Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

KLIP pre fotoaparat- nazor, rada, skusenost

zydo
2016-10-17 18:30:23+02
Zdravim, mam na vas par otazok.

Robim semestralny projekt, kde som si vymyslel temu klip pre fotoaparat. Nejedna sa vsak o klip prevazne na zrkadlovky, ale mensie fotoaparaty. Zaujimal by ma vas nazor, ake mate s klipom skusenosti, jeho + a -, pripadne co vam na nom chyba.
Uz mam za sebou nejake navrhy, ale chcem tomu pridat nieco viac ako len svoje myslienky a moje postrehy.
Mojou prioritou bolo vytvorit klip, kompaktneho tvaru, elegantneho dizajnu, s moznostou co najvacsieho vyuzitia v danom rozmere tela klipu.

Ja sam, moc popruh na fotoaparate nerad nosim, nechce sa mi ho ani drzat stale v ruke, no ani ho nosit v brasni. Ked potrebujem nieco rychlo zachytit chcem ho mat po ruke a netahat ho z brasne a pod... Preto moje prve navrhy smerovali k tymto problemom.

Preto mi pomozu aj vase nazory na klip co vam vadi,nevadi atd... Pekny vecer

P.S.samozrejme cim viac nazorov, tym lepsie
 
davstolarik
2016-10-18 15:28:57+02
Trvalo mi kym som pochopil co mas na mysli pod slovom klip, no aj tak si nie som 100 percentne isty
Mohol by byt z kovu, umely sa mi uz podarilo zlomit a aj tak, posobi to doveryhodnejsie
 
-rs-
2016-10-18 19:12:54+02
skus si precitat tento clanok + komentare k nemu, mozno ti to pomoze:
www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/starostlivost-o-fotovybavu/popruhy-putka-klipy/
 
Marek3
2016-10-19 11:30:46+02
príspevok od: davstolarik
Trvalo mi kym som pochopil co mas na mysli pod slovom klip, no aj tak si nie som 100 percentne isty
Mohol by byt z kovu, umely sa mi uz podarilo zlomit a aj tak, posobi to doveryhodnejsie
Je to klasicky klip pre upnutie fotoaparatu. prevazne je umiestneny na opasku. Material bude urcite nieco pevnejsie, nech odola opotrebovaniu a pod... Islo mi skor o uzivatelske skusenosti, kedze moc ludi clips nenosi. Ale ajtak dik
 
Marek3
2016-10-19 11:34:23+02
príspevok od: -rs-
skus si precitat tento clanok + komentare k nemu, mozno ti to pomoze:
www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/starostlivost-o-fotovybavu/popruhy-putka-klipy/
Vsetko mam davno precitane, preto som chcel uzivatelsku reakciu na dany produkt. Ako som pisal, mam nieco ponavrhovane, porobene vizualizacie, no chcel som vacsie rozhranie uzivatelov. Vidim vsak, ze ich mnozstvo ludi bud ani nepozna, alebo moc nepouziva.
 
anton julény
2016-10-21 00:53:01+02
a prečo si svoje návrhy neukázal? reakcia na niečo hypotetické asi nebude to pravé.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()