Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Rýchlo upínací systém na gimbal + statív

Habrdo
2019-01-01 21:58:00+01
Ahojte,
Potrebujem kupiť už nejaký solidny stativ kedže mam len nejake čínske ľundry. Som orientovaný viac na video ale tez nejake slabsie astro a panoramy, krajinku. Ciže všesetranný stativ s pakovou videohlavou - neviem na kolko dobre sa s nou fotia panoramy ale hadam to zvladne.. Dosť cestujem takže by to mohlo byť čo najspratnejšie a najlahsie avšak nie je to podmienka. Čo by som chcel dalej je poradiť ohladom jedenj zakladne ktoru nasrobujem na fotak a chem aby pasoval medzi všetkou technikou a teda gimbal zhyiun crane 2, stativ a idealne aj držiak na rameno peak design. Viem že manfrotto robi taketo quick release platy ale už su tu napr. aj arctic swiss ktore su o poznanie lacnejsie tak ak ma niekto skusenosti bol by som vdačný. mám a7III.
Stačilo by dať Manfrotto 323 RC2 System Quick Release Adapter na gimbal a zakladka by mala pasovať na stativ ? Zo statívov som už chcel ísť do karbonu ale cenovy rozdiel sa mi zda dost velky a vahovy nie až taky. Myslite že sa to oplati ? napr. Manfrotto Befree carbon je asi dvojnasobne drahsi od hlinikovej verzie. Ideálne hladam stativ max do 300€ aj s hlavou. Nejaké nápady ?
Ďakujem
 
Habrdo
2019-01-01 22:23:05+01
možno niečo také?
https://foto.bazos.sk/inzerat/92729594/Stativ-MANFROTTO-MT190-XPRO4--videohlava-MANFROTTO-MHXPRO-2.php
aj keď tá hlava je dosť ťažká.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()