Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
duroslav
2015-12-01 12:54:33+01
príspevok od: blahoslav J B Art
skuska pridania obrazku
Potvrdené. Vidno zmenšený náhľad, ale po rozkliku chyba 403 (ak si dám obrázok otvoriť v novom okne).
Tak dúfam, že si to zodpovedný človek stihne prečítať kým nedôjde ku samooprave chyby. V opačnom prípade si bude musieť obrázok pridať sám nanovo, alebo čakať na nejakého užívateľa pokiaľ zase napridá obrázok.
 
blahoslav J B Art
2015-12-01 12:55:24+01
príspevok od: blahoslav J B Art
skuska pridania obrazku
prave som vykonal skusku zobrazenia obrazku
vysledok skusky po 10 sekundach od pridania komentaru:
Firefox zobrazi obrazok OK
Internet explorer na PC a mobile nezobrazi obrazok a vypise hlasku: This image failed to load.
 
landov
2015-12-01 12:59:39+01
príspevok od: admin
Komentovanie nie je blokovane. Pri vsetkych clankoch mozete diskutovat bez obmedzenia.
Zase zavadzate, teraz som skusil dat koment k locknutemu clanku a výsledok vid obrazok:
 
duroslav
2015-12-01 16:09:54+01
príspevok od: blahoslav J B Art
prave som vykonal skusku zobrazenia obrazku
vysledok skusky po 10 sekundach od pridania komentaru:
Firefox zobrazi obrazok OK
Internet explorer na PC a mobile nezobrazi obrazok a vypise hlasku: This image failed to load.
Mne ten tvoj naposledy pridaný obrázok zatiaľ nezobrazí ani po 3 hodinách.
(vyskúšané z Firefoxu a MSIE)
 
blahoslav J B Art
2015-12-01 16:39:54+01
príspevok od: duroslav
Mne ten tvoj naposledy pridaný obrázok zatiaľ nezobrazí ani po 3 hodinách.
(vyskúšané z Firefoxu a MSIE)
u mna stale rovnako ... na FF je to OK, ale na IE nie ... chyba vsak moze byt v nasich prijimacoch
 
Marián Kuric
2015-12-01 16:43:26+01
Nezvyknem sa zapajat uz do tejto diskusie, ale ked je nieco nefer, tak sa ozvem, neviem aky skriatok tu zase uraduje, ale sledujem dnes stranku viac menej od rana, a cca od 9:00 az doteraz sa jeden obrazok vobec nemeni, kdezto ostatne idu tiez minimalne. Prikladam aj print screeny, ale dlho ma to nebavilo, a vzdal som to, jednoducho tak ako je to na sreenoch je to od rana, bez zmeny. A to nic proti autorovi, on s tym nema nic, a jeho tvorbu mam velmi rad. Tu ide o nefer podmienky, ktore ta zahadnym algoritmom pracujuca mozaika vytvara.
 
JohnNewton
2015-12-01 16:43:50+01
príspevok od: landov
Zase zavadzate, teraz som skusil dat koment k locknutemu clanku a výsledok vid obrazok:
The image failed to load
 
seifi
2015-12-01 17:12:00+01
príspevok od: admin
Diskusie nie su obmedzene. Diskutovat moze kazdy aj uzivatel s basic kontom.
len sa pýtam, to bolo najskôr na skúšku, to už zostalo natrvalo ? za čo sa vlastne platí tých 14,- € ? vychádza mi za fotoškolu a zvýšený počet pridania fotografii na kritiku na týždeň 3/7 (ak dobre pamätám)
 
duroslav
2015-12-01 17:22:23+01
príspevok od: blahoslav J B Art
u mna stale rovnako ... na FF je to OK, ale na IE nie ... chyba vsak moze byt v nasich prijimacoch
Tak ma napadlo, čisto teoreticky, že ak si ten obrázok pridával zrovna cez FF, možno ostal niekde zabudnutý v cache a prehliadač si ho ťahá odtial.
 
beata1
2015-12-01 17:33:35+01
príspevok od: seifi
len sa pýtam, to bolo najskôr na skúšku, to už zostalo natrvalo ? za čo sa vlastne platí tých 14,- € ? vychádza mi za fotoškolu a zvýšený počet pridania fotografii na kritiku na týždeň 3/7 (ak dobre pamätám)
diskusie boli docasne zamknute vo fore. Momentalen su uz dlhsiu dobu volne pristupne. Pri clankoch neboli diskusie uzamknute nikdy. V cene Classic je aj napr. vacsi objem dat v ramci konta + vacsi datovy limit na 1 fotku + statistiky k fotografiam. Pri Plus konte je webstránka a hosting.
 
beata1
2015-12-01 17:47:43+01
príspevok od: seifi
len sa pýtam, to bolo najskôr na skúšku, to už zostalo natrvalo ? za čo sa vlastne platí tých 14,- € ? vychádza mi za fotoškolu a zvýšený počet pridania fotografii na kritiku na týždeň 3/7 (ak dobre pamätám)
v case ked som odpovedal bola tato funkcia po preskusani v poriadku. NA odstraneni bugu, ktory sa teraz vyskytol aj v bazari pracujeme.

