Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Profesionálny fotograf zo západného Slovenska

Gabka109
2017-05-28 18:09:01+02
Ahojte. Som nováčik, vlastním foťák Nikon D5200 rok, bola som na kurze, čiže základy ovládam, avšak je veľa vecí, s ktorými by som sa chcela poradiť, nemám však čas a ani ma nebaví čítať si literatúru o fotení. Preto hľadám nejakého profíka, ktorý by si našiel čas cca dve hoďky pre začiatok a trochu mi poradil v tom, čo potrebujem (niečo ohľadom spracovania raw formátu v zoneri, vybavení mini ateliéru atď.). Najlepšie keby bol z okolia Malacky - Pezinok - Bratislava. Ak niekoho vhodného poznáte, tak ponúknite. Aj sumu, za ktorú je ochotný poskytnúť ,,doučko" poprosím.
 
bonifacko
2017-05-28 23:38:17+02
ak nemaš čas, prečo to chceš robiť? to nerozumiem.
 
j.a.r.o.
2017-05-29 07:29:11+02
Iste to nebude doučko na 2 hodiny .
 
Marcel Rebro
2017-05-29 09:33:44+02
Milá Gabka. Prilož fotku celej postavy. Najlepšie v plavkách
 
PeCh
2017-05-29 12:09:37+02
Ak chceš fotiť "pasové fotografie" tak tie 2 hodinky na nastavenie miništúdia ti budú stačiť. Ak chceš seriózne fotiť, tak to bez času a chute študovať nepôjde.
 
Gabka109
2017-05-29 14:47:01+02
Dobre ste mimo, chlapci.... Načo odpovedáte na príspevok ku ktorému nemáte čo povedať? NIKTO tu nevraví o tom, že chcem pochopiť fotenie v štúdiu za dve hodiny...očividne niekto nevie čítať s porozumením.
 
zvonec
2017-05-29 16:24:09+02
príspevok od: Gabka109
Dobre ste mimo, chlapci.... Načo odpovedáte na príspevok ku ktorému nemáte čo povedať? NIKTO tu nevraví o tom, že chcem pochopiť fotenie v štúdiu za dve hodiny...očividne niekto nevie čítať s porozumením.
 
marcel3032
2017-05-29 17:41:15+02
ehm, a môžem otázku? na čo ti je profesionálny fotograf? lebo ateliér ti vie vysvetliť amatérsky nadšenec (si myslím) a zoner ti vie vysvetliť aj hocikto, kto vie niečo o počítačovej grafike... a za 2 hodiny netuším čo chceš stihnúť, lebo podľa mňa nič.. a súhlasím s duvesom... keď sa ti to nechce učiť a nemáš na to čas, prečo chceš fotiť?
 
brdo
2017-05-29 18:32:25+02
Ahoj Gabika.
Neviem, či si tú otázku položila tak nešťastne alebo to myslíš vážne s tým dvojhodinovým vysvetlením. Ja zatiaľ žiaden kurz síce nemám, ale myslím si, že pochopiť fotografiu a fotenie ako také, chce nielen čas, trpezlivosť, pokoru, , ... ale hlavne sa nenechaj odradiť.
Nikým a ničím. Všetko je na Tebe. Neviem, u koho si absolvovala kurz, neorganizuje dalšie stretnutia? V Nitre je napríklad trafačka, tam robia aj kurzy, určite nájdeš niečo podobné aj v Tvojom okolí. Sú napríklad aj iné stránky megapixel, .... Googli, hľadaj, prípadne skús niekoho osloviť, koho tvorba sa Ti páči a je z okolia. Nie vždy to síce vyjde, ale za pokus to stojí. (vlastná skúsenosť).
Komentáre vyššie sú možno aj preto, že si prišla ako veľká voda a chceš všetko hneď a zaraz (sme dve ).
Tak sa drž, skúšaj, študuj, foť, maž (koš je veľmi dobrý priateľ), ... máš to vo svojich rukách.
Dobré svetlo prajem.
 
