Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Brašňa pripevnitelna na expedičný batoh

till1987
2011-06-07 22:32:07+02
Ahojte, potreboval by som poradit nejaku brašnu, ktorú by som pripevnil zvonku na expedičny 70l batoh, mohla by vyzerat nejak takto (priklad) http://www.dealextreme.com/p/military-outdoor-camera-shoulder-bag-52753

akurat, ze by sa do nej malo zmestit telo canon eos 7D s nasadenym tamronom 70-200mm f/2.8 SP Di LD (IF)

ak ste nieco podobne vydeli podelte sa o radu
Ďakujem
 
istvic
ocenenie redakciou 2011-06-07 22:46:50+02
no neviem ci je dobry napad davat si vybavu na batoh,,ja by som si ju drzal co najblizsie pri tele
 
till1987
2011-06-07 22:50:17+02
príspevok od: istvic
no neviem ci je dobry napad davat si vybavu na batoh,,ja by som si ju drzal co najblizsie pri tele
pri tele ju nosim teraz a je to umor, nechcem byt ako vianočna jedla
 
istvic
ocenenie redakciou 2011-06-07 22:55:38+02
za prve budes akcnejsi ak ju budes mat na tele vlastnom,nebudes predsa stale zastavovat ,davat si batoh na zem vytahujes foka,zacielis,odfotis ,zbalis fotak,nalozis brasnu na batoh,ten na ramena a pokracujes..a to asi kazdych 5 minut..za druhe .kazda navyse vec na batohu bude vychylovat tvoju rovnovahu,pokial si das brasnu hore na batoh ,tak to bude este vypuklejsie,pokial do zadu na batoh,vobec na tu brasnu neuvidis,lahko sa tsane koristou zlodejov ,medvedov,kamzikov..pokial pod batoh,predsa len vaha toho batoha moze skodit fotkau ,ked sa pozabudnes a prasknes ho na zem..navyse pod ritou by ti zavadzal este viac ..
 
till1987
2011-06-07 22:57:15+02
príspevok od: istvic
za prve budes akcnejsi ak ju budes mat na tele vlastnom,nebudes predsa stale zastavovat ,davat si batoh na zem vytahujes foka,zacielis,odfotis ,zbalis fotak,nalozis brasnu na batoh,ten na ramena a pokracujes..a to asi kazdych 5 minut..za druhe .kazda navyse vec na batohu bude vychylovat tvoju rovnovahu,pokial si das brasnu hore na batoh ,tak to bude este vypuklejsie,pokial do zadu na batoh,vobec na tu brasnu neuvidis,lahko sa tsane koristou zlodejov ,medvedov,kamzikov..pokial pod batoh,predsa len vaha toho batoha moze skodit fotkau ,ked sa pozabudnes a prasknes ho na zem..navyse pod ritou by ti zavadzal este viac ..
a riešenie?
 
istvic
ocenenie redakciou 2011-06-07 22:59:55+02
ako som ti napisal,mala brasna.das si ju cez rameno a na to si hodis batoh..upevnis vo vyske tesne nad pasom ,aby ta neominala pri chodzi..pozri,pokial sa chystas s batohom expedicnym neviem kam.tak proste musis znasat aj iste utrapy..zivot neni pericko..
 
istvic
ocenenie redakciou 2011-06-07 23:01:52+02
inac neroumiem preco nezbehnes do nejakej predajne fototechniky a nespytas sa tam..
 
till1987
2011-06-07 23:04:06+02
príspevok od: istvic
inac neroumiem preco nezbehnes do nejakej predajne fototechniky a nespytas sa tam..
ja verim, že sem prispeju aj outdoor fotografi
 
istvic
ocenenie redakciou 2011-06-07 23:06:27+02
jasne a ja fotim kraviny v indoore,okrem toho ze som 20 rokov liezol a to myslim doslova ,po horach ci skalach s fotakom na tele..ale nechaj si poradit od fundovanych fotografov..jaj
 
garyfisher
2011-06-07 23:33:17+02
Ja osobne som presiel batohy a vratil som sa spat k brasni. Akakolvek brasna cez pleco k tomu batoh na chrbat je najlepsie riesenie. Co sa pohodlia aj ovladatelnosti tyka. netreba nic ine riesit.
 
Kajmo
2011-06-08 08:38:28+02
ja mam lowepro topload a ak idem s velkym batohom mam fotak na bedraku zboku kvazi ako kolt - fotak po ruke, podla mna najlepsie riesenie. alebo ho mam karabinkami spredu pripnuty nad prsny popruh, tiez po ruke vyrovnava to trosku vahu batohu - nevyhoda nevidis si pod nohy, zle pri zostupe a potis sa podtym. este zaujimave riesenie je toto http://static.gadgetfolder.com/wp-content/uploads/2009/03/lowepro-1-tlp_with_chestharness_model.jpg
ale aj pod tym sa budes potit ak to chces nosit pri turistike... jedine naco treba davat bacha ze fotak budes mat vzdy pripnuty na batohu a ked pokladas 20kg batoh na zem treba davat pozor aby si neobuchal fotak.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()