Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
šereda
2016-09-29 17:12:50+02
príspevok od: helmiczka
dajte mu niekto banán, keď je hladný, nie je to on
 
Roman Point
2016-09-29 17:40:19+02
Mne to pripomína jednu osobu čo tu pred časom bojovala za práva svojej vnučky. Nepáčil sa jej fotografický ani textový obsah ephota Ale už je dlho preč a rovnaký osud čaká aj daľších podobných
 
seifi
2016-09-29 20:25:22+02
príspevok od: Roman Point
Mne to pripomína jednu osobu čo tu pred časom bojovala za práva svojej vnučky. Nepáčil sa jej fotografický ani textový obsah ephota Ale už je dlho preč a rovnaký osud čaká aj daľších podobných
áno, tá osoba urobila pre seba to najlepšie čo mohla; toto tu sa pokecom v diskusii pod foto prerobiť nedá;
 
Gino
2016-10-09 18:27:16+02
To sa tu už nedá odpovedať ani na komentár k vlastnému blogu?
Miesto toho som reagoval na nejaký príspevok, ktorý v tom vlákne ani nebol.
 
Gino
2016-10-09 18:30:06+02
 
Filip Minárik
2016-10-25 23:00:55+02
ani za boha sa mi neda pridat komestar s foto pod foto.....
 
Filip Minárik
 
Filip Minárik
2016-10-25 23:12:10+02
bez sance,,,,, sak preco nieje minimalne nejaky kreten na podpore co pisal tuto temu..... ved to muselo byt krasne zaplatene .............
 
seifi
2016-11-19 21:02:05+01
stále sa vraciame na začiatok ...
dnes 19/11 o 20:50 som bol vo fotografiách na kritiku, postupne klikaním vo fotografiách na šípky vpravo som prechádzal na ďalšie a ďalšie; a som dal lajk Spišskému hradu od Kopnického, potom som sa chcel posunúť na ďalšiu fotografiu a hup dostal som sa na tretiu fotografiu od začiatku ... Zo solnej komory autor irisos; tak som to zopakoval ... idem na fotografie na kritiku, klik na foto hradu , teraz bez lajkovania, však bolo predtým, a šípka vpravo, a drb ho zase som na tretej fotografii od začiatku;
moja otázka znie, čo robím zle, že sa nemôžem dostať na ďalšiu fotografiu v poradí ?
vďaka za vašu odpoveď
 
jiskerka
2016-11-19 21:58:15+01
príspevok od: seifi
stále sa vraciame na začiatok ...
dnes 19/11 o 20:50 som bol vo fotografiách na kritiku, postupne klikaním vo fotografiách na šípky vpravo som prechádzal na ďalšie a ďalšie; a som dal lajk Spišskému hradu od Kopnického, potom som sa chcel posunúť na ďalšiu fotografiu a hup dostal som sa na tretiu fotografiu od začiatku ... Zo solnej komory autor irisos; tak som to zopakoval ... idem na fotografie na kritiku, klik na foto hradu , teraz bez lajkovania, však bolo predtým, a šípka vpravo, a drb ho zase som na tretej fotografii od začiatku;
moja otázka znie, čo robím zle, že sa nemôžem dostať na ďalšiu fotografiu v poradí ?
vďaka za vašu odpoveď
Presne toto sa deje aj mne... kliknem Páči a vráti ma...
 
jugin
2016-11-20 08:08:48+01
príspevok od: seifi
stále sa vraciame na začiatok ...
dnes 19/11 o 20:50 som bol vo fotografiách na kritiku, postupne klikaním vo fotografiách na šípky vpravo som prechádzal na ďalšie a ďalšie; a som dal lajk Spišskému hradu od Kopnického, potom som sa chcel posunúť na ďalšiu fotografiu a hup dostal som sa na tretiu fotografiu od začiatku ... Zo solnej komory autor irisos; tak som to zopakoval ... idem na fotografie na kritiku, klik na foto hradu , teraz bez lajkovania, však bolo predtým, a šípka vpravo, a drb ho zase som na tretej fotografii od začiatku;
moja otázka znie, čo robím zle, že sa nemôžem dostať na ďalšiu fotografiu v poradí ?
vďaka za vašu odpoveď
Toto robí už velmi dlho, aj som ich na to upozorňoval, pred dosť dlhým časom (možno rok- dva) ....
 
