Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Kúpa tela s menenou uzávierkou

laurikapic
2019-12-22 12:00:35+01
Zdravím, nie som profesionálny fotograf no snažím sa venovať foteniu čo najviac. Chcela by som ale prejsť z D7000 na D750 a keďže som škrečok, hľadám skôr v bazároch. Našla som ponuku za celkom dobrú cenu, no bola na foťáku menená uzávierka. Počula som ale, že to vraj už uberá na výkone foťáku a bývajú potom problémy, viac sa foťák kazí. Máte s tým niekto skúsenosť? Oplatí sa brať telo s menenou uzávierkou alebo radšej ísť do nového tela? Ďakujem 🙃😊
 
filip.p3k
2019-12-22 15:21:33+01
príspevok od: laurikapic
Zdravím, nie som profesionálny fotograf no snažím sa venovať foteniu čo najviac. Chcela by som ale prejsť z D7000 na D750 a keďže som škrečok, hľadám skôr v bazároch. Našla som ponuku za celkom dobrú cenu, no bola na foťáku menená uzávierka. Počula som ale, že to vraj už uberá na výkone foťáku a bývajú potom problémy, viac sa foťák kazí. Máte s tým niekto skúsenosť? Oplatí sa brať telo s menenou uzávierkou alebo radšej ísť do nového tela? Ďakujem 🙃😊
záleží zrejme pri koľkých cykloch závierka bola menená. Na Nikonoch D750 sa menili v záručnej dobe (určitá časť fotoaparátov bola zvolená na výmenu, mohli sa objavovať nejaké problémy atď). V dnešnej dobe sa dá už nájsť D750 aj nový za dobrý peniaz. Ale ak bola menená niekde pri 60tis cykloch, tak by som sa toho asi veľmi nebál ( samozrejme ak je aj cena primeraná)
 
Tibor78
2019-12-24 07:52:58+01
Na fotaku sa ti moze pokazit x veci...napr. aj taka spust a necvaknes uz nic, aj ked uzavierka bola menena...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()