Hore
Fórum » Nikon fórum
 

rady a triky NIKON D3100... help!

Androlic
Androlic 2011-06-30 08:12:29+02
ahojte, včera mi došla mašinka d3100 a chcel by som pár linkov kde nájdem daké tie dobré rady na to.. hľadal som aj knihy ale našiel som len v anglickom jazyku, ak máte na to link, kde viem objednať knihu o nikon 3100 v jazyku SK alebo CZ, poprípade aj v HU tak by ste to tiež sem mohli dať.. kludne sem píšte aj vaše osobné rady, nemusia byť priamo linky, skratka všetko díky
 
dodo_bb
2011-06-30 13:41:15+02
príspevok od: landov
Vyprdni sa na knihy...najlepsie sa naucis sam na sebe. Takze: FOTIT,FOTIT a FOTIT !!!!
Dúfam, že pofdobne neradíš aj ľudom, čo chcú byť doktormi Vyprdni sa na knihy a radšej rež a rež
 
dodo_bb
2011-06-30 13:48:48+02
Fotoaparát je náradie, ako je pre maliara štetec. Ešte som nepočul o maliarovi, že by hľadal tipy a triky pre nejaký konkrétny štetec (šírky 20 ma srsť zo svine) Podobne aj vedieť fotografovať zas nemá nič spoločné s konkrétnym fotoparátom. Kto vie, stačí mu dierka do krabice od topánok, kto nevie a navyše sa ani nechce učiť, tomu nepomôže nič. Takže sklapni podpätky, vypni sa do pozoru a úctivo a pozorne počúvaj rady, ktoré tu dostávaš = čítaj a študuj všetky tie linky, čo si dostal, čítaj knižky a pozeraj fotky ostatných. A nesnaž sa byť múdry, keď aspoň o fotení asi nevieš zbla nič
 
landov
2011-06-30 15:15:15+02
príspevok od: dodo_bb
Dúfam, že pofdobne neradíš aj ľudom, čo chcú byť doktormi Vyprdni sa na knihy a radšej rež a rež
Čítať, čítať a čítať...dotazoval sa na knihu o D3100, takže v tomto kontexte vôbec nechápem Tvoju narážku na mňa.
 
Jakub.Rovný
2011-06-30 18:28:30+02
Androlic podla chcel par zaciatocnickych navodov,kedze teraz mu prisla masina D3100...
Vsetko sa docita aj tu na fore, ale jemu sa asi nechce hladat tak si myslel ze mu niekto nieco napise do fora...
Kludne si pozri fotoskolu na ephoto su tam velmi dobre clanky...ale ako pise kazdy treba fotit,skusat..nato je fotak aby sa z nim fotilo nie aby doma stal....

www.ephoto.sk/fotoskola/
 
dodo_bb
2011-06-30 23:26:01+02
príspevok od: landov
Čítať, čítať a čítať...dotazoval sa na knihu o D3100, takže v tomto kontexte vôbec nechápem Tvoju narážku na mňa.
Ty si vážne myslíš, že zjavne totálny začiatočník sa bez množstva naštudovaných článkov, kníh a fór môže sám vypracovať čo len na trochu a hlavne, že to má zmysel? Je to cesta príšerne pomalá, s hromadou chybných a zbytočných krokov a pokiaľ nemá hodne výnimočný talent, tak je stratený. Takže rada - vyprdni sa na knihy nie je podľa môjho názoru správna rada. Howgh
 
landov
2011-07-01 08:06:21+02
príspevok od: dodo_bb
Ty si vážne myslíš, že zjavne totálny začiatočník sa bez množstva naštudovaných článkov, kníh a fór môže sám vypracovať čo len na trochu a hlavne, že to má zmysel? Je to cesta príšerne pomalá, s hromadou chybných a zbytočných krokov a pokiaľ nemá hodne výnimočný talent, tak je stratený. Takže rada - vyprdni sa na knihy nie je podľa môjho názoru správna rada. Howgh
Ešte raz a pomaly...dotyčný sa dotazoval na knihu o tipoch a radách pre zrkadlovku D3100 a NIE na fotografovanie ako také !!! Takže tak.
 
dusant
2011-07-01 10:38:12+02
Nepomohol by tutorial na stránke Nikonu?
http://www.nikon.cz/cs_CZ/products/digitutor/d3100.page?
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()