KALENDÁR AKCIÍ

Moje akcie Pridať akciu

INTERAKTÍVNA MAPA

Výstava BAʻRock

Výstava rakúskeho fotografa Chaluka ponúka netradičný pohľad na barokové pamiatky v 6 regiónoch Česka.

Termín akcie:  18. 04. 2017 - 30. 04. 2017
Miesto:  Kafe Scherz
Ulica:  Partizánska 2
Mesto/Krajina:  Bratislava, Slovenská republika
Webová stránka: www.chaluk.com
Event title

Popis akcie

Chaluk, vlastným menom Lukas Charwat, je mladý rakúsky fotograf, narodený vo Viedni (1994). Absolvoval 5-ročné štúdium na mediálnej viedenskej škole Die Graphische. Jeho záverečný diplomový projekt sa venoval rakúskej street artovej scéne. Za svoju tvorbu získal vroku 2015 3. cenu na International Photography Awards v New Yorku. Vo svojich fotografiách rád zachytáva neopakovateľné momenty a spomienky. Jeho motto znie: Pozrite sa na svet mojimi očami... očami CHALUKA.

Ako vznikol nápad na BAʻRock?

„Väčšinou si ľudia myslia, že staré umenie akultúra nie sú veľmi vzrušujúce. Chcel som ukázať, že takáto história má oveľa väčší potenciál než byť len klasickým objektom turistických prehliadok. Mojím cieľom bolo zachytiť iné, nezvyčajné motívy. Tak sa zrodil projekt BAʻRock.“

Dizajn afotografie

© Chaluk / www.chaluk.com

Výstava vznikla vspolupráci sCzechTourism Rakúsko ašiestimi regiónmi v Českej republike.

Agentúra CzechTourism je štátnou príspevkovou organizáciou, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Základným cieľom CzechTourism je propagácia Českej republiky ako destinácie cestovného ruchu v zahraničí i v Českej republike. Zastúpenie na Slovensku funguje od roku 2003 vBratislave.

www.kudyznudy.cz

Miesto konania

Zúčastní sa (0):

Možno sa zúčastní (0):