Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

ako zistim gamut na mojom monitore ??

Lubosza85
Lubosza85 2010-11-14 14:56:17+01
Dobry den chcem sa spýtať ci neviete ako zistim gamut na monitore, ano viem googlujem uz dva dni a informacie na internete sú dost rozdielne od 70% az po 97%.
 
lubomirzvolensky
2012-09-21 12:59:54+02
LGcko nema DVI vstup, nema displejport, ma mensie rozlisenie (1080 versus 1200 riadkov a to je slusny rozdiel). Nema pivot, uz len kvoli tomu by som ho ja osobne nemohol mat doma - vsetky monitory okrem jedneho mam na vysku.

Ano, je o tretinu lacnejsi. Z dlhodobeho hladiska ta ale 70eur nezachrani. K monitoru samotnemu sa vyjadrit neviem, musis kuknut profesionalne recenzie na internete co mu vytykali a ci sa ta kalibracia aj nejako oplati. Ked tam vidim napisane "možnosť hardvérovej kalibrácie" tak to mam aj ja, potom ani "Súčasťou je aj pomocník pre nájdenie optimálnych farieb, ktoré budú na nerozoznanie s farbami objektov v skutočnosti!" ma nejako prilis nevzrusil. Cert vie co je to zac a hladat sa mi po internete nechce.

Pozri, alternativy su. Ci uz 23" alebo 24", proste su takze si to zvazis a bude.
 
Scooter
2012-09-21 16:52:00+02
príspevok od: vd
strasne diskusie okolo hrubky toho ramika..co sa budem na ramik pozerat?
sak ten ramik ne ultratenky nie ? -skoro nieje
 
vd
2012-09-21 20:43:39+02
príspevok od: vd
strasne diskusie okolo hrubky toho ramika..co sa budem na ramik pozerat?
dell má vacsi gamut. má pivot. nemá hdmi. má o palec viac..kúpim dell. diky
 
vladisko
2013-03-03 14:12:47+01
prepačte tiež googlujem bol som dokonca i na stránke výrobcu ale nepísalo to tam mám monitor iiyama ProLite E2273HDS no neviem zistiť koľko % farieb sú vieryhodné a nemám ani tú sondu ale rád by som nastavil monitor najlepšie na ako sa dá aby bola plne využitá jeho spotreba vďaka za každý tip
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()