Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Aka fototlaciaren je najlepsia pre mna?

2008-07-21 20:58:13+02
chcel by som sa spytat aku tofotlaciaren by som si mohol kupit ked tlacim raz za cas tak raz za 2 mesiace jednu dve 3 fotky na a4? poradte mi lebo sa v tom nemvyznam a nasrali ma vo fotolabe dakujemmmm
 
DonLa
2008-07-21 22:04:41+02
Canon IP4500,keď si nejakú kupiš iste nezostaneš pri 2-3 fotkách za 2 mesiace.V opačnom prípade dobrý fotolab.
 
PeterMarek
2008-08-23 18:15:45+02
Obávam sa, že pri tlači raz za dva mesiace je nákup akejkoľvek tlačiarne nerentabilný a ako hovorí kolega ´maratonec´ neostáva nič iné ako hľadať minilab...
 
Condor
2008-08-23 19:23:28+02
Suhlas s tym co uz pisali predomnou. Ci sa oplati alebo neoplati je na uvazenie. Bezat s 2-3 fotkami do labu, cas, auto, atd. Oplati sa mi ich vytlacit doma aj ked sa jedna o 10x15. Najme ak clovek potrebuje skontrolovat vysledok pripadne doladit. Vacsie serie do labu. Pri formate A4 jednoznacne doma a je to lacnejsie. Laby aspon u nas chcu za A4 vela penazi! Ovela viac ako je cena 4 x 10x15. Dalsim dovodom je aj tlacenie foto ktore do labu nemoze ist z inych pricin. Canon je dobra volba. Ja mam MP600 (multifunkcne) tlaciaren je to iste ako iP4200 (novsia iP4500) a som spokojny. Pouzivam ju na kancelarsku tlac aj na foto. Atramenty, papiere atd. ak nieco potrebujes vediet tak sa pytaj.
 
slavmiro
2008-08-24 00:58:03+02
perferujem jedine EPSON (Seiko Inc.) znacku, uz 10 rokov. Ich naplne su vzdy Made in Japan. Ale A4 v jedenom nemenovanom fotolabe za 35SK nie je vobec vela, na domacom znackovom papiery a atramente je to drahsie. Pancovany refill ani netreba uvazovat na foto. Uplne naj. ma pobavili ked jeden moj znami doniesol Tesco photo papiere. Vyzerali OK, ale atrament sa cez vrchnu glossy vrstvu nedokazal dostat do materialu a tak ostaval v kvapkach na povrchu.. :)
 
2008-08-24 09:34:28+02
:D dakujme za rady zaujmave konecne dakdo napisal :) tak tesco papier by som si nekupil ;D
 
Ultra TXF
2008-08-24 09:40:06+02
Používam Canon Pixma 5200,nemôžem sa sťažovať,s výsledkami som úplne spokojný,
ostrosť je vynikajúca,je fakt ,že canon sa drží trendu byť trochu farebnejší ,ako sa to páči väčšine ľudí,ale to si nastaviš potom sám ako potrebuješ.Do fotolabu chodím len z väčšou dávkou fotografií v rámci nákupu
v meste alebo hypermarkete...do 1-2 hodín sú fotky hotové.Inak tlačím pre rodinné potreby alebo do množstva cca 20ks doma.Cenu nepočítam....nechce sa mi :)Treba si ale nájsť dobrý fotolab,lebo nie v každom som bol spokojný ,ale v Auparku som bol napr.spokojný.Najbližšie sa chystám do nového oproti Prolaiky.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()