Hore
Fórum » Olympus fórum
 

Co ak prestane vyrabat olympus zrkadlovky.

stoli
stoli 2011-03-04 10:03:57+01
Problém bude ak sa mi pokazí telo mam e-520 vo potom snád nebudem nasadzovať objektiv na tie mydla PEN sak sa to nedá držať v ruke.Dúfam že vymyslia niečo Väčšie čo sa dá aj normálne chytiť.A terajšia novinka je neskutočne drahá.
 
sunajn
2011-03-04 19:47:42+01
príspevok od: javelin
Ty vieš potešiť
To som rád. Môžeš sa tešiť na nový. Tiež mám nový foťák. Dal som vyčistiť čip
 
Paaloo
2011-03-20 19:20:40+01
pani, ja len taka vsuvka.. ak by ste chceli kupit sigmu 30mm 1.4 na olympus, mam jednu na predaj ..

a myslim ze oly este nejaky ten rok urcite bude vyrabat zrkadlovky
 
eriatko
2011-09-05 16:12:17+02
Mám oly.E-600 a predtím som mal E-410 na tej som mal krásne ostré fotky ale na tej e-600 sa mi dáko nedarí stále to mám málo ostré a prefarbené aj ked sa pohhrám z WB dáko sa mi nedarí môže to byt objektívom zuiko18-180mm na malú ohniskovú poriadne neostrí až na konci zoomu a ešte niečo ako nastavit ohniskovú vzdialenosť objektívu pri strabilizátore minimálnu 18mm alebo maximálnu 180mm v manuále to neni vysvetlené ak máte ešte skúsenosti z velkým šumom ma raw formáte poradte lebo aj pri nízkom ISO sa mi zdá dost velký šum oproti tej E-410 díky
 
daislen
2012-03-04 09:26:19+01
príspevok od: stoli
Problém bude ak sa mi pokazí telo mam e-520 vo potom snád nebudem nasadzovať objektiv na tie mydla PEN sak sa to nedá držať v ruke.Dúfam že vymyslia niečo Väčšie čo sa dá aj normálne chytiť.A terajšia novinka je neskutočne drahá.
ak e520 stale mas, kludne svoje objektivy smelo nasad na PEN. mal som 12 - 60mm f 2,8 a 50-200mm f2,8 a lutujem, ze som ich prave kvoli tomu predal o com pises.
 
paldixy
2012-03-04 12:01:26+01
príspevok od: eriatko
Mám oly.E-600 a predtím som mal E-410 na tej som mal krásne ostré fotky ale na tej e-600 sa mi dáko nedarí stále to mám málo ostré a prefarbené aj ked sa pohhrám z WB dáko sa mi nedarí môže to byt objektívom zuiko18-180mm na malú ohniskovú poriadne neostrí až na konci zoomu a ešte niečo ako nastavit ohniskovú vzdialenosť objektívu pri strabilizátore minimálnu 18mm alebo maximálnu 180mm v manuále to neni vysvetlené ak máte ešte skúsenosti z velkým šumom ma raw formáte poradte lebo aj pri nízkom ISO sa mi zdá dost velký šum oproti tej E-410 díky
Nemusíš fotiť do RAW, výstup v JPG je pri Olympuse vysoko kvalitný. Používaj ISO do 200 ,nos statív. Pri práci so stabilizátorom a statívom stabilizáciu vypínam. Otestuj si ostrosť. Ak fotíš so zapnutým stabilizátorom pri 180 mm ohnisku potrebuješ čas aspoň 1/250 s ak fotíš z ruky. Pri menšom ohnisku je to samozrejme menej. Najväčšou chybou u Olympus E-520, E-600 je hrubý AA filter pred snímačom, preto sa výsledne foto javí neostrejšie ako napr. pri E-510. Toto som ani ja nevedel, zistil som to na Fotoaparat cz. u pána Beránka.
 
Photograph33
2012-03-04 16:56:56+01
príspevok od: stoli
Problém bude ak sa mi pokazí telo mam e-520 vo potom snád nebudem nasadzovať objektiv na tie mydla PEN sak sa to nedá držať v ruke.Dúfam že vymyslia niečo Väčšie čo sa dá aj normálne chytiť.A terajšia novinka je neskutočne drahá.
ja som pokazenie predbehol....... ...kupil som E-520 plus dva objektivy, plus blesk, hral som sa dva mesiace s fotakom a potom sup predaj kompletu za stvrtinovu cenu, absolutna nespokojnost so znackou olympus, chcel som fotit a tak som kupil Nikon D90, absolutna spokojnost, ma dva roky aj par mesiacov, nacvakanych uz viac ako 300 tisic expozicii a zatial nesklamal......ked chlapec povie dost, su peniaze pripravene na jeho nastupcu, cize mozno olypmusaci budu namietat ze toto a toto....ale mam to z osobnej skusenosti ze znacku olympus uz nikdy viac
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()