kevo7
2016-11-20 10:37:08+01
príspevok od: jiskerka
Presne toto sa deje aj mne... kliknem Páči a vráti ma...
Tretí rok som tu a stále to robí. Keď klikneš na Páči sa, klikni na krok späť a môžeš prezerať ďalej.
 
seifi
2016-11-20 20:22:36+01
príspevok od: kevo7
Tretí rok som tu a stále to robí. Keď klikneš na Páči sa, klikni na krok späť a môžeš prezerať ďalej.
vďaka; chcem ťa poprosiť, poslať to na ephoto, aby to dali do návodu; ja by som to ocenil rok classic zadara
 
kevo7
2016-11-21 08:51:32+01
príspevok od: seifi
vďaka; chcem ťa poprosiť, poslať to na ephoto, aby to dali do návodu; ja by som to ocenil rok classic zadara
Je to grátis.
 
jiskerka
2016-11-21 21:50:13+01
príspevok od: kevo7
Tretí rok som tu a stále to robí. Keď klikneš na Páči sa, klikni na krok späť a môžeš prezerať ďalej.
To aj robím, krok späť, ale asi by to malo fungovať normálne, že krok vpred
 
kevo7
2016-11-22 07:16:30+01
príspevok od: jiskerka
To aj robím, krok späť, ale asi by to malo fungovať normálne, že krok vpred
Máš pravdu.
Zverejnil som to len ako dočasné riešenie na tých pár rokov kým sa to podarí opraviť.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2016-11-22 12:47:35+01
príspevok od: seifi
stále sa vraciame na začiatok ...
dnes 19/11 o 20:50 som bol vo fotografiách na kritiku, postupne klikaním vo fotografiách na šípky vpravo som prechádzal na ďalšie a ďalšie; a som dal lajk Spišskému hradu od Kopnického, potom som sa chcel posunúť na ďalšiu fotografiu a hup dostal som sa na tretiu fotografiu od začiatku ... Zo solnej komory autor irisos; tak som to zopakoval ... idem na fotografie na kritiku, klik na foto hradu , teraz bez lajkovania, však bolo predtým, a šípka vpravo, a drb ho zase som na tretej fotografii od začiatku;
moja otázka znie, čo robím zle, že sa nemôžem dostať na ďalšiu fotografiu v poradí ?
vďaka za vašu odpoveď
Vieme o tom probleme, prerabame celu galeriu, tak by sa mal vyriesit aj toto.
Vopred dakujeme este za trochu trpezlivosti.
 
seifi
2016-11-22 14:20:27+01
príspevok od: admin
Vieme o tom probleme, prerabame celu galeriu, tak by sa mal vyriesit aj toto.
Vopred dakujeme este za trochu trpezlivosti.
vďaka
 
seifi
2016-11-27 14:15:01+01
pod článkom Bicyklom po Európe 4 - Ukrajina, som napísal pod príspevkom nicka viloo reakciu, poznámku. Na moje prekvapenie som zistil, že som reagoval pod akýmsi iným príspevkom, a čo je zaujímavejšie, po opätovnom vrátení sa k článku ten príspevok tam nebol. Tak som reagoval znova, dávajúc si pozor, aby som nespravil chybu, teraz sa ale moja reakcia zjavila pod akýmsi príspevkom Kotusovej, ktorá svoj príspevok pod tento článok vôbec nedávala. Tak som stihol príspevok editovať a vyjadriť moje počudovanie nad touto okolnoťou. Píšem pod príspevkom autora viloo a moja reakcia sa dostane pod príspevok Kotusovej , ktorá ho písala ktovie pod čím akým iným článkom. Svoj príspevok neviem nájsť, ale pod Bicyklom po Európe 4 nie je ani jeden. Čudné veci sa tu dejú. Inak takto môže dôjsť k celkom nepríjemným situáciam.
 
seifi
2016-12-23 22:21:32+01
ešte takto pred sviatkami ; je pomaly koniec roka, dnes večer 2 fotografie v TOPke, jedna s 3 bodmi; skutočne nie je vo vašich silách to dať do poriadku ?
 
Strana 30 z 47
1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 46 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()