Hore
Fórum » Objektívy a filtre
 

Objektív na Canon eos600D

klaudia.kluková
klaudia.kluková 2016-03-06 14:45:52+01
Ahojte, potrebovala by som poradiť ohľadne kupi objektívu. Nový objektív chcem čisto pre amatérske využitie, chcela by som len kvalitnejšie fotky ked ideme na dovolenky, výlety, fotenie ľudí a podobne. Vedeli by ste mi poradiť objektív,tak cca do 150eur? ďakujem za odpovede
 
peter.horník
2016-06-26 10:47:10+02
príspevok od: zvonec
zacnem tym lahsim, onen hama star urcite nie. To su vyhodene peniaze.... Ta cena 20 eur za stativ uz hovori, ze toto nie... O stativoch tu bolo popisane velmi vela, najdes tu vela rozlicnych nazorov, ja skus si najst nejake vlakno, a hodit tam prispevok, a snad sa ti niekdo ozve...
Ja som osobne skoncil na uhlikovom manfrotte be free...

Teleobjektiv na fotenie jelenov, tak tam ti vobec neporadim, nepises kolko do toho chces dat, aky rozsah by to malo mat, atd....

Mne osobne sa velmi paci na canone 200mm f2,8 ale to je pevne ohnisko, a relativne starsi objektiv bez IS. Tuto na ephoto je stokinger , ktory ti bude urcite vediet poradit lepsie. Jediny zoom, ktory som mal osobne viackrat cest bol 70-200mm F4 IS verzia. Len ta 200m moze byt malo. Ideal je Canon EF 100-400mm, len tam to uz ide potom okolo 1750 EUR...
Pekny objektiv je este pevna 300mm tam mas cenu okolo 1300 EUR...
Kompromis je tamron 150-600mm za 950 EUR. Ale to si vies dohladat ale urcite sam....
cize je asi nestabilny stativ ...dobre vdaka za rady
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()