Hore
Fórum » Mirrorless fórum
 

Nezodpovedané otázky ohľadom Nikon1 V1

kukacek
2012-12-03 22:53:47+01
Prosím majitela Nikon 1 v1, aby mi napisal spravu alebo odpovedal tu,v teme. Mam par otazok ohladom tochto mirrorless-u na ktore som nenasiel odpoved. Vopred dakujem
 
janca11
2012-12-06 20:03:30+01
vsak skus napisat tie otazky, skor ti asi niekto odpise
 
kukacek
2012-12-06 21:30:34+01
dobre
1. napravil niečo nový software?
2. natáčanie v noci - je moc veľký šum aj keď sa použije osvetlenie?
3. je kompatibilný len s "nikoňáckym" mikrofónom?
4. dá sa k nemu použiť externý monitor ?
5. keď sa aktivuje objektív, úplne sa vysunie. v tomto stave je max. zoom alebo sa bude ešte vysúvať?

za odpovede ďakujem
 
famakate
2012-12-07 10:55:32+01
príspevok od: kukacek
dobre
1. napravil niečo nový software?
2. natáčanie v noci - je moc veľký šum aj keď sa použije osvetlenie?
3. je kompatibilný len s "nikoňáckym" mikrofónom?
4. dá sa k nemu použiť externý monitor ?
5. keď sa aktivuje objektív, úplne sa vysunie. v tomto stave je max. zoom alebo sa bude ešte vysúvať?

za odpovede ďakujem
1. a co take malo byt opravene? ja som akurat cakal, ze spristupnia volitelne nastavenie funkcii pre niektore tlacidla, co sa ale neudialo.
2. sum je v ramci normy. pravdaze, cim svetelnejsi objektiv, tym lepsie
3. ma normalny mini jack. mikrofon mozes dat hocijaky (odskusane na foto slovakia)
4. pouzit externy monitor? no ma mini hdmi vystup ako aj klasicky a/v vystup. neviem co chapes pod externym monitorom
5. uz si to dobre nepamatam, ale ked som to raz skusal, tak urcite nebol po zapnuti vysunuty na max.
 
kukacek
2012-12-07 13:52:43+01
príspevok od: famakate
1. a co take malo byt opravene? ja som akurat cakal, ze spristupnia volitelne nastavenie funkcii pre niektore tlacidla, co sa ale neudialo.
2. sum je v ramci normy. pravdaze, cim svetelnejsi objektiv, tym lepsie
3. ma normalny mini jack. mikrofon mozes dat hocijaky (odskusane na foto slovakia)
4. pouzit externy monitor? no ma mini hdmi vystup ako aj klasicky a/v vystup. neviem co chapes pod externym monitorom
5. uz si to dobre nepamatam, ale ked som to raz skusal, tak urcite nebol po zapnuti vysunuty na max.
ďakujem
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()