Hore
Fórum » Kompakty a ultrazoomy
 

Zmena jazyka v menu Sony RX100 lV

Robson65
2017-11-19 20:33:13+01
Dobrý večer, zaobstaral som si RX100 lV z druhej ruky, ktorá bola zakúpená v Anglicku, samozrejme výber jazykov tomu aj zodpovedá...nemá niekto skúsenosti, či je možné do tej mašinky dostať slovenské alebo české menu? Zatial som sa dopátral len negatívnych reakcií, potešila by ma aj nejaká pozitívna Vďaka vopred.
 
blahoslav J B Art
2017-11-19 20:52:21+01
príspevok od: Robson65
Dobrý večer, zaobstaral som si RX100 lV z druhej ruky, ktorá bola zakúpená v Anglicku, samozrejme výber jazykov tomu aj zodpovedá...nemá niekto skúsenosti, či je možné do tej mašinky dostať slovenské alebo české menu? Zatial som sa dopátral len negatívnych reakcií, potešila by ma aj nejaká pozitívna Vďaka vopred.
nauc sa po anglicky, alebo cinsky ... a ber to ako pozitivum
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2017-11-19 21:05:17+01
Je malinka sanca, ze ak nie je vo fotaku najnovsi firmver, mohol by jeho upgrade pomoct. Samotny jazyk sa dohrat neda.
 
Robson65
2017-11-19 21:12:30+01
príspevok od: blahoslav J B Art
nauc sa po anglicky, alebo cinsky ... a ber to ako pozitivum
super, potesil si ma, konečne jedno pozitívum medzi tými negatívami...a rovno zabijem dve muchy jednou ranou
 
Robson65
2017-11-19 21:14:30+01
príspevok od: Karol Srnec
Je malinka sanca, ze ak nie je vo fotaku najnovsi firmver, mohol by jeho upgrade pomoct. Samotny jazyk sa dohrat neda.
Takže nový firmware by mohol obsahovať aj prípadne český jazyk? A vďaka za odpoveď.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2017-11-19 21:20:07+01
príspevok od: Robson65
Takže nový firmware by mohol obsahovať aj prípadne český jazyk? A vďaka za odpoveď.
Vacsinou sa jazyk neda dohrat ziadnym sposobom, snad len v autorizovanom servise. Novsi firmver je jedna malinka nadej bez zaruky. Inak ostava uz len blahoslavova cesta.
 
Robson65
2017-11-19 21:42:23+01
príspevok od: Karol Srnec
Vacsinou sa jazyk neda dohrat ziadnym sposobom, snad len v autorizovanom servise. Novsi firmver je jedna malinka nadej bez zaruky. Inak ostava uz len blahoslavova cesta.
super, vďaka za ďalšiu spásonosnú myšlienku, za ten autorizovaný servis...máme ho tu v BB, zajtra tam bežím, či nebudú vedieť pomôcť...ak nie, tak sa dohodnem s Blahoslavom či mi nedá nejaké hodiny
 
soviet10
2018-03-29 21:06:46+02
Tak ako podarilo sa ti tam nejak dostať ten český, resp. slovenský jazyk lebo tiež by ma to zaujímalo, či sa to nejakým spôsobom dá.
 
landov
2018-03-30 06:16:38+02
príspevok od: Robson65
Dobrý večer, zaobstaral som si RX100 lV z druhej ruky, ktorá bola zakúpená v Anglicku, samozrejme výber jazykov tomu aj zodpovedá...nemá niekto skúsenosti, či je možné do tej mašinky dostať slovenské alebo české menu? Zatial som sa dopátral len negatívnych reakcií, potešila by ma aj nejaká pozitívna Vďaka vopred.
Samozrejme, ze sa to da !
https://github.com/ma1co/OpenMemories-Tweak
 
matoxxx
2018-03-30 16:38:44+02
alebo pozri,či nie je v menu ruština.
 
z80
2018-03-30 20:34:57+02
príspevok od: matoxxx
alebo pozri,či nie je v menu ruština.
To nie je az take jednoduche, raz som sa z jednym byvalym kolegom Rusom rozpraval o fotografii (po anglicky) a mali sme problem s niektorymi terminami, lebo on neovladal fotograficke vyrazy v anglictine a ja zase (po 8 rokoch studia rustiny) v rustine. Nakoniec sme sa nejako dohovorili. Odvtedy viem, ze hlbka ostrosti je "glubina rezkosti"
 
Marcel Rebro
2018-03-30 22:32:24+02
príspevok od: z80
To nie je az take jednoduche, raz som sa z jednym byvalym kolegom Rusom rozpraval o fotografii (po anglicky) a mali sme problem s niektorymi terminami, lebo on neovladal fotograficke vyrazy v anglictine a ja zase (po 8 rokoch studia rustiny) v rustine. Nakoniec sme sa nejako dohovorili. Odvtedy viem, ze hlbka ostrosti je "glubina rezkosti"
Pejzaž, kadr, fon ... v januári som strávil 2 týždne v spoločnosti Rusa, Litovca a Angličana. Myslel som že komunikačným jazykom bude angličtina. Zlepšil som si ruštinu
 
soviet10
2018-03-31 13:31:30+02
Vďaka za príspevky ale stále mi ide o to dostať tam skôr tú čestinu. Takže skúsim to prelúskať z toho odkazu, čo postol Landov (za čo aj veľká vďaka). Aj keď po prvom lúštení to vyzerá tak, že nový firmware to nespravý ale skôr ta aplikácia.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()