Hore
Fórum » Canon fórum
 

CANON 80D - neviem zistit pocet uzavierok

SICKsupreme
SICKsupreme 2020-05-21 07:40:24+02
ahojte, na canone 80d mi nejde zistit pocet uzavierok, nahral som najnovsi firmware a skusal som to na viacerych PC s rovnakym vysledkom. pouzil som shutetrcount myslim, nevie niekto poradit ze kde je problem?
 
gytheio
2021-12-19 21:41:18+01
príspevok od: Juvi
githeio mal som ziguláka 18 rokov a najazdil som s ním180000 km bez opravy. A nebola to profi trieda od prémiovej značky,tak netrep sprostosti.Nemiešaj hrušky s jablkami lebo si tu len na smiech,všetko poznám všade som bol,asi budeš trol čo tu múti vodu .Máš tu príspevkov ako koza "bobkov"bez nejakej hodnoty.Ak si taký "profík"za akého sa považuješ tak pomôž tým čo potrebujú radu.Nie každý sa narodí profík ako Ty...
Cakal som kedy, ze tu nejaky zigulak bez galerie zakontruje🙂
 
petfoto
2021-12-21 22:19:10+01
Prosím vás píšte k téme. Ďakujem
 
Juvi
2021-12-22 20:05:42+01
petfoto -gytheio Ti všetko vysvetlí.Všetko poznám všetko viem,alebo sa mýlim?Nemusí mať každý galériu už veľa fotografov ju radšej zrušilo.Fotím viac ako 50 rokov a nepotrebujem komenty "pseudofotografov"či je to dobré alebo nie.Fotím pre radosť nie pre peniaze,to je veľký rozdiel.Prajem všetkým fanúšikom tejto krásnej záľuby,pokojné prežitie Vianočných sviatkov a v Novom roku nech Vám každá fotografia čo nafotíte robí radosť!
 
marianr
2021-12-22 20:23:29+01
K pôvodnej otázke, podľa mňa má ten fotoaparát jednu uzávierku. 8-)

A onô, ak nie je počet cvakov v exife, taký fotoaparát by som nekúpil.
 
gytheio
2021-12-22 20:40:56+01
príspevok od: Juvi
petfoto -gytheio Ti všetko vysvetlí.Všetko poznám všetko viem,alebo sa mýlim?Nemusí mať každý galériu už veľa fotografov ju radšej zrušilo.Fotím viac ako 50 rokov a nepotrebujem komenty "pseudofotografov"či je to dobré alebo nie.Fotím pre radosť nie pre peniaze,to je veľký rozdiel.Prajem všetkým fanúšikom tejto krásnej záľuby,pokojné prežitie Vianočných sviatkov a v Novom roku nech Vám každá fotografia čo nafotíte robí radosť!
Zigulak, ja som aspon napisal nieco k veci a precitaj co si napisal ty, presne to co mas v galerii. U teba je kazdy majster sveta kto ma iny nazor ako ty. Ty to stale nechapes, preskakal som si pri foteni neporovnatelne viac ako ty, zazil som toho viac, stalo ma to viac ako ty si zarobil za cely zivot a vies co je najpodstatnejsie? Nehanbim sa za to.
 
Juvi
2021-12-22 21:28:18+01
Pán fotograf toho žiguláka si láskavo odpusť.t To že si zažil pri fotení viac ako ja to Ti nikto neberie neporovnávaj hrušky s jablkami.Ja sa nehrám na profíka.Že ťa to stálo nemalé peniaze to bolo tvoje rozhodnutie nie moje.A koľko peňazí som zarobil ja bez fotografovania by Ti stačilo na 10 životov a nechválim sa ako Ty. Ani ja sa za poctivo zarobené peniaze nehanbím.Trošku skromnosti by neuškodilo,ale to chcem asi veľa.
 
gytheio
2021-12-22 21:56:18+01
Stale ti to nedoslo, to co som pisal som pisal z vlastnej skusenosti, co si napisal ty? O kozacich bobkach... a o skromnosti.
 
Juvi
2021-12-22 22:28:57+01
Ako sa do hory volá tak sa z nej ozýva.Je mi ťa ľúto ale sú tu sviatky pokoja a božieho požehnania tak Ti prajem napriek našim rozdielnym názorom len to najlepšie svetlo aby si bol spokojný sám so sebou,tie kozacie bobky a skromnosť to nebudem komentovať.Pekné Vianoce Ti prajem aj rodinke a v Novom roku veľa zdravia ,šťastia a nech sa Ti darí.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()