Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
Roman Point
2015-08-30 01:25:35+02
príspevok od: seifi
stále sú v TOPke fotografie pod 10 bodov, v tejto chvíli jedna za 8 druhá za 4 ... nemám problém, nech sú, ale tie vaše princípy nefungujú, a to dosť dlho, najmä keď si za to platím
Dobre si sa rozbehol
 
Martin Školiak
2015-08-30 07:43:00+02
príspevok od: blahoslav J B Art
prihovaral by som sa za system, kde by kazdy clen ephota mal len obmedzeny pocet lajkov na kazdy den ... napr. 5 a potom by asi viac zvazoval, ktorej fotke dat a ktorej nie ... podobny system, ako je pri Foto v zahrade, kde sa rozdavaju stipce, ktore kazdy ucastnik dostane pri vchode
Veľmi dobrý nápad. Trošku by sa tým obmedzilo skupinkárstvo a lajkovanie za odplatu.
 
kralik_j
2015-08-30 08:29:46+02
Myslim ze urcity pocet bodov to nevyriesi, uz pred par rokmi som navrhoval aby foto nemala info ktora by ju spajala s autorom a po ohodnoteni ci komente by sa komentujucemu zobrazili udaje o akeho autora ide.

Museli by vsak byt foto bez ramikov a podpisov, co si myslim ze pre hodnotenie foto nie su potrebne.

 
duroslav
2015-08-30 09:11:47+02
príspevok od: Martin Školiak
Veľmi dobrý nápad. Trošku by sa tým obmedzilo skupinkárstvo a lajkovanie za odplatu.
Ako by si potom riešil taký problém, že rozdáš svojich 5 lajkov nejakým fotkám, ktoré sa ti páčia a zrazu sa objaví fotka, ktorá sa ti páči viac než všetkých 5 predchádzajúcich dokopy?
 
Martin Školiak
2015-08-30 09:21:05+02
príspevok od: duroslav
Ako by si potom riešil taký problém, že rozdáš svojich 5 lajkov nejakým fotkám, ktoré sa ti páčia a zrazu sa objaví fotka, ktorá sa ti páči viac než všetkých 5 predchádzajúcich dokopy?
V skutočnosti ani dnes nerozdám denne viac ako 5 lajkov. To by bola taká brzda pre tých čo lajkujú každú kravinu.
 
Martin Školiak
2015-08-30 09:29:48+02
príspevok od: duroslav
Ako by si potom riešil taký problém, že rozdáš svojich 5 lajkov nejakým fotkám, ktoré sa ti páčia a zrazu sa objaví fotka, ktorá sa ti páči viac než všetkých 5 predchádzajúcich dokopy?
Možno by si ľudia potom viac šetrili svoje palčeky hore a udeľovali by ich až vo večerných hodinách po vzhliadnutí väčšieho počtu fotografií. Stratil by sa potom aj náskok skorých ranných pridávačov fotografií. To je len taká ilúzia asi.
 
landov
2015-09-01 19:29:13+02
príspevok od: kralik_j
Myslim ze urcity pocet bodov to nevyriesi, uz pred par rokmi som navrhoval aby foto nemala info ktora by ju spajala s autorom a po ohodnoteni ci komente by sa komentujucemu zobrazili udaje o akeho autora ide.

Museli by vsak byt foto bez ramikov a podpisov, co si myslim ze pre hodnotenie foto nie su potrebne.

Ano, to by bolo fer...tiez sa mi aktualny stav nepozdava a asi uz ani nebudem dalej platit za konto. Nejde o tych par € (ako nam to stale niekto prizvukuje), ale o princip - jednak za betatesterov sa predsa nikde neplati, zaroven tunajsia parodia na "forum" je bolestna - a kto pamata, ako to tu zilo pred spoplatnenim ( aj ked potom oslobodili forum od platieb - ale bolo uz po funuse), tak musi zaplakat...!!! Co sa tyka hodnotenia fotiek - tunajsie "rodinkarstvo" ma uz netankuje, lepsi system maju napr. na Digiarena.cz. Toz uvidíme...
 
parxe
2015-09-17 09:58:13+02
kedy bude najblizsia sutaz pre novych predplatitelov PLUS? chcem vediet kedy sa mi oplati obnovit , nakolko mi bude koncit ?
 
kuchar
2015-09-17 17:31:03+02
príspevok od: landov
Ano, to by bolo fer...tiez sa mi aktualny stav nepozdava a asi uz ani nebudem dalej platit za konto. Nejde o tych par € (ako nam to stale niekto prizvukuje), ale o princip - jednak za betatesterov sa predsa nikde neplati, zaroven tunajsia parodia na "forum" je bolestna - a kto pamata, ako to tu zilo pred spoplatnenim ( aj ked potom oslobodili forum od platieb - ale bolo uz po funuse), tak musi zaplakat...!!! Co sa tyka hodnotenia fotiek - tunajsie "rodinkarstvo" ma uz netankuje, lepsi system maju napr. na Digiarena.cz. Toz uvidíme...
Neviem sice aky system maju na digiarena.cz,ale len tak zo zvedavosti som si otvoril sekciu "najlepsie fotky za posledne 3 dni" a to je tam riadny hnusobinec.
 
