Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-08-04 22:16:19+02
príspevok od: rk.
Fixnite si prosim ten bocny reklamny banner, lebo obcas robi neplechu Predpokladam, ze vacsina ludi tu pouziva AdBlock, ale snad nechcete odradit aj tych par, co ho nemaju.
Dakujeme z upozornenie. Banner bol nastaveny v zlej ploche. O chvilu by to malo byt OK.
 
rk.
2015-08-04 22:27:48+02
príspevok od: admin
Dakujeme z upozornenie. Banner bol nastaveny v zlej ploche. O chvilu by to malo byt OK.
Super!
 
zvonec
2015-08-08 14:49:35+02
príspevok od: zvonec
Este by som rad spomenul jeden problem, co by mozno nemalo tak fungovat. Pri zadavani komentaru do pola komentu pod fotografiou, pokial mam uz nieco napisane, a dojde k udalosti clicknutia na tlacidlo Paci sa, tak cely obsah screen bufferu sa vymaze, a mozem to pisat odznova. Da sa to nejako urobit tak, aby koment ostal vo formulari, pokial nedojde k odoslaniu, a nenuloval sa obsah, pokial pocas edit pola clicknem na paci sa?
Alebo je to tak cielene? Dakujem
Testovane dnes, a zatial nebolo fixnute....
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2015-08-08 16:14:47+02
príspevok od: zvonec
Testovane dnes, a zatial nebolo fixnute....
Na tento problém som poukázal už kedysi veľmi dávno... Prisľúbila sa náprava, ktorá doteraz nebola realizovaná. Ono sa tu veľa sľubuje a málo plní...
Len tak narýchlo jeden príklad (je toho ale naozaj viac) - 5.7. prísľub, že z fotiek v galérii budú odstránené šípky - a sú...? Hej, sú tam stále...
 
duroslav
2015-08-08 17:16:36+02
Pre časom sa tu rozoberal aj problém, že v TOP-e sa zobrazujú aj fotky s menej lajami než 10. Včera sa tam mihla jedna čo mala iba 8
 
zvonec
2015-08-10 12:25:23+02
Ad Html tagy a ich interpretacia v prispevkoch na fore...
Znak "_" resp. podtrzitko, alebo underscore etc.. robi tiez problemy scriptu, ktory interpretuje linky zadavane v prispevkoch vo fore.... Da sa to nejako fixnut, alebo je mozne to nechat na uzivatelovi, resp. zaviest nativnu podporu html tagov?
 
seifi
2015-08-11 20:09:42+02
20:07 ; foto je medzi top či foto dňa, 3 lajky
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/518053/beograd-street/?s=24h
ma to napadlo v súvislosti s upozorňovaním na tieto prešlapy, nie že by som autorovi neprial
 
duroslav
2015-08-11 21:24:19+02
Na striedačku sa tam zobrazuje ešte ďalšia fotka s tromi lajkami

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/517999/hrad-beckov/?s=24h
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-08-12 08:48:20+02
príspevok od: duroslav
Pre časom sa tu rozoberal aj problém, že v TOP-e sa zobrazujú aj fotky s menej lajami než 10. Včera sa tam mihla jedna čo mala iba 8
sledujeme to, zatial ju musime manulane odstranit, snazime sa to odladit.
 
nehemah
2015-08-12 08:48:54+02
fotky s menej ako 10 lajkmi sa vyskytujú úplne bežne, čo som sem tam prebehol diskusie vlákna ephoto pripomienky, či už toto, alebo predchádzajúce, vždy to malo byť akože vyriešené úpravou algoritmu ... mne osobne to vôbec neprekáža, pre mňa za mňa, nech sa tam striedajú všetky fotky z celého dňa a bude po probléme
 
seifi
2015-08-18 22:01:59+02
zvolený výrez fotografie na kritiku nezodpovedá zobrazovanému v TOP dňa ... v tej množine fotografii meniacej sa počas dňa ; tým chcem povedať, že radšej nedávajte možnosť si výrez voliť, keď sa to nedá dodržať ...
 
