Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
Roman Point
2015-05-22 15:50:08+02
príspevok od: admin
uz je to nahodene. Pridali sme linku na poziadavku o doplnenie techniky aj k editacii fototechniky v profile.
Áno už je to v poriadku. Ďakujem.
 
fatality
2015-05-22 19:05:25+02
príspevok od: admin
Predvcerom sme to pozerali v chrome, firefoxe, safari vsade sme to videli normalne. Skuste ctrl+ F5
po ctrl F5 je to uz oka..dakujem..
 
seifi
2015-05-23 21:48:22+02
a to fóum je pekne zabité, nepomohla ani povolená debata bez poplatku; pekne ste to tu znormalizovali ...
 
kralik_j
2015-05-27 11:05:39+02
Po niekolkych tyzdnoch sledovania urovne fotiek mam stale silnejsi pocit ze fotografick uroven uzivatelov portalu sa zvysila. Pocas dna je mozno naozaj zazriet zopar naozaj dobrych fotiek.
Co mne osobne chyba a mozno cas sa posunut dalej a motivovat uzivatelov, prispievatelov ako i hodnotiacich fotografii je ze by som chcel vidiet v cele fotografie dna viac kategorii.
Sucasny system to neumoznuje a moze byt urcitym sposobom obmedzujuci pre urcite kategorie.


Preto pls team ephota skuste sa pouvazovat i po takejto moznosti vyhodnotenia foto dna.
Vhladom na kategorizaciu uz pri uploade fotiek by to nemusel byt az taky problem. Taktiez podla pareta najpocetnesie 3-4 skupiny vybrat kde sa mozu fotky uchadzat o taketo dop 24umiestnenie.

 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-05-27 11:39:18+02
príspevok od: kralik_j
Po niekolkych tyzdnoch sledovania urovne fotiek mam stale silnejsi pocit ze fotografick uroven uzivatelov portalu sa zvysila. Pocas dna je mozno naozaj zazriet zopar naozaj dobrych fotiek.
Co mne osobne chyba a mozno cas sa posunut dalej a motivovat uzivatelov, prispievatelov ako i hodnotiacich fotografii je ze by som chcel vidiet v cele fotografie dna viac kategorii.
Sucasny system to neumoznuje a moze byt urcitym sposobom obmedzujuci pre urcite kategorie.


Preto pls team ephota skuste sa pouvazovat i po takejto moznosti vyhodnotenia foto dna.
Vhladom na kategorizaciu uz pri uploade fotiek by to nemusel byt az taky problem. Taktiez podla pareta najpocetnesie 3-4 skupiny vybrat kde sa mozu fotky uchadzat o taketo dop 24umiestnenie.

Dobry den,

dakujeme za pripomienku, budeme sa tym zaoberat. Momentalne dokoncujeme upravu podstranok s clankami a potom pride na rad galeria, kde sa budu zobrazovat vacsie nahlady fotiek, vacsi priestor bude poskytnuty aj samotnej fotografii v ramci tychto uprav, preberieme aj vami navrhnute vylepsenia.
 
Svicen
2015-05-27 16:14:53+02
po "novinke" voľba štvorcového formátu sa trošku rozbila galéria
 
Roman Point
2015-05-28 23:11:37+02
Dobrý večer.
Nahrával som fotografie do albumu ktorý pripravujem k jednej užívateľskej recenzií s tým že som zvolil viditeľnosť pre priateľov.. Ani jeden z priateľov tie fotky nevidí z toho albumu. Len dve ktoré som dal ako verejné a na kritiku. Chyba je u mňa? Alebo tu na ephoto stránke?
Ďakujem za odpoveď prípadne za riešenie problému.
 
Roman Point
2015-05-29 10:37:43+02
príspevok od: ogicek1
Pozrieme sa na to. Dakujeme za upozornenie.
Ešte aby som Vám situáciu upresnil. Pokiaľ si tú fotografiu otvorím a skopírujem link na ňu tak im otvoriť ide. Inak im nie je viditeľná.
Ďakujem
 
mirosz
2015-05-31 22:21:56+02
Pri pridavani objetkivov do profilu som si vsimol preklep - PanOcolar namiesto Pancolar
Taka prkotina...
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-06-01 08:25:23+02
príspevok od: mirosz
Pri pridavani objetkivov do profilu som si vsimol preklep - PanOcolar namiesto Pancolar
Taka prkotina...
dakujeme - opravime
 
