Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Uskladnenie fototechniky

fotobasm
2013-06-25 19:50:44+02
Zdravim,

na lepsie domace uskladnenie fototechniky uvazujem nad kupou Vanguard divider bag 53 ale nikde na SVK nevidim ze by to niekto predaval. Mate tip na nejaku alternativu dostupnu na SVK? Ako alternativu mam zatial Vanguard divider bag 46, hoci velkostne mi nie uplne vyhovuje, potrebujem nieco vacsie na urovni Vdb 53.

Pripadne ak mate nejake ine tipy ako uskladnit fototechniku, budem rad. Ale pri rozumnej cene, napr Vanguard divider 46 stoji cca 63 EUR.
 
kasko
2013-06-25 20:42:06+02
Skus sa na dostupnost popytat tu: http://www.nikon-market.cz/vanguard-divider-bag-53-prihradky-pro-kufr-supreme-53f_d47746.aspx
K cene si prirataj cca 12Eur postovne a mas to co si chcel.
 
kasko
2013-06-25 20:54:59+02
neviem teda ci to musi byt na SK, sak je to jedno podla mna.... Pri tom mojom odkaze pozor, ze su to mozno len priehradky a nie cely kufor....
 
fotobasm
2013-06-25 21:32:35+02
príspevok od: kasko
neviem teda ci to musi byt na SK, sak je to jedno podla mna.... Pri tom mojom odkaze pozor, ze su to mozno len priehradky a nie cely kufor....
vdaka

su to len prehriadky co mi vyhovuje, chcem to vyuzit len na domace uskladnenie fototechniky a nie na prevoz
 
fotobasm
2013-06-26 18:28:29+02
ak mate niekto nejaky iny/lepsi sposob uskladnenia fototechniky, dajte pls vediet ...
 
miki33
2013-06-26 19:51:07+02
príspevok od: fotobasm
ak mate niekto nejaky iny/lepsi sposob uskladnenia fototechniky, dajte pls vediet ...
ja pouzivam nieco podobne, ale mam na to troska odolnejsi kufor. Je to sikovne aj na uskladnenie, aj ked treba niekam ist - kufor vlozim do auta a som "pobaleny". Kufor ma kolieska takze je to pojazdne.

Takto je to aj v aute v bezpeci (raz sa mi robilo LCD sklicko kvoli tomu ze som nemal fota k v brasni padol zo sedadla na zem, odvtedy si davam pozor)

Pri foteni svadieb mam malu brasnu, z kufra vyberiem co mi treba dam do nej a brasna velmi nekrici.
 
bonifacko
2013-06-26 20:39:36+02
príspevok od: fotobasm
Zdravim,

na lepsie domace uskladnenie fototechniky uvazujem nad kupou Vanguard divider bag 53 ale nikde na SVK nevidim ze by to niekto predaval. Mate tip na nejaku alternativu dostupnu na SVK? Ako alternativu mam zatial Vanguard divider bag 46, hoci velkostne mi nie uplne vyhovuje, potrebujem nieco vacsie na urovni Vdb 53.

Pripadne ak mate nejake ine tipy ako uskladnit fototechniku, budem rad. Ale pri rozumnej cene, napr Vanguard divider 46 stoji cca 63 EUR.
ja to davam do zavaraninovych 5 litrovych poharov
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()