Hore
Fórum » Nikon fórum
 

zrejme porucha uzavierky a bohvieco este

mano7
2012-06-07 22:26:30+02
zdravim Vas
vcera sa mi stala takato vec. na mojej d80ke mi z nejasnych pricin vyskocil problem zrejme s uzavierkou- na stavovom displayi stale vypisuje ERR-, nefunguje ziadne tlacidlo okolo displ.okrem spuste a ked ju stlacim v akomkolvek rezime tak zrkadlo sice zacvakne lenze nenastavuje hodnoty uzavierky a clony atd.a vobec nespravy fotku, proste len cvaka.je potrebne to hodit do servisu? kolko ma to asi bude zhruba stat? dakujem
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-06-07 22:29:44+02
príspevok od: mano7
zdravim Vas
vcera sa mi stala takato vec. na mojej d80ke mi z nejasnych pricin vyskocil problem zrejme s uzavierkou- na stavovom displayi stale vypisuje ERR-, nefunguje ziadne tlacidlo okolo displ.okrem spuste a ked ju stlacim v akomkolvek rezime tak zrkadlo sice zacvakne lenze nenastavuje hodnoty uzavierky a clony atd.a vobec nespravy fotku, proste len cvaka.je potrebne to hodit do servisu? kolko ma to asi bude zhruba stat? dakujem
Nikto nevie. Posli do prahy a poslu ti rozpocet, ktory bud odsuhlasis, alebo nie. Nikto z nas nevie presnu chybu, tu urci az servisny technik.
 
mano7
2012-06-07 22:32:22+02
príspevok od: Karol Srnec
Nikto nevie. Posli do prahy a poslu ti rozpocet, ktory bud odsuhlasis, alebo nie. Nikto z nas nevie presnu chybu, tu urci az servisny technik.
takze priamo do Prahy, nemam to ani skusat riesit v BA? dik
 
viking81
2012-06-07 22:34:04+02
príspevok od: mano7
takze priamo do Prahy, nemam to ani skusat riesit v BA? dik
nee...max mozes skusit pana matunaka....a to je asi tak vsetko
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-06-07 22:40:09+02
príspevok od: mano7
takze priamo do Prahy, nemam to ani skusat riesit v BA? dik
V BA nie je servis, ktory by mal nahradne diely pre Nikon.
 
mano7
2012-06-07 23:00:07+02
dakujem Vam za pomoc. asi skusim Matunaka najprv a potom sa uvidi.
 
mano7
2012-06-08 13:09:34+02
príspevok od: viking81
nee...max mozes skusit pana matunaka....a to je asi tak vsetko
takze po konzultacii s panom Matunakom, sam povedal ze si je na 90percent isty ze je to zakladny panel, vraj volaake magnety odisli ktore otvaraju lamely a oprava na nie menej ako 180e. skusim este do Prahy ale mam taky dojem ze asi moj nefunkcny fotak bude skor ci neskor vycapeny na bazosi za 100ku na nahradne diely. super. potesi
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()