Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
Jozef Macák
2015-04-21 20:01:03+02
príspevok od: Roman Point
Toto nefunguje a urguje sa už veľmi dlho.. Dokonca aj kliknutie na foto dňa pre jej zväčšenie funguje stále iba v spodnej časti. Písalo sa to v predchádzajúcom vlákne..
aha...mno, bol som lenivy precitat minule vlakna, vlastne ani toto
snad sa to teda riesi, podla mna dost zavazna chyba...
 
blahoslav J B Art
2015-04-21 21:04:42+02
príspevok od: Jozef Macák
aha...mno, bol som lenivy precitat minule vlakna, vlastne ani toto
snad sa to teda riesi, podla mna dost zavazna chyba...
ja si fotky za poslednych 24 hodin pozeram cez horny riadok: Fotogaleria - Fotografie na kritiku - a zadam filter Podla datumu alebo podla poctu bodov, za 24 hodin ... fotky v tomto nahlade 3 na riadok su dostatocne velke na to, aby som mohol posudit, ktoru chcem otvorit a ktoru nie, je to rychlejsie, ako ten sposob, ktory pouzivas ... aspon pre mna
www.ephoto.sk/fotogaleria/na-kritiku/?filter=date_set_to_critic&period=1&theme=
 
Jozef Macák
2015-04-21 23:05:02+02
príspevok od: blahoslav J B Art
ja si fotky za poslednych 24 hodin pozeram cez horny riadok: Fotogaleria - Fotografie na kritiku - a zadam filter Podla datumu alebo podla poctu bodov, za 24 hodin ... fotky v tomto nahlade 3 na riadok su dostatocne velke na to, aby som mohol posudit, ktoru chcem otvorit a ktoru nie, je to rychlejsie, ako ten sposob, ktory pouzivas ... aspon pre mna
www.ephoto.sk/fotogaleria/na-kritiku/?filter=date_set_to_critic&period=1&theme=
jj, je mi jasne ze sa to takto da. Len ja by som si rad presiel vsetky fotky ktore boli pridavane, nie len tie "najlepsie". Za pozretie snad stoji kazdy snimok ktoreho autor sa unuval ho sem uploadnut (to ci nad nim stravim 3 minuty alebo 3 milisekundy je uz ina vec...)
 
Matúš Koprda
2015-04-21 23:05:44+02
príspevok od: Roman Point
Toto nefunguje a urguje sa už veľmi dlho.. Dokonca aj kliknutie na foto dňa pre jej zväčšenie funguje stále iba v spodnej časti. Písalo sa to v predchádzajúcom vlákne..
Klik na foto dňa v hornej polovici je (aspoň u mňa) už funkčný.
 
duroslav
2015-04-21 23:30:13+02
Za to by mali dostať aspoň Nobeluvu cenu
 
blahoslav J B Art
2015-04-22 05:39:52+02
príspevok od: Jozef Macák
jj, je mi jasne ze sa to takto da. Len ja by som si rad presiel vsetky fotky ktore boli pridavane, nie len tie "najlepsie". Za pozretie snad stoji kazdy snimok ktoreho autor sa unuval ho sem uploadnut (to ci nad nim stravim 3 minuty alebo 3 milisekundy je uz ina vec...)
Tym sposobom, ako som pisal, je mozne pozriet vsetky fotky ... dokonca aj starsie ako 24 hod.
 
Roman Point
2015-04-22 07:37:32+02
príspevok od: Matúš Koprda
Klik na foto dňa v hornej polovici je (aspoň u mňa) už funkčný.
Neuveríš ale aj mne to už funguje teraz na to pozerám. Včera mi to ešte nešlo
 
Jozef Macák
2015-04-22 10:25:16+02
príspevok od: blahoslav J B Art
Tym sposobom, ako som pisal, je mozne pozriet vsetky fotky ... dokonca aj starsie ako 24 hod.
slovom pozriet myslim fotky vo fullscreen, nie v "nahlade"
 
