Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

pomoc pri vybere fotaku

majkula
majkula 2009-05-07 16:53:41+02
Ahojte ludkovia.. Chcem vas poprosit o pomoc pri vybere fotaku. Ma to byt maly kompaktny tenky stylovy fotacik. Chcem ho pouzivat na bezne fotenie - priroda, vylety, oslavy, rodina, priatelia... (co pride). Cena nerozhoduje, len aby bol dobry - kvalitne fotky bez rozmazavania (napr. ked sa mi trasu ruky;), bez cervenych oci, ostrost fotiek, lahka ovladatelnost pod. Neviem ake parametre ma mat aby splnal tieto poziadavky, a na trhu je ich straaasne vela.. Dizajnovo sa mi pacia napr. Sony, Olympus.. Neviem kolko megapixelov by mal mat, ci to ma mat opticky alebo digitalny stabilizator, aky ma mat opticky a digitalny zoom a pod.? Urcite by mal mat pamatovu kartu a nabijatelnu baterku. Vsetkym vam vopred dakujem za akukolvek radu ;)
 
Buciak
2009-08-09 13:51:28+02
príspevok od: vlados
Hm, vzhladom na to, ze sa riesia taketo zalezitosti, tak LX3 je podla mna znacne predimenzovany fotak. Chod do svojho oblubeneho elektra a vyber si fotak, ktory sa Ti bude pacit a za cenu, ktora sa Ti bude pacit. Vzhladom na Tvoje pomerne male skusenosti s fotenim budes limitom kvality fotiek Ty sam. Dnes su fotoaparaty aj nizsej triedy dostatocne kvalitne pre rodinne album. Len tych MPIX by som odporucal max do 10. Prajem vela podarenych zaberov.
:))))
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()