Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Nikon - fabrika v Thajsku pod vodou

Nameless
2011-10-12 09:38:08+02
Zdroj: http://pc.zoznam.sk/novinka/spolocnost-nikon-je-pod-vodou-doslova
Je mozne ze ceny zakladnej a strednej triedy jednookych zrkadloviek stupnu? Co vi na to?
 
garyfisher
2011-10-12 09:44:39+02
príspevok od: Nameless
Zdroj: http://pc.zoznam.sk/novinka/spolocnost-nikon-je-pod-vodou-doslova
Je mozne ze ceny zakladnej a strednej triedy jednookych zrkadloviek stupnu? Co vi na to?
Ceny ostanu ale nebude ich za co utratit....
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-10-12 09:46:35+02
http://nikonrumors.com/2011/10/11/nikons-official-statement-on-the-flooding-in-thailand.aspx/
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-10-12 09:51:10+02
Predpokladam, ze najzarucenejsie spravy bude mat Jurak na stanku Nikonu na Foto Slovakia. Nezavisle na potope sa bude asi za par dni menit cenova politika Nikonu a mozno dojde aj k zvyseniu cien, aspon tak pisu na nikonrumors.com.
 
Rastislav
2011-10-12 09:56:49+02
Ja si myslím, že ceny skôr klesnú, veď aj ceny zaplavených áut boli nebezpečne nízko. Ale vážne. Naozaj neprajem nikomu (nikonu) podobnú katastrofu a verím, že ľudia budú mať čoskoro prácu.
 
player
2011-11-11 22:47:49+01
absencia niektorych modelov na trhu moze trvat az niekolko mesiacov... a hlavne principy trhu nepustia, ponuka-dopyt dopyt-ponuka.. tak pojdu ceny hore? rozhodne ano
 
eMM
2011-12-08 16:34:56+01
Zdravim Vas,
ked som nasiel tuto temu prilozim par otazok... chcem si kupit D7000 a neviem ako pristupili po zaplave k predaju, ci sa nenasli spekulanti a ci budu predavat ako to napisat..nechcem napisat priamo zaplavene fotaky, ale fotoaparaty, ktore boli ohrozene zaplavou asi tak neak...viete ako je to z autami...auta zaplavilo, daju sa do odpisu, maju sa zlikvidovat, ale predaju aj take co je celkom bezne...ale na druhu stranu som zas cital, ze v tej fabrike vyrabali D3100 a D5100 a low-end objektivy...vie mi niekto rpezradit kde potom robia ostatne teda aj D7000 ? asi malo hladam ,alebo nie spravne no nikde som tuto informaciu nenasiel...vdaka...
 
DropDead
2011-12-08 16:48:17+01
príspevok od: Nameless
Zdroj: http://pc.zoznam.sk/novinka/spolocnost-nikon-je-pod-vodou-doslova
Je mozne ze ceny zakladnej a strednej triedy jednookych zrkadloviek stupnu? Co vi na to?
na niektorých stránkach zdraželi niektoré telá, ostatné som nesledoval
 
WildSammy
2011-12-08 16:52:39+01
príspevok od: eMM
Zdravim Vas,
ked som nasiel tuto temu prilozim par otazok... chcem si kupit D7000 a neviem ako pristupili po zaplave k predaju, ci sa nenasli spekulanti a ci budu predavat ako to napisat..nechcem napisat priamo zaplavene fotaky, ale fotoaparaty, ktore boli ohrozene zaplavou asi tak neak...viete ako je to z autami...auta zaplavilo, daju sa do odpisu, maju sa zlikvidovat, ale predaju aj take co je celkom bezne...ale na druhu stranu som zas cital, ze v tej fabrike vyrabali D3100 a D5100 a low-end objektivy...vie mi niekto rpezradit kde potom robia ostatne teda aj D7000 ? asi malo hladam ,alebo nie spravne no nikde som tuto informaciu nenasiel...vdaka...
ak kupis od oficialneho predajcu a nie od dakeho pofiderneho, tak dostanes telo, ktore bude urcite v poriadku a ziadne zaplavene a podobne.. pokial viem, tak presunuli na cas vyrobu do 3tich spolocnosti, kym neobnovia produkciu vo svojej zaplavenej tovarni.. detto cast produkcie z japonska udajne presunuli do malajzie k dakemu ich partnerovi.. ci sa to odzrkadli na kvalite mozno.. na cene urcite, pojde hore.. ale kedze za Nikon platis premiovu cenu, mozes urcite ocakavat aj premiovu vystupnu kontrolu a teda mensiu sancu na zly kus
 
Ferdo
2011-12-08 17:24:40+01
Ja mam na predaj jednu nevyuzitu D7000, ak by si chcel
 
Ferdo
2011-12-08 17:25:06+01
príspevok od: eMM
Zdravim Vas,
ked som nasiel tuto temu prilozim par otazok... chcem si kupit D7000 a neviem ako pristupili po zaplave k predaju, ci sa nenasli spekulanti a ci budu predavat ako to napisat..nechcem napisat priamo zaplavene fotaky, ale fotoaparaty, ktore boli ohrozene zaplavou asi tak neak...viete ako je to z autami...auta zaplavilo, daju sa do odpisu, maju sa zlikvidovat, ale predaju aj take co je celkom bezne...ale na druhu stranu som zas cital, ze v tej fabrike vyrabali D3100 a D5100 a low-end objektivy...vie mi niekto rpezradit kde potom robia ostatne teda aj D7000 ? asi malo hladam ,alebo nie spravne no nikde som tuto informaciu nenasiel...vdaka...
Ja mam na predaj jednu nevyuzitu D7000, ak by si chcel
 
eMM
2011-12-08 17:25:21+01
Boh vie ako s tymi cenami ci uz sli a´hora, alebo este len pojdu, lebo som sa zacal zaujimat o zrkadlovky asi 2 tyzdne dozadu, ale cakanim sa nic nevyriesi...uvidim co mi ponukne predajca a ako sa s nim dohodnem...no moj predpoklad je s 18-200 objektivom 1370€...zatial som tak vzdy unho kupil s cenou co som mu ponukol tak hadam prejde aj tato...
 
markato1
2011-12-08 19:45:02+01
príspevok od: eMM
Boh vie ako s tymi cenami ci uz sli a´hora, alebo este len pojdu, lebo som sa zacal zaujimat o zrkadlovky asi 2 tyzdne dozadu, ale cakanim sa nic nevyriesi...uvidim co mi ponukne predajca a ako sa s nim dohodnem...no moj predpoklad je s 18-200 objektivom 1370€...zatial som tak vzdy unho kupil s cenou co som mu ponukol tak hadam prejde aj tato...
boh vie..
 
Morka
2011-12-08 21:29:00+01
Pozeral som si ceny D 7000 asi od konca septembra az do novembra a rozdiel tam bol asi o 500-700 czk. Takze to by nebolo az take hrozne. Dokonca ten obchod kde som kupil ma este stale rovnaku, po 3 tyzdnoch.. problem moze byt skor, ci este fotaky budu, lebo ked som ho zacal zhanat (len telo), zacali mi v e-shopoch odpovedat, ze "mame na externom sklade" a "na ceste" , proste nemali. Alebo (na slovensku) mi tvrdili, ze inak ako v sete D 7000 uz nekupim. Tak ma to trochu popohnalo a som necakal. Pre istotu.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()