Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Nikon D 5100 cistenie zrkadla

vajdik
2011-07-10 20:50:11+02
Stal som sa novým majiteľom zrkadlovky Nikon D 5100 a mam na Vas jednu otazku a ta sa tyka vibračného cistenia zrkadla pri zapnuti respektivne vypnuti pristroja. V navode je pisane, ze pri vypnuti a zapnuti by sa malo "telo" otriast ale ja nic necitim a ani nic nepocujem ze by sa nieco dialo. V menu som si vsetko nastavil a aj tak sa nic nedeje. V minulosti som drzal v ruke Sony A 350 a ta sa pri kazdom vypnuti cela zatriasla ale tento Nikon absolutne nic, a tak by som chcel vediet ci je to v poriadku alebo nie.
Za odpovede vopred dakujem.
 
viking81
2011-07-10 22:23:57+02
v prvom rade sa neotriasa zrkadlo ale snimac zrkadlo je tam na uplne ine veci a v druhom rade sa s tym fotakom zavri niekam kde je fakt ticho a skus sa dobre zapocuvat....ak ani vtedy nebudes nic pocut....nic to neznamena...to ze ti s tym netrepe ako s prackou nemusi byt vadou btw...neukazuje na displeji nieco take ze sensor cleaning alebo nejaku podobnu hlasku....ak ano...tak to funguje....a uplne posledna rada...tipujem ze ked si sa stal majitelom d5100...tak mas len setak ktory asi dole nedavas casto dole....takze sa ti tam skoro nema ako prach dostat....cize sa vyser na tuto funkciu...len to zdrzuje fotak pri starte a vypinani....a raz za cas co prefukni manualne balonikom
 
palo17
2011-08-19 22:14:09+02
cistenie na D5100 pocut je.. pri zapinani a vypinani slabo pipne.. ziadne zemetrasenia ani serenady vsak nehrozia
 
lubos hladky
2011-08-23 12:47:37+02
tato otazka ma dost pobavila, "ze cistenie zrkadla"
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()