Hore
Fórum » Fotografujeme na film
 

Pre inšpiráciu - portraits on the film

transporti686
2013-01-20 09:01:31+01
ak si chce niekto pozrieť, mnoho portrétov aj na film, tak nech sa páči

http://mj3photo.tumblr.com/
 
keko
2013-01-20 11:23:16+01
príspevok od: transporti686
ak si chce niekto pozrieť, mnoho portrétov aj na film, tak nech sa páči

http://mj3photo.tumblr.com/
Ten spin cycle je dobry
 
andricko
2013-01-20 12:39:58+01
príspevok od: keko
Ten spin cycle je dobry
Aj mne sa paci Ale len tak pre info, ten bol foteny Canonom EOS 5D.
 
keko
2013-01-20 13:34:04+01
príspevok od: andricko
Aj mne sa paci Ale len tak pre info, ten bol foteny Canonom EOS 5D.
Tentokrat mi to az tak nevadi
 
total empty
2013-01-20 13:55:56+01
príspevok od: transporti686
ak si chce niekto pozrieť, mnoho portrétov aj na film, tak nech sa páči

http://mj3photo.tumblr.com/
Nezaujalo,nič moc, holé pindy fotí kde kto.
 
total empty
2013-01-20 14:44:25+01
príspevok od: transporti686
ak si chce niekto pozrieť, mnoho portrétov aj na film, tak nech sa páči

http://mj3photo.tumblr.com/
Myslím,že toto je lepšia inšpirácia.
http://refresher.sk/8240-25-realnych-miest-ktorym-nebudete-verit-ze-existuju
 
keko
2013-01-20 14:47:40+01
príspevok od: total empty
Nezaujalo,nič moc, holé pindy fotí kde kto.
Ano, v priemere je jedna hola pinda na fotografa.
Ja by som len rad poznal toho fotografa, cu tu moju holu pindu naholopindoval
 
Piskotka
2013-01-20 20:42:19+01
príspevok od: total empty
Nezaujalo,nič moc, holé pindy fotí kde kto.
Vec vkusu... niekomu sa pacia hole pindy niekomu meganudne kalendarove krajinky ala Kulisev... Osobne si myslim ze holu pindu je odfotit narocnejsie ako krajinku....
 
total empty
2013-01-20 20:58:29+01
príspevok od: Piskotka
Vec vkusu... niekomu sa pacia hole pindy niekomu meganudne kalendarove krajinky ala Kulisev... Osobne si myslim ze holu pindu je odfotit narocnejsie ako krajinku....
Aj to je vec vkusu, jednoducho sú tie fotky priemerné, nemajú "šťavu." Videl som už emotívne hodne silnejšie, čo sa týka umeleckej stránky. Jednoducho ma nenadchli,takych je plno všade.
 
wmatko
2013-01-20 21:20:23+01
príspevok od: total empty
Myslím,že toto je lepšia inšpirácia.
http://refresher.sk/8240-25-realnych-miest-ktorym-nebudete-verit-ze-existuju
nadhera!!!!
 
panpriatel
2013-01-20 21:27:01+01
príspevok od: Piskotka
Vec vkusu... niekomu sa pacia hole pindy niekomu meganudne kalendarove krajinky ala Kulisev... Osobne si myslim ze holu pindu je odfotit narocnejsie ako krajinku....
krajinka neodvrava, nehybe sa a neuteka.
vatsinou.
takze mas asi pravdu!
 
transporti686
2013-01-20 21:28:31+01
príspevok od: total empty
Nezaujalo,nič moc, holé pindy fotí kde kto.
tak nie sú tam všetky fotky perfektné, ale je tam viac pekných/príjemný kúskov, tvoja inšpirácia je pekná, ale z iného súdka
 
Piskotka
2013-01-20 21:49:09+01
príspevok od: panpriatel
krajinka neodvrava, nehybe sa a neuteka.
vatsinou.
takze mas asi pravdu!
Ono tie fotky krajiniek su pekne ale uz mam niekolko krat ovrene ze staci mat vela penazi zaplatit si cesty na pekne miesta a aj amater je zrazu druhy Kulisev... to nieje uemnie cvaknut peknu vec...
Ale cvaknut holu pindu dobre ju nasvietit, dobre ju napozovat a este ked to ma aj myslienku tak to uz ano... to hocikto nevie... ale nevravim ze tieto kusky su nieco mega... ale su tam celkom prijemne veci...
 
panpriatel
2013-01-20 22:17:13+01
príspevok od: Piskotka
Ono tie fotky krajiniek su pekne ale uz mam niekolko krat ovrene ze staci mat vela penazi zaplatit si cesty na pekne miesta a aj amater je zrazu druhy Kulisev... to nieje uemnie cvaknut peknu vec...
Ale cvaknut holu pindu dobre ju nasvietit, dobre ju napozovat a este ked to ma aj myslienku tak to uz ano... to hocikto nevie... ale nevravim ze tieto kusky su nieco mega... ale su tam celkom prijemne veci...
i menej talentovany fotograf s dostatkom penazi na cestovanie a fototechniku nafoti podobne zabery.
mudro vravis!!! kto si a co si urobila s beznym uzivatelom tohoto fora?
 
