Môj webredakčný systém portálu ephoto.sk pre tvorbu osobných webových stránok
Dnes je 16. 07. 2024, meniny má Drahomír      prihlásenie | registrácia

Profesionálne webstránky pre fotografov

Témy optimalizované na prezentáciu fotografií

Navrhnuté témy disponujú funkciami, ktoré umožňujú vytvoriť webstránku v niekoľkých krokoch. Úprava tém je jednoduchá a intuitívna. Vizuál témy môžete kedykoľvek ľahko zmeniť. Jednu tému môžete v okamihu vymeniť za inú. Z našimi témami získate flexibilný priestor pre prezentáciu vašich fotografií. Každá téma je v slovenčine aj angličtine.Funkcionalita tém

Nastavenie tém

K dispozícií je niekoľko predefinovaných tém, ktoré je možné kedykoľvek jednoduchým spôsobom upraviť. Systém umožňuje zmeny pozadia, písma, farebnosti, obsahu, počtu a typu podstránok. Obrázky a texty v témach sú ilustračné a budú nahradené vašimi fotografiami a textami.

Online náhľad

Vytváranie webstránky budete mať neustále pod kontrolou. Každu zrealizovanú zmenu a úpravu si môžete ihneď skontrolovať v náhľade webstránky. Pre upravu pozadia je k dispozícii .... Aktivácia websstránky do režimu ON prebehne jediným kliknutím.

Blog

Vybrané šablóny sú optimalizované pre prezentáciu fotografií a súčasné publikovanie článkov. Počet článkov a ich rozsah nie je obmedzený. Články môžete upravovať a meniť s využitím jednoduchého redakčného systému.

Albumy

Fotografie si môžete roztriediť do prehľadných tématických albumov. Albumy môžete pridávať, fotografie presúvať podľa potreby. Vaši klienti určite ocenia prehľadne usporiadané portfólio.

Štatistiky

Podrobné štatistiky vám umožnia sledovať návštevnosť vašej webstránky, jednotlivých jej podstránok a aj zdroje návštevnosti. Štatistiky možete sledovať za celé alebo vami vybrané obdobie.

Široký výber tém

K dispozícii je množstvo tém v niekoľkých farebných variáciách. Témy sú pravidelne dopĺňané a aktualizované. Vami zvolenú tému si môžete kedykoľvek vymeniť za inú tému, ktorú je tiež možné upravovať.

Kniha návštev

Spätná väzba a kontakt sú dôležité. Kontaktný formulár vám umožní online komunikáciu s návštevníkmi vašej stránky. Správu príspevkov máte k dispozícii v administrátorskom systéme.

Kontaktný formulár

Vaša stránka je perfektná a iste osloví aj potenciálnych klientov. Kontaktný formulár je pohodlným a ideálnym prostriedkom pre zaslanie dopytu.prihlásiť  registrovaťPotrebujete poradiť?