 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-12-01 18:01:43+01
príspevok od: Marián Kuric
Nezvyknem sa zapajat uz do tejto diskusie, ale ked je nieco nefer, tak sa ozvem, neviem aky skriatok tu zase uraduje, ale sledujem dnes stranku viac menej od rana, a cca od 9:00 az doteraz sa jeden obrazok vobec nemeni, kdezto ostatne idu tiez minimalne. Prikladam aj print screeny, ale dlho ma to nebavilo, a vzdal som to, jednoducho tak ako je to na sreenoch je to od rana, bez zmeny. A to nic proti autorovi, on s tym nema nic, a jeho tvorbu mam velmi rad. Tu ide o nefer podmienky, ktore ta zahadnym algoritmom pracujuca mozaika vytvara.
Mozaika je generovaná nahodne a automaticky a nikto z nas do vyberu nezasahuje. Snazime sa, vystriedat vsetky fotografie, ich zlozenie vsak musi vyhovovat aj sablonam, ktore su k dispozicii.
Algoritmus priebezne doladujeme. Dakujeme za pripomienku.

 
Marián Kuric
2015-12-01 19:29:41+01
príspevok od: admin
Mozaika je generovaná nahodne a automaticky a nikto z nas do vyberu nezasahuje. Snazime sa, vystriedat vsetky fotografie, ich zlozenie vsak musi vyhovovat aj sablonam, ktore su k dispozicii.
Algoritmus priebezne doladujeme. Dakujeme za pripomienku.

Pan admin, pri vsetkej ucte, ja som ani naznakom nepovedal ze niekto do toho zasahuje, tak mi je obhajovanie ze nie, kus divne. Len a za tym si stojim predsa nemoze byt algoritmus nastaveny tak, ze jedna fotka je tam 7-8 hodin v jednom kuse bez pohnutia. Ten algoritmus stoji za backoru, a uz je rok pomaly co ho tu mame, a stale bezo zmeny, ved toto sa predsa nemoze stat, ze jedna fotka je tam bez pohnutia, ved toto je z velkej vacssiny plateny server, tu to musi ficat, ako ma. Rotacii fotiek vobec nerozumiem, kaslat ze je to moja fotka, kaslat ze tam nebola od rana ani raz. Prosim vas o odpoved, mate vobec programatora na plny uvazok? silne si zacinam mysliet ze nie, ze ho mate tak k dispozicii dve, tri hodiny do tyzdna, inak by to tu vyzeralo inak.
 
stokinger
2015-12-01 20:24:43+01
ja by so povedal len toto... začnite čo najskôr hasiť, kým nie je neskoro.....
 
duroslav
2015-12-01 21:55:09+01
Keď už sa tu rozoberá to zobrazovanie fotiek v topke, nedá mi to nepripomenúť že už viac razy tu bolo spomínané, že v topke sa zobrazujú fotky s mene než 10 lajkami. Dnešok nie je výnimkou (viď obrázok). Ak by sa vám náhodou obrázok nezobrazil v plnej veľkosti, tak chybu opravte.

 
duroslav
2015-12-01 22:02:54+01
Ešte podotknem, že fotku ku príspevku, ktorý som pridal pred chvíľou mi zázračne zobrazuje aj v pôvodnej veľkosti.
Znamená to, že už je problém odstránený, alebo išlo iba o nejakú zhodu náhod? Vedel by to odskúšať niekto z diskutujúcich?
 
jericho
2015-12-01 22:04:08+01
This image failed to load
 
duroslav
2015-12-01 22:22:01+01
Pre tých komu nejde obrázok načítať, tak je to screenshot úvodnej stránky kde v topke je fotka s 2 (slovom dvoma) lajkami.
 
dePappa
2015-12-01 22:24:26+01
problem je jednoducho s pravami suboru, na serveri to treba nastavit, otazka par minut... (admin: chmod 0644 na subor, chmod 0755 na adresar, samozrejme skontrolovat vlastnika a skupinu). Autor prispevku, ktory uploadne fotku ju vidi, pretoze je v jeho cache.

a inak len tak po mimo, este som nevidel spravit uvodnu stranku, rok nerobit ziadne zmeny, neodstranovat bugy. Zbytok webu vyzera uplne inak, nenasadit responzivny design, a prezeranie galeria naozaj nie je hodne fotoportalu. Je mi luto Karola, to je asi jediny clovek preco tu este chodim.

hasit, hasit, kym nie je neskoro
 
anton julény
2015-12-02 00:28:42+01
príspevok od: duroslav
Pre tých komu nejde obrázok načítať, tak je to screenshot úvodnej stránky kde v topke je fotka s 2 (slovom dvoma) lajkami.
na jej zobrazenie ešte nie je nutný screenshot
problém 02.12.2015 o 00:05 pretrváva
 
Strana 17 z 47
1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 46 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()