duroslav
2015-09-23 17:29:33+02
Nejako nefunguje dobre vyhľadávanie užívateľov.
Hľadal som užívateľa u ktorého som si nepamätal presné meno, tak som zadal iba prvé 4 písmená. Vyhodilo mi to 6 strán výsledkov. Na spodku stránky svietilo Strana 1 z 6.
Keďže daného užívateľa som na prvej strane nenašiel, chcem to skúsiť ďalej. Po kliknutí na stranu 2 sa ocitám na 2. strane nie z pôvodných 6 ale 2 z 580 (zrejme všetci užívatelia).

Dá sa vôbec dostať aj na inú než prvú stranu vo výsledkoch vyhľadávania?
 
landov
2015-09-23 17:47:42+02
Prisiel mi mail, ze za par dni mi konci platnost ekonta...aj ked sem chodievam, ale coraz castejsie len z nostalgie, uz si nebudem platit dalej - teda aspon kym to nebude fungovat ako ma.
 
jerzi45
2015-09-23 18:55:29+02
príspevok od: landov
Prisiel mi mail, ze za par dni mi konci platnost ekonta...aj ked sem chodievam, ale coraz castejsie len z nostalgie, uz si nebudem platit dalej - teda aspon kym to nebude fungovat ako ma.
prosím ťa nerob to...ephoto by prišlo naozaj o veľa...
 
landov
2015-09-23 19:15:14+02
príspevok od: jerzi45
prosím ťa nerob to...ephoto by prišlo naozaj o veľa...
netusim, ci prave ty si ten pravy na taketo vyjadrenia, ale ked myslis...
 
Marcel Rebro
2015-09-24 08:33:58+02
Nejak hapruje pridávanie fotografií ku komentárom
 
Marcel Rebro
2015-09-24 08:35:12+02
... som z toho jeleň ... v tomto vlákne to funguje, ale tu nie

www.ephoto.sk/forum/2/3941/fotograficke-vtipy/strana-52/#cid-329103
 
duroslav
2015-09-24 08:55:47+02
Mne zase dnes pre zmenu nefunguje zobrazovanie obrázkov v komentároch.
Ale zaujímavé na tom je, že mi nezobrazuje iba fotky pridané dnes. Keď sa po kliknutí na fotku pošle request na server na stiahnutie obrázka, tak to vráti HTTP 403 Forbidden.
Ale v rovnakom vlákne týždeň, v týždeň starom príspevku to fotku stiahne bez problémov.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-09-24 12:42:12+02
príspevok od: duroslav
Mne zase dnes pre zmenu nefunguje zobrazovanie obrázkov v komentároch.
Ale zaujímavé na tom je, že mi nezobrazuje iba fotky pridané dnes. Keď sa po kliknutí na fotku pošle request na server na stiahnutie obrázka, tak to vráti HTTP 403 Forbidden.
Ale v rovnakom vlákne týždeň, v týždeň starom príspevku to fotku stiahne bez problémov.
Mozete napisat aky prehliadac pouzivate?

Dakujem.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-09-24 12:46:40+02
príspevok od: kralik_j
Myslim ze urcity pocet bodov to nevyriesi, uz pred par rokmi som navrhoval aby foto nemala info ktora by ju spajala s autorom a po ohodnoteni ci komente by sa komentujucemu zobrazili udaje o akeho autora ide.

Museli by vsak byt foto bez ramikov a podpisov, co si myslim ze pre hodnotenie foto nie su potrebne.

Takyto system sme uz mali. Neosvedcilo sa to, kedze, kto chcel autora si vyhladal, najma ak to bol jeho priatel. Tiez podpisy a ramiky vo fotkach tomu nepomohli. Vyskusali sme uz niekolko systemov hodnotenia, ani jeden nebol taky, aby s tym boli spokojni vsetci.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-09-24 14:20:40+02
skuska nahravania foto
 
duroslav
2015-09-24 14:20:56+02
príspevok od: admin
Mozete napisat aky prehliadac pouzivate?

Dakujem.
Dovolím si tvrdiť, že chyba nie je v prehliadači ale u vás.
Problém sa prejavuje u mňa v nasledovných prehliadačoch.

Firefox 40.0.3
MSIE 11.0.9600.18015
iOS Safari
Chrome na Androide

Vyskúšať si to môžete napr. v tomto vlákne

ephoto.sk/forum/2/3941/fotograficke-vtipy/strana-52/#cid-329106

na príspevkoch s obrázkami pridaných dnes.
 
Strana 12 z 47
1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 46 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()