Hore
Fórum » Mirrorless fórum
 

Sony A7 II, pripojenie na Wi-Fi ?

mrsprb
2017-11-06 19:29:44+01
Dobrý deň, mám sony A7 mark ii, má niekto skúsenosti s používanim Wifi na tomto foťáku? Konkrétne mám taký problém, že keď zvolím fotografiu na odoslanie do mobilu, fotoaparát vytvorí "wifinu" zobrazí sa mi názov siete, aj heslo ale keď sa na túto sieť pripojím na mobile tak jediné čo sa stane že na foťáku naskočí Connecting (tam to končí) a na mobile je status "Connected, No internet"... Neviete niekto čo s tým ?

Takisto mi nefunguje ani NFC...
 
Jozef Macák
2017-11-07 00:05:16+01
príspevok od: mrsprb
Dobrý deň, mám sony A7 mark ii, má niekto skúsenosti s používanim Wifi na tomto foťáku? Konkrétne mám taký problém, že keď zvolím fotografiu na odoslanie do mobilu, fotoaparát vytvorí "wifinu" zobrazí sa mi názov siete, aj heslo ale keď sa na túto sieť pripojím na mobile tak jediné čo sa stane že na foťáku naskočí Connecting (tam to končí) a na mobile je status "Connected, No internet"... Neviete niekto čo s tým ?

Takisto mi nefunguje ani NFC...
potrebujes mat na mobile nainstalovanu a spustenu apku PlayMemories mobile. Pak to pude
 
mrsprb
2017-11-08 17:22:40+01
Problém vyriešený Ďakujem pekne, naozaj stačilo nainštalovať aplikáciu a všetko ide ako po masle. Vďaka. Je tu ešte jedna vec na ktorú by som sa rád spýtal. Do fotoaparátov Sony sa dajú inštalovať aplikácie od Sony, ktoré sú platené a a dajú sa získať v ich e-shope PlayMemories...Každý na tomto fóre, kto vlastní stroj od Sony zrejme vie že tieto aplikácie sú pre nás Slovákov a Čechov NEPRÍSTUPNÉ. Ak si chcete applikáciu zakúpiť musíte zaplatiť buď kartou, paypalom alebo krediom z prepaid karty... Prvé 2 možnosti sú pre nás vylúčené pretože systém rozozná že som z SK... Našiel som však návod kde Slováci písali že im to funguje, podarilo sa im kúpiť APP... Ide o to že som si kúpil prepaid card v hodnote 10$ z play-asia, a následne som si dobil tento kredit na účte na Sony Play Memories (na účte som mal zadané údaje že som z US atď...)...tu kde už všetkým išlo zakúpiť aplikcie, mne to proste nejde! Kredit som dobil bez problému s hláškou že som úspšne dobil kredit v hodnote 10$ na do mojej peňaženky...Avšak aplikáciu (timelaps) stále nie som schopný stiahnuť (vždy ma presmeruje na platenie a ak tak zadám môj prepaid kód tak vyhlasi že už bol použíty, čo je pravda...Nájde sa tu niekto kto by vedel poradiť prípadne ak to niekomu z tu prítomných funguje dalo by sa že by som si požičal váš účet a stiahol aplikáciu tak... Samozrejme by som peniaze vrátil aj s úrokmi za dôveru a váš čas (či už osobne alebo prevodom)....Viete niekto pomôcť ??? PODARILO SA NIEKOMU ÚSPEŠNE NAINŠTALOVAŤ TIMELAPS DO SONY ALPHA FOŤÁKU ???????
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()