Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Externý monitor D3300

SomBystrik
2017-09-07 16:48:19+02
Ahojte. Prosím viete mi niekto poradiť ako docielim externý monitor pre fotoaparát Nikon D3300 ? Skúšal som Adaptér Mini HDMI - HDMi a zapojil som ho do televízor so vstupom hdmi a obraz bol bez odozvy... Niekde na internete som našiel ako to spravil cez tablet.. Nemáte niekto skúsenosť ? Ďakujem
 
zvonec
2017-09-07 21:05:42+02
Pozri stránku www.gechic.com nájdeš tam výrobcu externých displejov, priamu skúsenosť cez hdmi nemám, resp D3300 by mal podporovať mhl štandard, čiže pri správnom kábli by to mohlo ísť. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mobile_High-Definition_Link
 
shagy2301
2017-09-08 07:42:21+02
príspevok od: SomBystrik
Ahojte. Prosím viete mi niekto poradiť ako docielim externý monitor pre fotoaparát Nikon D3300 ? Skúšal som Adaptér Mini HDMI - HDMi a zapojil som ho do televízor so vstupom hdmi a obraz bol bez odozvy... Niekde na internete som našiel ako to spravil cez tablet.. Nemáte niekto skúsenosť ? Ďakujem
Pri pripájaní na TV možno bol problém s nastavením frekvencie. Skontroloval by som či je fotoaparát nastavený na PAL (50Hz) alebo NTSC (60Hz). Externý monitor na to môže byť tiež citlivý (neviem čo konkrétne máte)
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()