Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Dreveny stativ z povale

roman.demeter
2015-08-28 18:50:34+02
Ahojte, svokor mal na povale takyto stativ... neviete co je to zac, ci to ma daku hodnotu a pripadne aku? Dik moc
 
Martin P
2015-08-28 19:21:07+02
toto bol za socializmu najdrahsi a najlepsi ale aj najtazsi stativ z NDR
pouzival sa na velkoformatove kamery - kardany ale aj na pentacon sixy a aj niektori ho pouzivali na filmovanie
mam pocit ak si to pamatam stal okolo 4000 kcs v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch vo fotokino obchodoch
a dnes ma taku cenu aku chce dat zaujemca alebo zberatel na prakticke pouzitie v terene to vobec nieje a doma v atelieri? je to sice hebedo ale stabilne ak ma niekto taky velky fotak ktory by na to malo zmysel primontovat tak potom ok.
 
norulakp
2015-08-28 22:11:21+02
príspevok od: roman.demeter
Ahojte, svokor mal na povale takyto stativ... neviete co je to zac, ci to ma daku hodnotu a pripadne aku? Dik moc
ja som mal podobny dreveny stativ. Nebol az takto vymakany, ale bol fajny. Znacka bola Berlebach. Bol to nemecky vyrobca, ktory dodnes vyraba drevene stativy a su neskutocne drahe. Ja som ho kupil za 30 Eur aj s postovnym a predal som ho za 100 Eur typkovi, ktori ho chcel pouzit na velkoformatovy fotak ci ako sa to vola. Hladal vyslovene dreveny a stabilny stativ. Takze sa tomu stativu velmi potesil. Na Ebay isli take iste stativy po 170 Eur a viac. Zalezi od toho, na akeho kupcu natrafis.
 
branop
2015-11-19 17:26:18+01
príspevok od: roman.demeter
Ahojte, svokor mal na povale takyto stativ... neviete co je to zac, ci to ma daku hodnotu a pripadne aku? Dik moc
Ahoj mas este ten stativ?Brano
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()