Fórum » Mirrorless fórum

Sony alpha 7 II alebo Fujifilm x-t20?

NikaTrik
NikaTrik 2019-03-13 15:23:15+01
Ahojte, viete poradiť čo z týchto dvoch krások sa oplatí viac? Prípadne plusy a mínusy? Ďakujem 😉 Prehľad už ako taky mám, len potrebujem prečítať aj názor viac profi odborníkov ako amatérov po blízku, vďaka 😊 A prosím Vás nehádajte sa 🙏😂

francesco
2019-03-18 11:27:09+01
príspevok od: Som z toho debil
Ved to, nechcem byt zly, ale ked citam tak vsetky prispevky, tak urcite by jej stacil nejaky mobil s "dobrym" fotakom. S akym kolvek fotakom nebude nikdy spokojna.
Jednoznacne v tomto pripade vsetko ine ako telefon su vyhodene peniaze.

aesace
2019-03-18 12:57:33+01
Prilis sa vsetci 'fotografi' beru vazne. Ved fotit s modernym fotakom ako je panasonic,olympus, fuji nie je ziadna veda..a ked to niekoho bavi, tak preco mu tvrdit, ze na to nema a nech si nic nekupuje. Tiez som mal vo svojich casoch Nikon D5100, lebo to mal byt najlepsi fotak za tie prachy na trhu...ale mne sa vobec nepacil, nesadol mi, za mesiac som ho vratil a so Sony som bol ovela spokojnejsi. Takze chapem, ze ten nikon za vela nestal, aj ked bol papierovo dobry. Chce to nieco modernejsie a menej neohrabane a to mirrorlessy ponukaju. Takze bud Fuji X-T20, Olympus E-m10 III alebo Panasonic GX9 Napriklad.

fatality
2019-03-19 11:01:20+01
ach jaj tato ephoto cenzura..aj tak si to nekupi u vas,ale v rakusku.. ..
a ked uz chcete byt dosledni,jeden marcusov link na eglobal je aj hlbsie v diskusii

marcus_labeo
2019-03-19 16:40:19+01
príspevok od: NikaTrik
Ahojte, viete poradiť čo z týchto dvoch krások sa oplatí viac? Prípadne plusy a mínusy? Ďakujem 😉 Prehľad už ako taky mám, len potrebujem prečítať aj názor viac profi odborníkov ako amatérov po blízku, vďaka 😊 A prosím Vás nehádajte sa 🙏😂
Aktuálne je na eglobalcentral (.eu) akcia na X-T20, za 467 eur je to bezkonkurenčný deal. A keď trváš na rakúskom pôvode, tak eglobalcentral má aj rakúsku stránku (teda s príponou .at), tam je to o chlp drahšie (aj keď stále super cena). Obdobne aj objektívy, 18-55ka za 258 eur.

marcus_labeo
2019-03-19 16:44:29+01
príspevok od: fatality
ach jaj tato ephoto cenzura..aj tak si to nekupi u vas,ale v rakusku.. ..
a ked uz chcete byt dosledni,jeden marcusov link na eglobal je aj hlbsie v diskusii
Chápem, že EGC či e-infin sú pre ephotoshop neželaná konkurencia. Lenže každý, čo sem chodí dlhšie ako týždeň o existencii týchto obchodov vie a proste ceny tunajšieho eshopu sú tak dramaticky vyššie, že kto ide po cene (čo je 90% z kupujúcich), tak pri tých cenách o ephotoshop ani nezavadí. A to je fakt, s ktorým mazanie príspevkov nič nespraví.

fatality
2019-03-19 17:15:21+01
príspevok od: marcus_labeo
Aktuálne je na eglobalcentral (.eu) akcia na X-T20, za 467 eur je to bezkonkurenčný deal. A keď trváš na rakúskom pôvode, tak eglobalcentral má aj rakúsku stránku (teda s príponou .at), tam je to o chlp drahšie (aj keď stále super cena). Obdobne aj objektívy, 18-55ka za 258 eur.
ona ma moznost v tom mediamarket.at vratit nejaky tovar,co zobrala a za jeho cenu+doplatok kupit novy..ak by vsak ten tovar nebol drahy,na jej mieste by som kaslal na vratenie a nakupil v eglobal..vyslo by ju to lacnejsie+by mala vacsi vyber objektivov..v mediamarket ich moc nemaju..

kamikzi
2019-03-19 21:43:56+01
ak cez e-global tak platiť jedine cez paypal rozhodne nie kartou

NikaTrik
2019-03-25 13:33:33+01
Ahojte, no hej mam dobry mobil p20 pro... Ale dakujem za radu chcela som fotak a nie mobil a k tomu fotaku, ma m nakoniec lumix g81, a som spokojna, nievo konecne modernejsie ako stare nikony, ktoré podla mňa časom aj tak budú už iba starožitnosť, keďže roky idu do predu a prr mna je to lepšie a viac sa v tom význam, viem si priamo nastavit filter cez aky fotim a nemusim potom tri hodiny upravovat fotky v pc, ale upravim aj v mobile... Dakujem Vam

Strana 4 z 4

Inzercia
  • ()

• ()

• ()

• ()

• ()