keko
2013-01-20 22:36:08+01
príspevok od: panpriatel
i menej talentovany fotograf s dostatkom penazi na cestovanie a fototechniku nafoti podobne zabery.
mudro vravis!!! kto si a co si urobila s beznym uzivatelom tohoto fora?
Vies co? Dnes s tebou budem nesuhlasit. Filipa poznam temer 18 rokov a 10 tak, ze lepsie. To, ze dnes preda absolutne najviac hotovych a zaramovanych obrazov na Slovensku nie je dosledok jeho prenikaveho talentu, ale huzevnatosti, systematickosti, preciznosti a trpezlivosti. Malokto dal do marketingu tolko, co on. A nech uz sa to zda ako gyc, jednoducho trafil sa do vkusu, nemozes tomu nic vycitat a ked sa mu nieco nepaci, ide a foti znova. Az do dokonalosti. A chcel by som ten talent.
Co sa tyka penazi: pokial viem, vsetky cesty si financuje sam a zacal od piky. Uz hodne dlho sa tym zivi a pokial viem, celkom slusne. Celkom slusne, ale poctivo a zasluzene.
 
inkubbus
2013-01-20 22:45:27+01
príspevok od: Piskotka
Ono tie fotky krajiniek su pekne ale uz mam niekolko krat ovrene ze staci mat vela penazi zaplatit si cesty na pekne miesta a aj amater je zrazu druhy Kulisev... to nieje uemnie cvaknut peknu vec...
Ale cvaknut holu pindu dobre ju nasvietit, dobre ju napozovat a este ked to ma aj myslienku tak to uz ano... to hocikto nevie... ale nevravim ze tieto kusky su nieco mega... ale su tam celkom prijemne veci...
Skvelym prikladom je jeden nemenovany moderator. Nacvakat plne karty, ved editori z toho uz nieco vyberu
 
atariak
2013-01-20 22:49:27+01
naaaa, a co mate proti hanbatym chlpatym cikuliam?
 
panpriatel
2013-01-20 22:55:57+01
príspevok od: keko
Vies co? Dnes s tebou budem nesuhlasit. Filipa poznam temer 18 rokov a 10 tak, ze lepsie. To, ze dnes preda absolutne najviac hotovych a zaramovanych obrazov na Slovensku nie je dosledok jeho prenikaveho talentu, ale huzevnatosti, systematickosti, preciznosti a trpezlivosti. Malokto dal do marketingu tolko, co on. A nech uz sa to zda ako gyc, jednoducho trafil sa do vkusu, nemozes tomu nic vycitat a ked sa mu nieco nepaci, ide a foti znova. Az do dokonalosti. A chcel by som ten talent.
Co sa tyka penazi: pokial viem, vsetky cesty si financuje sam a zacal od piky. Uz hodne dlho sa tym zivi a pokial viem, celkom slusne. Celkom slusne, ale poctivo a zasluzene.
ja tiez nehovorim o filipovi. nerad by som kidal na konkretne celebrity na internete... co by na to povedala moja karma!
paninka reagovala na tento link:
http://refresher.sk/8240-25-realnych-miest-ktorym-nebudete-verit-ze-existuju
predpokladam a ja som reagoval na nu.
mcdonald sa tiez trafil do vkusu milionom ludi. Nasledkom je rast obezity v populacii. V pripade fotografie je nasledkom degradacia fotografickeho videnia a estetickeho citenia publika.
 
panpriatel
2013-01-20 22:57:28+01
príspevok od: keko
Vies co? Dnes s tebou budem nesuhlasit. Filipa poznam temer 18 rokov a 10 tak, ze lepsie. To, ze dnes preda absolutne najviac hotovych a zaramovanych obrazov na Slovensku nie je dosledok jeho prenikaveho talentu, ale huzevnatosti, systematickosti, preciznosti a trpezlivosti. Malokto dal do marketingu tolko, co on. A nech uz sa to zda ako gyc, jednoducho trafil sa do vkusu, nemozes tomu nic vycitat a ked sa mu nieco nepaci, ide a foti znova. Az do dokonalosti. A chcel by som ten talent.
Co sa tyka penazi: pokial viem, vsetky cesty si financuje sam a zacal od piky. Uz hodne dlho sa tym zivi a pokial viem, celkom slusne. Celkom slusne, ale poctivo a zasluzene.
no ale co...
sak hlavne ze sme zivy zdravi a mame cim a na co fotit,.
hlavne sa netreba brat moc vazne. Takze ma neber moc vazne nabuduce ok?
 
keko
2013-01-20 23:01:46+01
príspevok od: panpriatel
no ale co...
sak hlavne ze sme zivy zdravi a mame cim a na co fotit,.
hlavne sa netreba brat moc vazne. Takze ma neber moc vazne nabuduce ok?
Ale sak si inak rozumieme, toto je historicky prvy konflikt
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()