Hore
Fórum » Mirrorless fórum
 

Sony alpha 7 II alebo Fujifilm x-t20?

NikaTrik
NikaTrik 2019-03-13 15:23:15+01
Ahojte, viete poradiť čo z týchto dvoch krások sa oplatí viac? Prípadne plusy a mínusy? Ďakujem 😉 Prehľad už ako taky mám, len potrebujem prečítať aj názor viac profi odborníkov ako amatérov po blízku, vďaka 😊 A prosím Vás nehádajte sa 🙏😂
 
fatality
2019-03-19 11:01:20+01
ach jaj tato ephoto cenzura..aj tak si to nekupi u vas,ale v rakusku.. ..
a ked uz chcete byt dosledni,jeden marcusov link na eglobal je aj hlbsie v diskusii
 
marcus_labeo
2019-03-19 16:40:19+01
príspevok od: NikaTrik
Ahojte, viete poradiť čo z týchto dvoch krások sa oplatí viac? Prípadne plusy a mínusy? Ďakujem 😉 Prehľad už ako taky mám, len potrebujem prečítať aj názor viac profi odborníkov ako amatérov po blízku, vďaka 😊 A prosím Vás nehádajte sa 🙏😂
Aktuálne je na eglobalcentral (.eu) akcia na X-T20, za 467 eur je to bezkonkurenčný deal. A keď trváš na rakúskom pôvode, tak eglobalcentral má aj rakúsku stránku (teda s príponou .at), tam je to o chlp drahšie (aj keď stále super cena). Obdobne aj objektívy, 18-55ka za 258 eur.
 
marcus_labeo
2019-03-19 16:44:29+01
príspevok od: fatality
ach jaj tato ephoto cenzura..aj tak si to nekupi u vas,ale v rakusku.. ..
a ked uz chcete byt dosledni,jeden marcusov link na eglobal je aj hlbsie v diskusii
Chápem, že EGC či e-infin sú pre ephotoshop neželaná konkurencia. Lenže každý, čo sem chodí dlhšie ako týždeň o existencii týchto obchodov vie a proste ceny tunajšieho eshopu sú tak dramaticky vyššie, že kto ide po cene (čo je 90% z kupujúcich), tak pri tých cenách o ephotoshop ani nezavadí. A to je fakt, s ktorým mazanie príspevkov nič nespraví.
 
fatality
2019-03-19 17:15:21+01
príspevok od: marcus_labeo
Aktuálne je na eglobalcentral (.eu) akcia na X-T20, za 467 eur je to bezkonkurenčný deal. A keď trváš na rakúskom pôvode, tak eglobalcentral má aj rakúsku stránku (teda s príponou .at), tam je to o chlp drahšie (aj keď stále super cena). Obdobne aj objektívy, 18-55ka za 258 eur.
ona ma moznost v tom mediamarket.at vratit nejaky tovar,co zobrala a za jeho cenu+doplatok kupit novy..ak by vsak ten tovar nebol drahy,na jej mieste by som kaslal na vratenie a nakupil v eglobal..vyslo by ju to lacnejsie+by mala vacsi vyber objektivov..v mediamarket ich moc nemaju..
 
kamikzi
2019-03-19 21:43:56+01
ak cez e-global tak platiť jedine cez paypal rozhodne nie kartou
 
NikaTrik
2019-03-25 13:33:33+01
Ahojte, no hej mam dobry mobil p20 pro... Ale dakujem za radu chcela som fotak a nie mobil a k tomu fotaku, ma m nakoniec lumix g81, a som spokojna, nievo konecne modernejsie ako stare nikony, ktoré podla mňa časom aj tak budú už iba starožitnosť, keďže roky idu do predu a prr mna je to lepšie a viac sa v tom význam, viem si priamo nastavit filter cez aky fotim a nemusim potom tri hodiny upravovat fotky v pc, ale upravim aj v mobile... Dakujem Vam
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()