Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
red arrow
2016-07-14 14:57:29+02
Tak skusme hlasovat za navrat lajkovania ako to bolo kedysi. Snad si to admin a tvorcovia tohto webu zoberu k srdcu. Lajk "paci" je dost vseobecny a neposuva autora fotky dalej, aby sa zamyslel kde robi chyby alebo na co by sa mal zamerat aby to bolo lepsie.
Takze: technicka kvalita - kompozicia - impakt
 
blahoslav J B Art
2016-07-14 16:48:35+02
príspevok od: red arrow
Tak skusme hlasovat za navrat lajkovania ako to bolo kedysi. Snad si to admin a tvorcovia tohto webu zoberu k srdcu. Lajk "paci" je dost vseobecny a neposuva autora fotky dalej, aby sa zamyslel kde robi chyby alebo na co by sa mal zamerat aby to bolo lepsie.
Takze: technicka kvalita - kompozicia - impakt
nieco na tuto temu teraz vyslo na inom fotoserveri
http://www.fotoradce.cz/dalsi-z-nekonecne-rady-zamysleni-nad-hodnocenim-fotografii
 
Habatka
2016-07-14 18:55:38+02
príspevok od: red arrow
Tak skusme hlasovat za navrat lajkovania ako to bolo kedysi. Snad si to admin a tvorcovia tohto webu zoberu k srdcu. Lajk "paci" je dost vseobecny a neposuva autora fotky dalej, aby sa zamyslel kde robi chyby alebo na co by sa mal zamerat aby to bolo lepsie.
Takze: technicka kvalita - kompozicia - impakt
ako keby som to pred 22 hod. nenapísal, vráť sa na stránku 27.
 
zvonec
2016-07-15 00:46:00+02
príspevok od: blahoslav J B Art
nieco na tuto temu teraz vyslo na inom fotoserveri
http://www.fotoradce.cz/dalsi-z-nekonecne-rady-zamysleni-nad-hodnocenim-fotografii
Pekny clanocek, vdaka za link....
 
zvonec
2016-07-15 01:01:50+02
Nehladiac teraz na obsahove zmeny na ephoto, a design stranky ako takej ephoto resp. Majitelia ephoto kaslu na to, aby sa odtranili technicke problemy serveru.
Dnes zase opakovany problem nemoznosti nacitania prilozenych suborov, k jednotlivym komentarom....

Dalsi Klasicky problem, zla interpretacia linkov v prispevkoch, atd.. bla bla....
Rok slubovana responzivna stranka, aby sa to dalo citat aj na mobile, atd....
 
Roman Point
2016-07-15 01:46:31+02
Asi tento boj s veternými mlynmi pokazim, ale mne funguje ephoto na mobile normálne - " normálne " tak ako na PC ( LG G4 humanoid 6.0 )
Takže ja osobne v mobilnej verzií problém nevidím.
 
calven
2016-07-15 07:48:43+02
príspevok od: Roman Point
Asi tento boj s veternými mlynmi pokazim, ale mne funguje ephoto na mobile normálne - " normálne " tak ako na PC ( LG G4 humanoid 6.0 )
Takže ja osobne v mobilnej verzií problém nevidím.
A to je ten problém - stránka na mobile by nemala fungovať ako na PC. Mala by sa prispôsobiť menším rozmerom mobilného zariadenia.
 
Roman Point
2016-07-15 10:07:14+02
príspevok od: calven
A to je ten problém - stránka na mobile by nemala fungovať ako na PC. Mala by sa prispôsobiť menším rozmerom mobilného zariadenia.
Tak to môže byť. Mám 5.5 palcovy displej ci koľko ale nepotrebujem extra zoomovat alebo čo. Ale áno bolo by pohodlnejšie jednoducho prezerat stránku bez zoomovania atď
 
seifi
2016-07-16 22:24:43+02
a zase 4 foto na kritiku ...
dodnes som dal príspevkov k fotografiám všakových, makových, amatérskych, ale pritom nadšených, daných s chuťou, inak by to nešlo, je ich cez 6700, pre tento rok som skončil; no načo sa trápiť navzájom ...
 
