KALENDÁR AKCIÍ

Moje akcie Pridať akciu

INTERAKTÍVNA MAPA

FOTOREPORTY

FoTTofest 2019

Výstava fotografií na sieťach organizovaná trnavským OZ Fotoklub IRIS už po jubilejný 10-ty raz.

Termín akcie:  15. 06. 2019
Miesto:  Pešia zóna pred radnicou
Ulica:  Hlavná
Mesto/Krajina:  Trnava, Slovenská republika
Vstupné (s DPH):  
Webová stránka: irisfoto.sk
Event title

Popis akcie

Touto cestou by sme vás všetkých cheli pozvať na naše tradičné (a tento rok aj jubilejné 10-te podujatie) FoTTofest 2019 organizované trnavským OZ Fotoklub IRIS. 

Ak teda ešte nemáte na sobotu 15. júna 2019 program a baví vás fotografia, ste srdečne vítaní. Podujatie sa začína registráciou účastníkov od 11.00 h, otvorenie sa uskutoční o 13.00 h, spoločné fotenie o 16:00 a výsledky budú vyhlásené o 17.30 h.

Presné informácie nájdete na Facebooku - event FoTTofest 2019, link: https://www.facebook.com/events/581122079050225/ . Ak je možné, prosíme vás o potvrdenie účasti na FoTTofeste aj cez uvedený FB event, aby sme mohli lepšie odhadnúť koľko sietí budeme tento rok potrebovať nachystať pre vystavujúcich. 

Bližšie info k podujatiu FoTTofest 2019:

Výstava je súťažnou prehliadkou. Každý vystavujúci autor pri registrácii a každý návštevník pri vstupe dostane jeden samolepiaci fotobod, ktorým môže oceniť najlepšiu výstavnú kolekciu podujatia. Fotobody bude možné nalepiť na voľne zavesenú kartu účastníka a sú neprenosné. Autor s najväčším počtom fotobodov sa stane víťazom verejnosťou hodnotenej časti súťaže. Fotografie alebo fotografické cykly budú ďalej hodnotené odbornou porotou zloženou z členov fotoklubu Iris. V spolupráci s Mestom Trnava sa pripravuje aj Cena Mesta Trnava, ktorú by mala prísť odovzdať viceprimátorka mesta - PhDr. Eva Nemčovská, PhD..

Pre vystavujúcich bude pripravená závesná sieť, na ktorú bude možné pripevniť fotografie prostredníctvom štipcov, spôn a pod. Zarámované alebo ťažšie paspartované fotografie, ktoré by nevyhovovali nosnosti sietí, odporúčame umiestniť na stromy, plot alebo vlastné nosné prostriedky, napr. stojany.

V žiadnom prípade nesmú byť na upevnenie použité klince! Usporiadatelia nie sú zodpovední za prípadné poškodenie fotografií.  

Tešíme sa na vašu účasť. 

OZ Fotoklub IRIS

Zúčastní sa (2):

Možno sa zúčastní (0):

Neprehliadnite