie prispevky tohto druhu v tomto vlakne budem povazovat za spam a budem ich mazat.
Admin, prikladám obrázok, ako žiadam o pridanie fototechniky. Poslal som túto požiadavku k dnešnému dňu celkom 8 slovom osem krát...
Prosím o vysvetlenie - načo je vytvorený tento požiadavkový formulár, keď ho nikto nevidí, keď naňho nikto nereaguje...?
0
0
 
kasko
2014-09-30 18:03:05+02
príspevok od: Stratený Stano
Admin, prikladám obrázok, ako žiadam o pridanie fototechniky. Poslal som túto požiadavku k dnešnému dňu celkom 8 slovom osem krát...
Prosím o vysvetlenie - načo je vytvorený tento požiadavkový formulár, keď ho nikto nevidí, keď naňho nikto nereaguje...?
A teraz staci sa uz len postavit kurzorom na tu oranzovu tlačicu a poziadavku odoslat
0
0
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-30 19:25:02+02
príspevok od: kasko
A teraz staci sa uz len postavit kurzorom na tu oranzovu tlačicu a poziadavku odoslat
Tam bude pes zakopaný... Nemohol si skôr povedať...?
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-09-30 22:53:38+02
príspevok od: Stratený Stano
Admin, prikladám obrázok, ako žiadam o pridanie fototechniky. Poslal som túto požiadavku k dnešnému dňu celkom 8 slovom osem krát...
Prosím o vysvetlenie - načo je vytvorený tento požiadavkový formulár, keď ho nikto nevidí, keď naňho nikto nereaguje...?
Neviem perco sa tak urputne vzpierate poslat poziadavku na emailove adresy alebo adminovi do sukromnej posty. Objektiv je pridany. Preverujeme funkcionalitu formulara.

 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2014-09-30 23:06:20+02
príspevok od: admin
Neviem perco sa tak urputne vzpierate poslat poziadavku na emailove adresy alebo adminovi do sukromnej posty. Objektiv je pridany. Preverujeme funkcionalitu formulara.

Admin, nevzpieram sa... Ale keď existuje možnosť číslo jedna, prečo mám využívať možnosť číslo dva...? Javí sa mi to ako zbytočnosť a zbytočné obsadzovanie internetu, ktorý je dnes i bez toho už dosť vyťažený...
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-10-01 09:51:18+02
príspevok od: Stratený Stano
Admin, nevzpieram sa... Ale keď existuje možnosť číslo jedna, prečo mám využívať možnosť číslo dva...? Javí sa mi to ako zbytočnosť a zbytočné obsadzovanie internetu, ktorý je dnes i bez toho už dosť vyťažený...
Asi preto, lebo sme od vas poziadavku nedostali a neustale ste tu pisali, ze nemozete pridat fotografie, lebo chyba technika. Namiesto toho ste poslali 5 ziadosti. Stacilo napisat jeden email.
Myslim, ze internet by to zvladol tak, ako zvladol tuto komunikaciu. Nabuduce prosim nezahlcovat forum, vecami, ktore sa daju riesit jednoducho emailom napr. na podpora@ephoto.sk. Dakujeme.
editovaný
 
jozkovicz
2014-10-08 15:31:46+02
príspevok od: admin
Problem bol posunuty programatorovi, riesenim problemu sa zaoberame, budeme vas informovat.
Dakujeme za trpezlivost.
zdravim .. chcem sa opytat ako pokracuje riesenie problemu, viac ako mesiac uplynul a nic sa s tym nespravilo, plus mi vadi este jedna vec, pokial nacita uvodnu stranku s fotkou tak je to cela vacsnost ..
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2014-10-09 08:59:56+02
príspevok od: jozkovicz
zdravim .. chcem sa opytat ako pokracuje riesenie problemu, viac ako mesiac uplynul a nic sa s tym nespravilo, plus mi vadi este jedna vec, pokial nacita uvodnu stranku s fotkou tak je to cela vacsnost ..
POkial mam spravne info, kolega vam odpisal hned na 2.den, ze je potrebne nahravat spravny format fotiek.
Pozrie sa este na problem nacitania stranky a bude Vas kontaktovat emailom.
 
jozkovicz
2014-10-09 09:12:35+02
príspevok od: admin
POkial mam spravne info, kolega vam odpisal hned na 2.den, ze je potrebne nahravat spravny format fotiek.
Pozrie sa este na problem nacitania stranky a bude Vas kontaktovat emailom.
ok .. ale mne neprisla ziadna sprava od vasho kolegu .. aspon o tom neviem
0
0
 
Strana 31 z 58
1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 57 58
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()