Roman Point
2016-07-17 07:37:56+02
Nič len prestať lajkovať a prestať komentovať. Ooo D teeee Raz
 
blahoslav J B Art
2016-07-17 16:36:20+02
príspevok od: seifi
a zase 4 foto na kritiku ...
dodnes som dal príspevkov k fotografiám všakových, makových, amatérskych, ale pritom nadšených, daných s chuťou, inak by to nešlo, je ich cez 6700, pre tento rok som skončil; no načo sa trápiť navzájom ...
ja v tom nevidim nejaky extra problem, ze niekto prida viac fotiek na ktitiku ... ked ich ma niekto vela dobrych , nech sa pochvali ... napokon aj na portali Fotoma.sk mozes pridat az 5 fotiek naraz
 
seifi
2016-07-17 19:56:58+02
príspevok od: blahoslav J B Art
ja v tom nevidim nejaky extra problem, ze niekto prida viac fotiek na ktitiku ... ked ich ma niekto vela dobrych , nech sa pochvali ... napokon aj na portali Fotoma.sk mozes pridat az 5 fotiek naraz
súhlasím, ja v tom problém tiež nevidím; tiež by mi nevadilo, ak by tvoja fotografia bola v TOPke 24 po získaní aj 1 bodu; problém je asi inde, nie ?
 
hladacvody
2016-07-17 21:37:44+02
JE TO TRAPNE AJ TAK KTO MA NAJVIAC KAMARATKOV TAK SI TO LAJKUJETE MEDZI SEBOU KOPEC LUDI STE ODRADILI A JA URčTE NEBUDEM EšTE PLATIT ZA TOTO PRIDEM POZRIEM A TO MI STACI....
 
seifi
2016-08-30 20:55:13+02
po nabehnutí myškou nefunguje zobrazenie nickov, kto dal palec hore, palec dole ... alebo ste sa vrátili na štartovaciu líniu ? vtedy ste to odtajnili, vraj na žiadosť mnohých nezabudnem ...
dnes je to chyba alebo manéver pre rozprúdenie diskusie , až to praskne ?
 
landov
2016-08-30 21:17:04+02
príspevok od: seifi
po nabehnutí myškou nefunguje zobrazenie nickov, kto dal palec hore, palec dole ... alebo ste sa vrátili na štartovaciu líniu ? vtedy ste to odtajnili, vraj na žiadosť mnohých nezabudnem ...
dnes je to chyba alebo manéver pre rozprúdenie diskusie , až to praskne ?
? mne to funguje.
 
seifi
2016-08-30 21:20:18+02
príspevok od: landov
? mne to funguje.
predtym som sa pytal znameho, aby som nestrielal, restartoval som to, ani jemu to nebezi ...
 
blahoslav J B Art
2016-08-31 09:30:41+02
príspevok od: seifi
predtym som sa pytal znameho, aby som nestrielal, restartoval som to, ani jemu to nebezi ...
konkretne v tomto vlakne to funguje, ale namatkou som skusal v komentoch pod novymi clankami a tam to nefunguje ... ale pre mna to nie je problem, palce hore alebo dole davam podla najlepsieho vedomia a svedomia keby sa to aj dodatocne so spatnou platnostou odtajnilo, nemam sa za co hanbit
 
seifi
2016-08-31 09:42:49+02
príspevok od: blahoslav J B Art
konkretne v tomto vlakne to funguje, ale namatkou som skusal v komentoch pod novymi clankami a tam to nefunguje ... ale pre mna to nie je problem, palce hore alebo dole davam podla najlepsieho vedomia a svedomia keby sa to aj dodatocne so spatnou platnostou odtajnilo, nemam sa za co hanbit
to problém nie je, ale zasmial som sa pri spomienke na ten cirkus , ak pamätáš, ja len že to nefunguje ...
 
inkubbus
2016-08-31 11:47:58+02
A toto je úplná paráda. Neviem si to vynachváiiť.
 
blahoslav J B Art
2016-08-31 12:45:18+02
príspevok od: inkubbus
A toto je úplná paráda. Neviem si to vynachváiiť.
chyba je v iPade, nie v Ephote
ja take na Windows smartfone nemam
 
Strana 28 z 47
1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 46 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()