Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Sony Cybershot DSC-H1

Jarko144
2015-04-25 20:22:56+02
Zdravim ...poprosil by som o radu ...zijem v uk ...a nahodne som v charity shope(second hand) ....natrafiil na tento modelik za 35 libier...netušim co je to za model ako to foti ...a tak pisem o radu sem ..ci sa to oplati kupit alebo nie ....samozrejme mam momentalne objednany sony cyber-shot dsc-rx100 ....hlavne kvoli radam odtialto ....ale chcel by som pre priatelku nejaky a tak rozmyslam ci ho kupit ci nie ...kto ma s nim skusenosti tak budem rad za kazdu radu .. dakujem
 
Marcel Rebro
2015-04-25 20:39:14+02
príspevok od: Jarko144
Zdravim ...poprosil by som o radu ...zijem v uk ...a nahodne som v charity shope(second hand) ....natrafiil na tento modelik za 35 libier...netušim co je to za model ako to foti ...a tak pisem o radu sem ..ci sa to oplati kupit alebo nie ....samozrejme mam momentalne objednany sony cyber-shot dsc-rx100 ....hlavne kvoli radam odtialto ....ale chcel by som pre priatelku nejaky a tak rozmyslam ci ho kupit ci nie ...kto ma s nim skusenosti tak budem rad za kazdu radu .. dakujem
5Mpix masinka stara 10 rokov ...

http://www.dpreview.com/reviews/sonydsch1/
 
kasko
2015-04-25 23:47:39+02
príspevok od: Jarko144
Zdravim ...poprosil by som o radu ...zijem v uk ...a nahodne som v charity shope(second hand) ....natrafiil na tento modelik za 35 libier...netušim co je to za model ako to foti ...a tak pisem o radu sem ..ci sa to oplati kupit alebo nie ....samozrejme mam momentalne objednany sony cyber-shot dsc-rx100 ....hlavne kvoli radam odtialto ....ale chcel by som pre priatelku nejaky a tak rozmyslam ci ho kupit ci nie ...kto ma s nim skusenosti tak budem rad za kazdu radu .. dakujem
Jej to je super, ja ho mam este stale doma vytiahnem ho tak 1-2x do roka. U mna funguje fajn, spolahlivy, brutal lahky, nezere moc baterky ako podobne modeli a vystup cez den fajn na to, ze to ma zopar rokov... Osobne by som asi pozrel v tej cene nieco novsie... 35£ nieje nejak vela, ale za to sa da kupit vselico
 
Jarko144
2015-04-26 11:37:12+02
vdaka ...nevyzera to spatne .. ... samozrejme mam objednany uz cyber dsc rx 100 ...na ktoru sa tešim uz ale kupim zrejme aj tento pre priatelku
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()