Hore
Fórum » Mirrorless fórum
 

MFT telo pre mobil

mibiras
2020-09-25 08:59:02+02
Na toto som cakal, kedy s tym niekto pride:
https://www.alice.camera/
Aku vidite sancu na uspech?
 
JohnNewton
2020-09-25 09:03:39+02
malú
 
blahoslav J B Art
2020-09-25 09:42:15+02
príspevok od: mibiras
Na toto som cakal, kedy s tym niekto pride:
https://www.alice.camera/
Aku vidite sancu na uspech?
aspon ze to telo vzniklo v UK, ked uz smartfony robia len rakosnici
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2020-09-25 10:01:01+02
Nulovu. Dalsia neprakticvka blbost, rovnaka ako nasadzovacie objektivy/fotoaparaty od Sony a Olympusu. U fotoaparatu s BR sa da nastavit, aby fotky isli rovno do mobilu, hned ako sa odfotia, preto nevidim dovod, aby som mobil blokoval tym, ze ho k fotaku pripojim.
 
jozef84
2020-09-25 10:24:33+02
Už tu takých pokusov bolo kopec. Nulová šanca.
 
fatality
2020-09-25 11:09:51+02
príspevok od: mibiras
Na toto som cakal, kedy s tym niekto pride:
https://www.alice.camera/
Aku vidite sancu na uspech?
mozno pre smartphone fanatikov,vlogerov,youtuberov to
bude zaujimave a splati sa to formou startupu(nasa planeta je velka
a staci 2-3 tisic predobjednavok a je to ..
 
fatality
2020-09-25 11:12:08+02
príspevok od: Karol Srnec
Nulovu. Dalsia neprakticvka blbost, rovnaka ako nasadzovacie objektivy/fotoaparaty od Sony a Olympusu. U fotoaparatu s BR sa da nastavit, aby fotky isli rovno do mobilu, hned ako sa odfotia, preto nevidim dovod, aby som mobil blokoval tym, ze ho k fotaku pripojim.
napr.pre kvalitne live vysielanie vlogera je to dobre..mobil tym neblokuje,ale
priamo vyuziva..v spojeni so svojim yt,fb alebo insta uctom..
 
Porubo
2020-09-25 11:57:45+02
Vyborny napad ako este viac sa bat zlyhania baterii... ved ked som niekde na vylete tak mi na mobile vydrzi bateria tak den. Rano doma nabijem, v lese prespim a rano uz mam len par desiatok percent a to mam pomerne novy "smartfon". "Dumbfon" mi takto vydrzi aj tyzden preto bravam aj ten pre pripad privolania 1. pomoci. A kedze mudri inzinieri vymysleli ze na "smartfonoch" sa nema lahko menit bateria tak to vidim na nosenie "power-bank" alebo nahradneho mobilu.
Takze uz nebude treba nosit len nahradnu bateriu pre telo ale aj nahradny mobil... "uzasne"!
 
jozef84
2020-09-25 15:02:37+02
príspevok od: Porubo
Vyborny napad ako este viac sa bat zlyhania baterii... ved ked som niekde na vylete tak mi na mobile vydrzi bateria tak den. Rano doma nabijem, v lese prespim a rano uz mam len par desiatok percent a to mam pomerne novy "smartfon". "Dumbfon" mi takto vydrzi aj tyzden preto bravam aj ten pre pripad privolania 1. pomoci. A kedze mudri inzinieri vymysleli ze na "smartfonoch" sa nema lahko menit bateria tak to vidim na nosenie "power-bank" alebo nahradneho mobilu.
Takze uz nebude treba nosit len nahradnu bateriu pre telo ale aj nahradny mobil... "uzasne"!
Pre tú výdrž som si nechal dobre odladenú Nokiu 640 s Windows mobile. Manželka mala výdrž na jedno nabitie 17 dní a ešte tam bola šťava a ja v pohode 3-5 dní pri stálom pripojení na Wifi, bežnom telefonovaní. Samozrejme dnešným "štandardom" nestíha, ale telefón potrebujem hlavne na prácu, navigáciu, turistiku a tam ešte bude dlho v pohode stíhať.
 
Porubo
2020-09-25 15:20:36+02
Na to moze stihat, ale ak bude musiet stale mat zapnuty displey a wi-fi pri pouziti foto-modulu-aparatu tak uz to moze byt problem. Hlavne ak si clovek potrebuje setrit bateriu pre rozne nudzove pripady ako privolanie pomoci, taxika, pozriet spoje, mapu atd. Radsej nech mi fotak zerie inu bateriu. V mojom pripade by som radsej siahol po existujucom mFT modeli ako tomto plus drziak. Taky mFT fotak je rozmerovo podobny ak nie mensi, odpada nasadzovanie spojnice, takze mozno fotit hned ked treba, a odpadaju rozne starosti vyplyvajuce z toho ze musim mat v kondicii nie jedno ale dve sparovane zariadenia neustale pocas fotenia.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()