Hore
Fórum » Olympus fórum
 

Pomoc pri kúpe

Peters33
2018-11-28 12:20:07+01
Ahojte.
Prosím vás potreboval by som poradiť pri kupe fotoaparátu. Páči sa mi olympus om E 10 mark ll ale nieje podmienka. Neviem s akym objektívom si vybrať. Rozpočet cca do 700 e a fotiť by som chcel krajinky, rodinne oslavy v interiery, psy mačky a hlavne na výlety na hrad. Vopred ďakujem.
 
fatality
2018-11-28 19:44:52+01
príspevok od: Peters33
Ahojte.
Prosím vás potreboval by som poradiť pri kupe fotoaparátu. Páči sa mi olympus om E 10 mark ll ale nieje podmienka. Neviem s akym objektívom si vybrať. Rozpočet cca do 700 e a fotiť by som chcel krajinky, rodinne oslavy v interiery, psy mačky a hlavne na výlety na hrad. Vopred ďakujem.
mmm to je dost narocna zmes..na krajinky by stacil aj lepsi setak..oslavy v interieri uz chcu svetly objektiv..macky a najma psy,rychle ostrenie..takze by to chcelo rychly fotak so svetlym zoomom..
asi budes musiet nieco z tem ozeliet...alebo navysit rozpocet..
 
seifi
2018-11-28 21:33:39+01
príspevok od: fatality
mmm to je dost narocna zmes..na krajinky by stacil aj lepsi setak..oslavy v interieri uz chcu svetly objektiv..macky a najma psy,rychle ostrenie..takze by to chcelo rychly fotak so svetlym zoomom..
asi budes musiet nieco z tem ozeliet...alebo navysit rozpocet..
ale zase treba povedať, že aj s priemerným / setovým objektívom psy a mačky budú zachytené, najmä ak sa nebudú presúvať rýchlosťou väčšou ako 36km/h; skrátka to čo si vybral, bude OK ; hlavne je začať ...
 
fatality
2018-11-28 21:57:37+01
príspevok od: seifi
ale zase treba povedať, že aj s priemerným / setovým objektívom psy a mačky budú zachytené, najmä ak sa nebudú presúvať rýchlosťou väčšou ako 36km/h; skrátka to čo si vybral, bude OK ; hlavne je začať ...
ved hej.. ..
 
fatality
2018-11-28 22:02:07+01
príspevok od: seifi
ale zase treba povedať, že aj s priemerným / setovým objektívom psy a mačky budú zachytené, najmä ak sa nebudú presúvať rýchlosťou väčšou ako 36km/h; skrátka to čo si vybral, bude OK ; hlavne je začať ...
ja by som mu poradil uz klasicku lx100..a este mu zostanu 2 kilka na vybavu,alebo pekny vylet
 
Peters33
2018-11-28 23:20:46+01
Vďaka za reakcie. A objektiv oly 14-150 mm 4.0-5.6 aj keď je drahý. .. set stojí 799 e by sa daly výlety, psy?
Pozeral som aj na bazos.sk že by sa dalo lacnejšie kúpiť komplet s objektívmi ale neviem čo mám čakať od trojročnych aparatov.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()