Roman Point
2015-08-18 22:35:03+02
3x som požiadal o pridanie dvoch objektívov a stále sa tak nestalo... Pre ďaľších užívateľov to spravte. Ja sem nemám už chuť niečo nahrať. Pekný večer.
 
seifi
2015-08-20 21:46:38+02
principiálne, tak ako s diaľničnou známkou, či s pianom, pretože ephoto ide v niektorých činnostiach v beta verzii, navrhujem možnosť kúpiť si classic na mesiac ...
 
blahoslav J B Art
2015-08-21 11:27:59+02
príspevok od: seifi
principiálne, tak ako s diaľničnou známkou, či s pianom, pretože ephoto ide v niektorých činnostiach v beta verzii, navrhujem možnosť kúpiť si classic na mesiac ...
Ak sa nemylim, tato moznost mesacneho predplatneho je od zaciatku ery spoplatnenia
 
seifi
2015-08-21 19:50:06+02
príspevok od: blahoslav J B Art
Ak sa nemylim, tato moznost mesacneho predplatneho je od zaciatku ery spoplatnenia
Vďaka za info, mrknem na to. Úroveň fotografie tu prítomnej tvoríme všetci, akoby sme sedeli v jednej triede, kde na konci roku vypláva nejaká priemerná známka; tvoríme ju všetci.
Mrzí ma tu prítomný nekritického pohľad na fotografiu, ktoré sú v časti na kritiku. Začiatočník, čo sem páchne, musí byť z toho jeleň. Lajkuje sa masovo a bezhlavo, nekriticky. Proste len tak. Ephoto nie je portálom pre fotografov, tu je to pomaly ako na Fb.
 
calven
2015-08-21 20:00:11+02
príspevok od: seifi
Vďaka za info, mrknem na to. Úroveň fotografie tu prítomnej tvoríme všetci, akoby sme sedeli v jednej triede, kde na konci roku vypláva nejaká priemerná známka; tvoríme ju všetci.
Mrzí ma tu prítomný nekritického pohľad na fotografiu, ktoré sú v časti na kritiku. Začiatočník, čo sem páchne, musí byť z toho jeleň. Lajkuje sa masovo a bezhlavo, nekriticky. Proste len tak. Ephoto nie je portálom pre fotografov, tu je to pomaly ako na Fb.
Pomaly?
 
blahoslav J B Art
2015-08-22 09:55:54+02
príspevok od: seifi
Vďaka za info, mrknem na to. Úroveň fotografie tu prítomnej tvoríme všetci, akoby sme sedeli v jednej triede, kde na konci roku vypláva nejaká priemerná známka; tvoríme ju všetci.
Mrzí ma tu prítomný nekritického pohľad na fotografiu, ktoré sú v časti na kritiku. Začiatočník, čo sem páchne, musí byť z toho jeleň. Lajkuje sa masovo a bezhlavo, nekriticky. Proste len tak. Ephoto nie je portálom pre fotografov, tu je to pomaly ako na Fb.
prihovaral by som sa za system, kde by kazdy clen ephota mal len obmedzeny pocet lajkov na kazdy den ... napr. 5 a potom by asi viac zvazoval, ktorej fotke dat a ktorej nie ... podobny system, ako je pri Foto v zahrade, kde sa rozdavaju stipce, ktore kazdy ucastnik dostane pri vchode
 
seifi
2015-08-22 20:14:16+02
už som to písal, píšem zas, aspoň odpíšte, že je to OK a dám pokoj;
po rozkliku fotografie, dnes napríklad Abstract Perfection II, je hore nad horným okrajom fotografie, v strede, na tmavošedom pozadí nadpis ...ďalšie fotografie ... s červenou šípkou smerujúcou dole ; prosím vás, nie je možné ten nadpis dať vyššie ? a tú šípku zmeniť na farbu písma ? prečo je to tak tesne, že sa to stáva súčasťou fotografie ? ruší to ; máte kus viac citu pre tiché pokojné prostredie , ktoré by malo byť okolo fotografie pre jej nerušivé vnímanie ; skúste sa na to pozrieť
 
seifi
2015-08-29 21:30:58+02
nebolo by lepšie, keby sa témy vo fórume otvorili na poslednej a nie prvej stránke ? na poslednej stránke sú posledné príspevky ... či je to v internom nastavení ?
 
seifi
2015-08-29 21:32:23+02
stále sú v TOPke fotografie pod 10 bodov, v tejto chvíli jedna za 8 druhá za 4 ... nemám problém, nech sú, ale tie vaše princípy nefungujú, a to dosť dlho, najmä keď si za to platím
 
Strana 11 z 47
1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 46 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()