Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Poradte mi prosim nejaky fajn fotak.

FOKOLA
FOKOLA 2009-08-15 20:24:10+02
Ahojte, Chcel by som vas poprosit o radu pri vybere kompaktneho fotoaparatu. Som zaciatocnik a neviem sa zorientovat v zaplave znaciek a modelov. Nemusi mat nejake extra funkcie, hlavne aby sa jednoducho obsluhoval, robil pekne a kvalitne fotografie, uprednostnil by som ako zdroj akumulator pred klasickymi AA bateriami, aby bol LCD display dobre citatelny aj na svetle a z uhlov, tiez by mohol robit pekne videa, aby mal ten akumulator aspon priemernu alebo nadpriemernu vydrz. Tiez by bolo fajn, aby v prislusenstve fotoaparatu nic podstatne nechybalo (aby sa dal hned pouzivat, samozrejme pamatovu kartu dokupim). Uvazujem o cene 100-170 EUR, mozno viac, ak usudim, ze je to pre moje potreby nutne. Chcem ho naozaj na bezne fotenie. Za kazdy nazor vopred dakujem.
 
maTTo_corp
2009-08-15 22:02:19+02
Naco reagujete??!! ked sa chce, clovek si vsetko najde sam...nikdy som tu nijake vlakno nezalozil a takmer vsetko co som potreboval vediet som tu nasiel...nic v zlom ale vyhovorka, ze ´som tu prvy den´ je smiesna...aj ja a aj vela dalsich tu raz bolo prvy den a vedeli si poradit...vela citaj a obzeraj sa okolo seba a najdes si odpovede...prepac, ale skus to pochopit...
 
wayne
2009-08-15 22:08:13+02
nay je fajn beru tam universal passy =)
 
KESKOSENI
2009-08-15 22:19:03+02
príspevok od: FOKOLA
Daniel, iba dnes som sa tu zaregistroval a celkovo na tomto portali som dnes prvy-krat. Dnes zvazujem kupu nejakeho obycajneho/standardneho kompaktneho fotaku a natrafil som na tuto stranku. To je cele.
to je presne ono comu by sa dalo vyhnut keby bolprijaty moj navrh.....
 
wilson
2009-08-15 22:20:55+02
ja viem ze ludia si to neuvedomuju, ze sa to tu vsetko omieta okolo ale na strane druhej ked vas to nebavi tak zbytocne sa to tu bude rozoberat a je to mimo temu. neobhajujem nikoho ale myslim si ze ked nechce niekto konkretne poradit nech to zbytocne nekomentuje
 
FOKOLA
2009-08-15 22:30:25+02
Podaktori, co sa tu foteniu venujete profesionalne mate velku vyhodu, ze vasa praca je zaroven aj vasim konickom. Mozete tomu venovat tolko casu, kolko len chcete. V ´konzumnej´ spolocnosti, z ktorej sa je dnes take moderne vysmievat, ma 90% ludi pracu, ktora zarucene nieje ich konickom a ktora ich navyse casto obera o vacsinu casu, z ktoreho by aspon kusok radi venovali prave konickom. A ta chvila volneho casu, ktora im potom zostane ich potom casto nuti mysliet a konat ´konzumne´, to si treba uvedomit. Dakujem za prispevky tykajuce sa mojej otazky.
 
Azimut
2009-08-16 18:47:22+02
príspevok od:
nie, kolieska som nemenil, ani loziska, len sa o ne staram...po BA je kopec kvalitneho asfaltu :o)) chod do Viedne a zistis, kde je ten vsetok kvalitny asfalt z celeho Slovenska :o)) nikdy by som si nekupil korcule za 8 stoviek, pre mna je to spotrebny tovar ako botasky...skusal som korcule za 350€ a necitil som rozdiel...IXUS 980 je velmi dobry fotak...a jeho byvala specialna cervena edicia bola velmi stylova...
Nič v zlom,len ma tak napadlo,že foťáky sú ešte spotrebnejší tovar,ako tie korčule. Však ich meníme častejšie ako niekto ponožky. A za stovky éčiek.
 
2009-08-16 19:08:05+02
príspevok od: Azimut
Nič v zlom,len ma tak napadlo,že foťáky sú ešte spotrebnejší tovar,ako tie korčule. Však ich meníme častejšie ako niekto ponožky. A za stovky éčiek.
ako pre koho...niekto vie svoj chtic udrzat v ramci normy a nepotrebuje novy fotak kazdy rok...radsej si kupi nove sklo, ktore mu vydrzi omnoho dlhsie...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()