Paulie
2017-05-29 18:36:01+02
Chcem sa naučiť riadiť raketoplán. Zajtra mám volno, takže ak by sa našiel niekto. Pivo + borovička to istí.
 
blahoslav J B Art
2017-05-29 19:18:08+02
takze profesional sa zatial nenasiel ... a nenasiel by sa aspon nejaky Epotacky fotoamater od Mauacek po Prespork, ktory ovlada pracu v Zoneri a ma domace fotostudio?

inak ja v jej texte vidim jasne napisane ... ''2 hodky PRE ZACIATOK ...''
 
Marek Janicko
2017-05-29 19:33:37+02
príspevok od: Gabka109
Ahojte. Som nováčik, vlastním foťák Nikon D5200 rok, bola som na kurze, čiže základy ovládam, avšak je veľa vecí, s ktorými by som sa chcela poradiť, nemám však čas a ani ma nebaví čítať si literatúru o fotení. Preto hľadám nejakého profíka, ktorý by si našiel čas cca dve hoďky pre začiatok a trochu mi poradil v tom, čo potrebujem (niečo ohľadom spracovania raw formátu v zoneri, vybavení mini ateliéru atď.). Najlepšie keby bol z okolia Malacky - Pezinok - Bratislava. Ak niekoho vhodného poznáte, tak ponúknite. Aj sumu, za ktorú je ochotný poskytnúť ,,doučko" poprosím.
Ahoj Gabika,
napisal som ti sukromnu spravu.
 
WildSammy
2017-05-29 19:39:18+02
príspevok od: Paulie
Chcem sa naučiť riadiť raketoplán. Zajtra mám volno, takže ak by sa našiel niekto. Pivo + borovička to istí.
ja sa pridam
 
zlate.slnko
2017-05-29 20:19:59+02
Netuším, čo je zoner, ale ateliér mám, môžem porozprávať, stačí prísť.
 
vd
2017-05-31 09:49:37+02
no tak chlapci, kto poradí dvievčine, čo potrebuje. 2 hodky pre začiatok bude stačiť. Zial, nie som zo zapadneho slovenska, predpokladam, že dviecčine sa nebude chciet cestovat, nakolko ju nebaví ani čítať /predpokladám, že by tomu aj tak nerozumela/ Ideálne, keby vedel niekto zabezpečiť, že by spadla z neba už naučená. Ak nikto, tak ja kludne pricestujem za 3 stovky + cestoven náklady.
 
blahoslav J B Art
2017-05-31 15:45:26+02
príspevok od: vd
no tak chlapci, kto poradí dvievčine, čo potrebuje. 2 hodky pre začiatok bude stačiť. Zial, nie som zo zapadneho slovenska, predpokladam, že dviecčine sa nebude chciet cestovat, nakolko ju nebaví ani čítať /predpokladám, že by tomu aj tak nerozumela/ Ideálne, keby vedel niekto zabezpečiť, že by spadla z neba už naučená. Ak nikto, tak ja kludne pricestujem za 3 stovky + cestoven náklady.
ty si snad drahsi, ako Ficov maser Kostka alebo maserka Troskova
 
JohnNewton
2017-05-31 18:01:38+02
príspevok od: vd
no tak chlapci, kto poradí dvievčine, čo potrebuje. 2 hodky pre začiatok bude stačiť. Zial, nie som zo zapadneho slovenska, predpokladam, že dviecčine sa nebude chciet cestovat, nakolko ju nebaví ani čítať /predpokladám, že by tomu aj tak nerozumela/ Ideálne, keby vedel niekto zabezpečiť, že by spadla z neba už naučená. Ak nikto, tak ja kludne pricestujem za 3 stovky + cestoven náklady.
Sa nezdaš, Ty gigolo ...
 
JohnNewton
2017-05-31 18:03:57+02
príspevok od: bonifacko
ak nemaš čas, prečo to chceš robiť? to nerozumiem.
Lebo nemá čas a nebaví ju čítať , ale však ako zoznamovací inzerát to ujde
 
vd
2017-06-01 07:53:10+02
príspevok od: blahoslav J B Art
ty si snad drahsi, ako Ficov maser Kostka alebo maserka Troskova
Rýchle a efektívne riešenia sú na nezaplatenie. Ako rýchlopečená fotografka bude hned po školení točit 10k mesačne
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()