Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Pomoc s výberom praktického batohu na techniku

WildSammy
2017-10-14 14:42:07+02
Ahojte,

dlho som sem neprispieval, potreboval by som poradiť s výberom batohu na chrbát pre foto techniku.

Batoh by mal poňať moju techniku, tzn. aspoň 1x telo, 3x pevný objektív, 2x zoom, blesk, mať možnosť uchytenia statívu, plus priestor pre nejaké osobné veci a priestor napr. kam by som zasunul aspon 1x odrazku.

Tiež by mal vyzerať tak, aby som s nim normálne mohol chodiť po vonku a dal sa mi nosiť komfortne na chrbte a aby som ho mohol používať, aj keď idem fotiť napr. svadbu, čize nech nie je moc veľký.

Aktuálne mám 2x Tamrac brašnu na plece a 1x menšiu brašnu National Geographic, keď chcem ísť na ľahko, ale nevyhovuje mi, že to mám v toľkých taškách a je to nepraktické, plus telo sa mi do nich ani nevôjde.

Moje značky, ktoré mám v obľube sú Tamrac, National Geographic, Manfrotto, Peak Design, Kata, ale nechám si poradiť aj inú. Bohužial si v tomto neviem pomôcť sám, tak sa obraciam na radu tu, lebo už chcem kúpiť naozaj dobre, čo budem aj reálne používať a odľahčí ma to ak niekam pôjdem.

Ďakujem a prajem dobré svetlo
 
goldenzero
2017-10-14 19:46:07+02
Ja pouzivam: Manfrotto 3N1-20 PL a Peak Design Everyday Backpack 30
Su maximalne univerzalne, vela veci von vojdu atd, atd... su top
 
filip.p3k
2017-10-15 09:14:16+02
Skus si pozriet F-Stop Gear, ja som s ich ruksakom maximalne spokojny Mam sukhu, je trochu drahsia, ale zato priestranna a pohodlne sa nosi
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2017-10-15 10:29:06+02
Lowepro Whistler 350 alebo 450.
 
WildSammy
2017-10-15 23:30:33+02
Ďakujem všetkým za tipy, popozerám
 
WildSammy
2017-10-15 23:36:54+02
príspevok od: filip.p3k
Skus si pozriet F-Stop Gear, ja som s ich ruksakom maximalne spokojny Mam sukhu, je trochu drahsia, ale zato priestranna a pohodlne sa nosi
tak toto vyzerá dosť podľa mojich predstáv
 
filip.p3k
2017-10-16 04:00:28+02
príspevok od: WildSammy
tak toto vyzerá dosť podľa mojich predstáv
Ale davaj pozor, ku kazdemu ruksaku si musis dokupit ICU ( internal camera unit) pretoze batohy sa predavaju prazdne a vypln si vies vybrat podla svojich predstav
 
xherics
2017-10-16 08:10:06+02
Lowepro maju aj vnutorne "steny" na suchy zips, tak ze k nim netreba dokupovat nic, len si zvolit rozlozenie.
Ja mam Lowepro Pro Runner 450 AW II a som velmi spokojny. Je to velky, nastavitelny, silny a dobry batoh, zmestia sa 2x velke ZOOM objektivy, 3x pevny objektivy, 2x velkyblesk, notebook, tablet a
dalsie drobnosti a da sa na to pripevnit aj stativ z vonka.
 
filip.p3k
2017-10-16 16:23:07+02
príspevok od: xherics
Lowepro maju aj vnutorne "steny" na suchy zips, tak ze k nim netreba dokupovat nic, len si zvolit rozlozenie.
Ja mam Lowepro Pro Runner 450 AW II a som velmi spokojny. Je to velky, nastavitelny, silny a dobry batoh, zmestia sa 2x velke ZOOM objektivy, 3x pevny objektivy, 2x velkyblesk, notebook, tablet a
dalsie drobnosti a da sa na to pripevnit aj stativ z vonka.
Aj kazda vypln pri F-Stop ma steny na suchy zips, akurat si clovek moze zvolit kolko techniky bude nosit a zvysok vaku zostane normalnym vakom s plnohodnotnym vyuzitim
 
WildSammy
2017-10-16 18:10:02+02
no musim to dobre popozerať, ešte nejaké tipy niekto?
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()