Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

fotobatoh NANEU Military Ops Alpha L/neLkovy

Dudkol
2013-07-19 23:30:21+02
Zdravím,
Chcel by sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s týmto fotobatohom, chcel by som ten batoh používať na turistiku, prípadne aj pri bicyklovaní na dlhšie, celodenné výlety, ale aj kratšie. Väčšina, fotobatohov má práveže len malý priestor na ostatné veci mimo foto-veci, alebo zas priestor iba na foťák s objektívom + blesk a drobné príslušenstvo. Na druhú stranu sa zas bojím, že tento bude až moc veľký, hlavne pri tom bicyklovani, ale z toho, čo som pozeral ho predávaju tak v 3 obchodoch a tie buď nemajú kamennú predajňu alebo ho majú iba na objednávku. Skúšal som napísať do Alzy, či by ho nevedeli dopraviť do centrály aby som si ho tam odskúšal, ale moc veľkú nádej tomu nedávam...potom jedine možnosť využiť svoje "právo" a kúpiť ho a následne keby nebol dobrý, do 7 dní vrátiť, ale to je krajné riešenie.

A ešte jedna vec by ma zaujímala, čoho sa trochu bojím a odskúšanie na predajni na to stačiť nebude, ako je to z upevnením statívu na bok batohu, nebude to spôsobovať nevyváženie a prípadné ťahanie do strany, alebo to nieje až tak hrozné a je to viac-menej zanedbatelné. (Mám statív s hmotnosťou do 2 kg aj s hlavou.

Ďakujem
 
Marcel Rebro
2013-07-20 08:32:56+02
príspevok od: Dudkol
Zdravím,
Chcel by sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s týmto fotobatohom, chcel by som ten batoh používať na turistiku, prípadne aj pri bicyklovaní na dlhšie, celodenné výlety, ale aj kratšie. Väčšina, fotobatohov má práveže len malý priestor na ostatné veci mimo foto-veci, alebo zas priestor iba na foťák s objektívom + blesk a drobné príslušenstvo. Na druhú stranu sa zas bojím, že tento bude až moc veľký, hlavne pri tom bicyklovani, ale z toho, čo som pozeral ho predávaju tak v 3 obchodoch a tie buď nemajú kamennú predajňu alebo ho majú iba na objednávku. Skúšal som napísať do Alzy, či by ho nevedeli dopraviť do centrály aby som si ho tam odskúšal, ale moc veľkú nádej tomu nedávam...potom jedine možnosť využiť svoje "právo" a kúpiť ho a následne keby nebol dobrý, do 7 dní vrátiť, ale to je krajné riešenie.

A ešte jedna vec by ma zaujímala, čoho sa trochu bojím a odskúšanie na predajni na to stačiť nebude, ako je to z upevnením statívu na bok batohu, nebude to spôsobovať nevyváženie a prípadné ťahanie do strany, alebo to nieje až tak hrozné a je to viac-menej zanedbatelné. (Mám statív s hmotnosťou do 2 kg aj s hlavou.

Ďakujem
Na bicak asi dost velky. Nedavno sa tu riesila podobna tema :

www.ephoto.sk/forum/10/12582/fotobatoh-clik-elite-cloudscape-vs-lowepro-sport-200-aw/
 
Dudkol
2013-07-20 14:49:06+02
ten clanok som pozeral, aj viac clankov o fotobatohoch....ten lowerpro sport 200 aw ale nie, lebo ja chcem nosit so sebou aj 2 dodatocne objektivy + telo s objektivom, ten clik vyzeral zaujimavo a mal velku vyhodu v tom, ze je hydrapack positivny, ale tam zas ta cena je uz namna privysoka. Tych 100+- € je premna taka pomyselna hranica


Na žiadosť jedného človeka sem pridávam aj link na ten batoh http://www.naneubags.com/products-by-series/military-ops/alpha-l buď, alebo zvolit verzu Alpha (bez L, teda kúsok menší)
Prípadne keby sa nejakému adminovi chcelo, môže tento dodatok vymazať a odkaz pridať do titulného príspevku, ďakujem
 
kasko
2013-07-20 17:28:30+02
mne sa docela pozdava, no chcel by som ho tiez drzat v ruke. Pre zenu zhanam prave nieco podobne. Fotak s gripom, 3 objektivy, flasa, oblecenie a musi mat polstrovany bedrovy pas. Paci sa mi Lowepro Photo Sport 200 AW no tam to vsetko nenarveme. Ja mam osobne Lowepro Primus AW, som nadmieru spokojny no nejak sa uz vytratil z predajni...
 
Dudkol
2013-07-21 20:34:38+02
tak po odpovedi z alzy ze tovar posielaju iba po objednani som ho objednal, tu mensiu verziu (vpodstate hlavny rozdiel ze nema puzdro na 17stku notebook), vyskusam, uvidim a pripadne vratim do 7 ci kolko dni
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()