Daniel Leitman
2015-06-20 11:51:30+02
zdravim, mal by som taky maly navrh a to sipku ktora vas vracia na vrch stranky urobit nie staticky na konci stranky dole ale pohybujucu sa spolocne s rolovanim ze by bola potom stale viditelna vpravo dole napr ... nie vzdy mam chut citat uzivatelske reakcie alebo cely clanok a potom musim tak ci onak pracne rolovat hore namiesto praktickeho jednokliku dakujem a hodne zdaru
 
zvonec
2015-06-22 00:13:16+02
Otazka,
aplikacia https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ephoto.sk je oficialna? Planuje sa verzia stranky v responzivnom tvare, resp. nieco pre mobilne zariadenia?
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-06-22 11:41:54+02
príspevok od: Daniel Leitman
zdravim, mal by som taky maly navrh a to sipku ktora vas vracia na vrch stranky urobit nie staticky na konci stranky dole ale pohybujucu sa spolocne s rolovanim ze by bola potom stale viditelna vpravo dole napr ... nie vzdy mam chut citat uzivatelske reakcie alebo cely clanok a potom musim tak ci onak pracne rolovat hore namiesto praktickeho jednokliku dakujem a hodne zdaru
dakujeme z a pripomienku. Zapracujeme do stranky.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-06-22 11:42:52+02
príspevok od: zvonec
Otazka,
aplikacia https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ephoto.sk je oficialna? Planuje sa verzia stranky v responzivnom tvare, resp. nieco pre mobilne zariadenia?
nie nie je to oficialna app. Responzive mame navrhnuty, pripravuje sa programovanie.
 
Marcel Rebro
2015-06-22 16:27:00+02
príspevok od: Daniel Leitman
zdravim, mal by som taky maly navrh a to sipku ktora vas vracia na vrch stranky urobit nie staticky na konci stranky dole ale pohybujucu sa spolocne s rolovanim ze by bola potom stale viditelna vpravo dole napr ... nie vzdy mam chut citat uzivatelske reakcie alebo cely clanok a potom musim tak ci onak pracne rolovat hore namiesto praktickeho jednokliku dakujem a hodne zdaru
Súhlasím. Aj keď ... na mojej klávesnici je tlačítko "HOME". Je stále na tom istom mieste a vždy ma hodí na vrch stránky
 
blahoslav J B Art
2015-06-22 17:41:36+02
príspevok od: Marcel Rebro
Súhlasím. Aj keď ... na mojej klávesnici je tlačítko "HOME". Je stále na tom istom mieste a vždy ma hodí na vrch stránky
ja pouzivam sipku krok spat ... aj ked sa spieva, ze ... zpatky ni krok!
 
Daniel Leitman
2015-06-22 20:25:55+02
príspevok od: Marcel Rebro
Súhlasím. Aj keď ... na mojej klávesnici je tlačítko "HOME". Je stále na tom istom mieste a vždy ma hodí na vrch stránky
mysku drzim v ruke cely cas (scrolujem s nou) pouzivam pri preklikoch na odkazy atp prakticky je vo vyuziti pri prehliadani stale a je praktickejsia ako PgUP alebo PgDWN ci tabulator home atp.... preto mi pride vhodnejsie pouzit tlacitko ked uz tu mysku mam v ruke ako lovit HOME na klavesnici .. beztak drviva vacsina modernych webstranok touto funkciou disponuje tak preco nie tato
 
Paladin25
2015-06-23 07:46:08+02
Zdravím pozorujem neustále problémy s načítavaním web-stránok tvorených cez ephoto. Dnes som chcel kuknúť webstránky užívateľov, ktoré sú propagované na titulnej strane a ani do pár minút mi žiadnu z nich nenačítalo...
 
Paulie
2015-06-24 08:40:00+02
Neviem ako ostatné skupiny na ephote, ale sk.IR fotografia je akosi rozbitá, v galérii sa nezobrazujú náhlady fotiek a taktiež sa nedajú pridávať fotky do galérie v skupine.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-06-24 09:33:59+02
príspevok od: Paladin25
Zdravím pozorujem neustále problémy s načítavaním web-stránok tvorených cez ephoto. Dnes som chcel kuknúť webstránky užívateľov, ktoré sú propagované na titulnej strane a ani do pár minút mi žiadnu z nich nenačítalo...
di za upozornenie skontorlujeme a opravime.
 
Strana 8 z 47
1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 46 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()