Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Zvuk z mikrofonu do Zrkadlovky

cinges
2019-10-18 18:10:11+02
Cavte, tocime videa zrkadlovkou, zvuk mame zvlast od zvukara, ktory sa nahrava z niekolkych mikrofonov. Potom sa musi syncnut video so zvukom. Netusim co za techniku pouzivaju zvukari, ale asi by to malo ist, ze by siel zvuk z toho pultu priamo do zrkadlovky. Viete mi poradit, ktory kabel, koncovku resp. ine prislusenstvo budem k tomu potrebovat, aby mi zrkadlovka tocila video a zvuk siel uz priamo z mixazneho pultu? Dakujem
 
blahoslav J B Art
2019-10-18 20:17:35+02
príspevok od: cinges
Cavte, tocime videa zrkadlovkou, zvuk mame zvlast od zvukara, ktory sa nahrava z niekolkych mikrofonov. Potom sa musi syncnut video so zvukom. Netusim co za techniku pouzivaju zvukari, ale asi by to malo ist, ze by siel zvuk z toho pultu priamo do zrkadlovky. Viete mi poradit, ktory kabel, koncovku resp. ine prislusenstvo budem k tomu potrebovat, aby mi zrkadlovka tocila video a zvuk siel uz priamo z mixazneho pultu? Dakujem
a nestaci ti to zmixovat v PP v kompe?
 
brnj
2019-10-18 21:52:34+02
príspevok od: cinges
Cavte, tocime videa zrkadlovkou, zvuk mame zvlast od zvukara, ktory sa nahrava z niekolkych mikrofonov. Potom sa musi syncnut video so zvukom. Netusim co za techniku pouzivaju zvukari, ale asi by to malo ist, ze by siel zvuk z toho pultu priamo do zrkadlovky. Viete mi poradit, ktory kabel, koncovku resp. ine prislusenstvo budem k tomu potrebovat, aby mi zrkadlovka tocila video a zvuk siel uz priamo z mixazneho pultu? Dakujem
Malo by to fungovať, skúšal som to doma cez mix a OK. Mix mám Behringer XENYX Q502 USB.

je to tu

https://media63.music-group.com/media/sys_master/h9d/h24/8850051039262.pdf

Položka devetnásť , myslím že to volajú činč alebo tak nejak ale s hudbou už rok nepracujem tak som to asi zabudol. každopádne to pôjde.
 
asverusko
2019-10-19 09:19:12+02
príspevok od: cinges
Cavte, tocime videa zrkadlovkou, zvuk mame zvlast od zvukara, ktory sa nahrava z niekolkych mikrofonov. Potom sa musi syncnut video so zvukom. Netusim co za techniku pouzivaju zvukari, ale asi by to malo ist, ze by siel zvuk z toho pultu priamo do zrkadlovky. Viete mi poradit, ktory kabel, koncovku resp. ine prislusenstvo budem k tomu potrebovat, aby mi zrkadlovka tocila video a zvuk siel uz priamo z mixazneho pultu? Dakujem
Dobrý deň, CINGES, Nemôžem písať. Starám sa o 95 ročného otca. Poradím. Volajte 0905 643452. Na SMS neodpovedám.
 
JohnNewton
2019-10-19 17:10:06+02
Výstup z mixu je označovaný ako LINE OUT, najpoužívanejšie konektory na tento účel je JACK konektor 6,3 mm (stereo) alebo 2 x CINCH konektor pre L a R kanál samostatne. Tak že na konci pre fotoaparát to bude zväčša 3,5 mm stereo JACK a ne druhom konci jedno zo spomenutých riešení. Dá sa kombinovať aj cez rôzne redukcie.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()