Hore
Fórum » Olympus fórum
 

Budúcnosť E-450

Wolfino123
2020-03-27 14:57:40+01
Zdravím,
prednedávnom som našiel doma foťák Olympus e450. Po nejakom hľadaní na nete som našiel, že tento foťák je už celkom starý. Do teraz som fotil iba s mobilom ale už celkom dlho. Po asi mesačnom testovaní som zistil ze foťák fotí stále pekne a ostro (objektiv je základný). Rád fotím mobilom makro fotky a chcel by som fotiť naozaj detailné snímky. Avšak neviem nájsť na internete žiaden makro objektiv ani predsádky. Oplatí sa mi kúpiť nejakú použitú alebo radšej zainvestovať do nového modernejšieho foťáku aby som mal lepší výber objektívov?
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2020-03-27 15:19:29+01
Oympus uz pred davnymi rokmi ukoncil vyrobu zrkadloviek radu E a objektivov pre ne. Dnes sa vyhradne venuje bezzrkadlovkam OM-D a PEN. Vsetky zrkadlovky radu E mali jeden velky ndeostatok, snimac s malym dynamickym rozsahom a vysokym sumom. Samozrejme E-450 je zrkadlovka a za dobrych podmienok foti pekne. Objektivy zozenies jedine z druhej ruky a maju oznacenie Zuiko.Digital. Niektore su velmi vydarene, sam pouzivam spickovy 150/2 cez adapter na mojich bezzrkadlovkach. Makroobjektiv budes zhanat tazko, kedze zrkadlovky E neboli nikdy prilis popularne. Osobne by som isiel radsej do modernej bezzrkadlovky. Kludne aj Olympus, sam ho ppouzivam. Olympus ma v ponuke skvely makroobjektiv 30/3,5 Macro za vybornu cenu s ekvivalentnym zvacsenim 2,5:1. Vsetky fotoaparaty Olympus a aj objektivy su tu otestovane, hladaj v recenziach. Vo fotoskole su aj specialne clanky o makroobjektivoch a makre s Olympusom.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()