Koma
ocenenie redakciou 2015-04-22 15:44:46+02
príspevok od: blahoslav J B Art
Tym sposobom, ako som pisal, je mozne pozriet vsetky fotky ... dokonca aj starsie ako 24 hod.
tie posuvníky sú pokafrané už riadne dlho, dovolím si Tvrdiť že vlastne odkedy existujú a boli zavedené...a sú popletené aj v rámci galérie jedného autora, napríklad konkrétne....rozkliknem si Tvoj profil a som zvedavý čo fotíš, či ma dačo nezaujme na prvý pohľad....zvolím si najväčší náhľad samozrejme, máš v galérke 4podstránky fotiek..listujem nimi..z 1 na 2 ..z 2 na 3list a tam ma zaujme napríklad táto fotka
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/399071/stastnu-plavbu/?s=photos
...rozkliknem, pokukám či dačo pisnem a chcem sa posunúť posuvníkom na fotku čo je pridaná pred ňou....ale aj za ňou..časovo neskoršie, lebo v náhľade ma aj tie zaujali......myslíš že ma na ne posunie?.. houby...hodí ma niekde popleteno úúplne na iné miesta a iné fotky Tvojej galérky...
 
Lukáš Podracký
2015-05-05 16:39:46+02
pochvala ADMINOVI dnes som si všimol, že po mojej pripomienke, aby sa mohli dať editovať príspevky vo forach alebo komentoch ku fotkam je to už aktuálne
 
Roman Point
2015-05-05 18:50:25+02
Ja som si všimol že zostávam stále prihlásený na mobile a aj na PC že sa nemusím stále znova prihlasovať
Ďakujeme
 
fatality
2015-05-05 19:58:47+02
príspevok od: Lukáš Podracký
pochvala ADMINOVI dnes som si všimol, že po mojej pripomienke, aby sa mohli dať editovať príspevky vo forach alebo komentoch ku fotkam je to už aktuálne
no to uz asi 3/4 roka,rok.. ..
 
seifi
2015-05-05 20:38:56+02
príspevok od: fatality
no to uz asi 3/4 roka,rok.. ..
a čo keď, každý lajk sa počíta ...
 
blahoslav J B Art
2015-05-05 21:07:32+02
príspevok od: Roman Point
Ja som si všimol že zostávam stále prihlásený na mobile a aj na PC že sa nemusím stále znova prihlasovať
Ďakujeme
ano, aj ja to registrujem od minuleho tyzdna
 
Roman Point
2015-05-05 21:51:47+02
príspevok od: blahoslav J B Art
ano, aj ja to registrujem od minuleho tyzdna
Aj ja asi tak nejak len vždy som pozabudol "pochvalu" napísať aj z dôvodu časového vytazenia Ale tak je to ľahko sa haní ťažko chváli
 
Lukáš Podracký
2015-05-06 00:02:17+02
príspevok od: seifi
a čo keď, každý lajk sa počíta ...
to asi ťažko... 20.4. som to písal aby to spravili a vtedy to ešte nebolo lebo viac razi ma to štvalo že sa neda editovať. Neviem ako na ostatnych prehliadacoch ale na chrome novinka
 
Marcel Rebro
2015-05-06 08:10:28+02
príspevok od: Lukáš Podracký
to asi ťažko... 20.4. som to písal aby to spravili a vtedy to ešte nebolo lebo viac razi ma to štvalo že sa neda editovať. Neviem ako na ostatnych prehliadacoch ale na chrome novinka
V chrome mi to funguje (editovanie prispevkov do urciteho casu od pridania) uz cca rok ....
 
Lukáš Podracký
2015-05-06 10:58:22+02
príspevok od: Marcel Rebro
V chrome mi to funguje (editovanie prispevkov do urciteho casu od pridania) uz cca rok ....
Tak ok, mne to cca ide po 20. apríli takže neviem kde bol problém
 
Marcel Rebro
2015-05-06 11:03:04+02
príspevok od: Lukáš Podracký
Tak ok, mne to cca ide po 20. apríli takže neviem kde bol problém
Predpokladam, ze niekde medzi stolickou a klavesnicou
 
fatality
2015-05-06 11:23:00+02
príspevok od: Lukáš Podracký
Tak ok, mne to cca ide po 20. apríli takže neviem kde bol problém
refresh stranky..
 
Strana 5 z 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()