Hore
Fórum » Nikon fórum
 

nikon d3200 chybna expozícia

Discoveirngglam
2017-04-10 19:39:12+02
ahojte všetci. mám nikon D3200. nedávno keď som išla natáčať videá mi však spadol zo statívu a od vtedy mi píše chyba expozice a že mám navštíviť autorizovaný servis Nikon. Bohužiaľ nemôžem si dovoliť ho dať opraviť. sme dosť vo finančnej tiesni.Tak ak niekto môže poradiť čo s tým môže byť a ako to opraviť budem veľmi vďačná. ďakujem

ps: foťák kupoval brat ešte pred 3 rokmi. teraz už žijem sama s troma deťmi takže finančné by som opravu neutiahla.
 
fatality
2017-04-10 21:53:17+02
príspevok od: Discoveirngglam
ahojte všetci. mám nikon D3200. nedávno keď som išla natáčať videá mi však spadol zo statívu a od vtedy mi píše chyba expozice a že mám navštíviť autorizovaný servis Nikon. Bohužiaľ nemôžem si dovoliť ho dať opraviť. sme dosť vo finančnej tiesni.Tak ak niekto môže poradiť čo s tým môže byť a ako to opraviť budem veľmi vďačná. ďakujem

ps: foťák kupoval brat ešte pred 3 rokmi. teraz už žijem sama s troma deťmi takže finančné by som opravu neutiahla.
ahoj..tazko takto povedat..ale ak by si ho poslala p.Matunakovi do Novych Zamkov,on ti najprv spravi zdarma diagnostiku a urci sumu,ktoru bude stat oprava..nasledne sa ty rozhodnes,ci je pre teba akceptovatelna a ci si fotak nechas opravit alebo nie..
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()